אני ושגיא פה

אני ושגיא פה

היי חברה... לכל אלו שמאוכזבים מהמצב של אילת, מבחינת תיירות וכל זה, אז ככה... בתור ברמן באחד המסעדות בעיר, אני חייב לציין שהיה אתמול מפוצץ... אנשים חיכו בחוץ וישבו על הבר במסעדה כמו חורנים... אני הייתי פשוט בשוק, בהלם, אני המום... (שיר של שרית חדד) אוהבים .... סנטה ושחף

לא לא רגע אני בתור אני עכשיו ילדים

אתם לקחת מספר עכשיו כי אני בתור. ומה תגיד לילד??? שסבתא לא תבוא יותר שסבתא! שסבתא חצתה את הכביש עבר עליה סמיטרליר ורק אחרי יומים באה המשטרה וגירדה אותה מהכביא!! שמה את חתיכות הגופה המזוזלת שלה בשקיות הקטנות האלה של האוכל של הילדים בכיתה א´, וחילקה את זה בנקודות מכירה של סטימצקי... נהג אל תחצה חיים!!!
שיגא ושחף פה מתפחלצים להם ווי אנחנו שיר שירי ערוץ הילדים, נהנים לנו ואתם לא שגיא כפרה מתפס על הקרות ושחף אמר: "אני אקי אבני!!!" והתחיל לשיר "SHE BANGS SHE BANGS"
אז שיהיה בהצלחה אני אומרת

numerw

New member
יש לי הארה...../images/Emo62.gif

לאחר מרתון פסיכולוגיה צף לו הבזק מול עיני..: היה זה לילה אפל וקר במיוחד.
עמדנו היא, אני, מוריס וצאבי הקטן בפינה. ראיתי שקר לה אז לא היססתי והורדתי את המעיל דמוי פרוות עזים אפגניות. "תודה על המעיל" היא אמרה. "מה תודה? תתפשטי עניתי לה ישירות. היא התפשטה מיד. "מה את עושה ? שאלתי. "אמרת להתפשט לא?" "זוח צורת ביטוי!" צעקתי ומילטתי נפשי במהרה. וכך עובר לו עוד לילה ועוד לילה...

שפיגל

New member
יש לי ../images/Emo35.gif על ה ../images/Emo62.gif

למה היא התפשטה? כאילו, לפני שניה היה לה כל כך קר שהיא הייתה צריכה מעיל!!

numerw

New member
ולי יש תשובה...../images/Emo127.gif

כן כן לא רק הארות אלא גם תשובות ופתרונות לי
בכל מקרה היא לא הבינה שזה רק ביטוי ולכן היא התפשטה למרות שהיה לה קר למידע נוסף ראה ערך פרק מספר 88 בלגעת באוכל ואת הפרק הבא של נופלים בחשכה.

numerw

New member
נופלים בחשכה פרק ב´../images/Emo54.gif../images/Emo117.gif

תקציר הפרק הקודם: גיבורנו חסר המעיל,צאבי,מוריס הקטן וגם היא עמדו להם בקור הוא הביא לה את המעיל והיא התפשטה. פרק ב´: א´ברהם והחומוס "תגיד רון.." גיחך לו צאבי הצב, "מה נשמע אתך? הכל טוב? איזה יופי! סבבה אני אומר לך פשוט מגניב" "כמו שאומרים" עניתי לו בידענות "אחלה, פשוט אחלה" (לפתע מגיח לו א´ברהם ואומר חומוס עושים ביד או לא עושים בכלל).. צאבי חייך בסיפוק והלך להציע הצעות מגונות למוריס הקטן ובינתיים אני הסתובבתי ולהפתעתי היא לא הייתה שם.. בפרק הבא: לאיפה היא נעלמה? מי זו "היא" בכלל? בן כמה מוריס? צאבי הוא באמת צב? ולמי א´ברהם מהחומס עושה ביד? תשובות בפרק הבא של נופלים בחשכה...

טו טו דום פם פם...טו טו דום פם פם..

אני חושבת, מממ זבו סיימתי לחשוב ועכשיו אפשר לעבור לתגובה! רון, שאלה קטנה, האים זוהי סידרת בת של לחיי האהבה? לא כי אם כיין, הייתי רוצה לדעת אולי אפשר לעשות מזה ממש אטרקציה אתה תביא משקיעים רוסים מדרום קרולינה ואני אביא בטריה ריקה של חברה רומניה קטנה בשם "גוגליה"... סטארט-אפ רציני לא?! מה לא!!! אמא שלך לא? בכל אופן המשך בעבודה הטובה...

numerw

New member
תשובות וגם שאלות חדשות../images/Emo62.gif

הסדרה היא ספין אוף של לחיי האהבה איך ידעת? "גוגליה" אה? קונספירציה, לא מתאים לך נופר.. עוד שאלות יתקבלו בברכה... נופלים בחשכה נוצרה עקב שיעמום גובר מלמידת פסיכולוגיה

seafox

New member
עדיין בלי נקודות סיום???

אתה עדיין מדשן לאנשים את השכל? נו,טוב...שעת לילה מאוחרת, אחרי פסיכולוגיה,ניתן לך.אבל למה כבשים אפגניות? כולם יודעים שהצמר הכי טוב בא מכבשים מהקוטב הצפוני!!או שאלה כלבי ים???

numerw

New member
וואוו אני בהלם ! בשוק!

חוסין בשוק:) זה יוני? הידוע בשמו השני יונן "הצובט" קהתי? פששש כבוד הוא לנו....כולם בתופים,מחולות ו78 בתולות מקבלים אותו. ועכשיו לעניין עצמו...עזים אפגניות לא כבשים יש הבדל ...בקשר לכבשים בקוטב זו סתם קונספירציה אל תדאג...והנה רמז עבה לכלבי ים אין צמר...

seafox

New member
דהההההההההה...

זה כל העניין בזה כאילו???אני יודע שזה לא צמר וזאת לא קונספירציה אני ראיתי במו עיניי בגלגול הקודם...עשיתי גלגלון קיבלתי סחרחורת וראיתי עזים בקוטב הצפוני!!!

seafox

New member
עוד דבר אחד...

הבתולות בשבילי?ואם כן תעגל את ל80 אני אוהב מספרים עגולים.

numerw

New member
זו לא אהבה...

זה יותר מזימה שטנית להשתלטות על העולם..

seafox

New member
בערך כן.

איך לא יהיה קשה עם כל הדחיסות שיש במזוודה???אבל רון צודק אנחנו כמו פינקי והמוח.אבל קשה לדעת למי מאיתנו יש מוח...

למעלה