אני ועירית נקודה......

ה נ מ ל ט

New member
אני ועירית נקודה......

אני ועירית נקודה....... מתכננים טיול לצפון ב-שבת. יש למישהו רעיונות <<למעט חורשן ומוחרקה? כמו כן נהיה 2 פג'רואים אם יש מישהו שיכול להמליץ על מסלול טוב הוא מוזמן כמו כן כמובן שהוא גם מוזמן לנווט לנו את הטיול...

shanis

New member
טיול בצפון כל מי שרוצה

אני וכמה חברים מתכננים (תלוי במזג אויר) לטייל מחר באחד משני המסלולים: 1. כרם מהר"ל לכיוון דליה. 2. נחל גחר. כל מי שרוצה להצטרף באופן כללי מוזמן.

ה נ מ ל ט

New member
מכיוון ש.....

מכיוון ש.... ממכם לא תצא הישועה
בכל מקרה מחר אני ו-עוד 2 כלים באזור ציפורי... לכן אם מישהו באזור ונתקל בפג'ארו ברזנט נעול MTR עם טמבון אספיר שיצפיף

הייתי היום בציפורי!! היה מטורף!!!!!

אתם לא פאקינג תאמינו מה הלך שם! שלושה ערבים מראס-עלי ניסו לעבור בתוך ציפורי עם סיטרואן שנתון שבעים ומשהו. רכב פרייבט בתוך מעבר בציפורי. מן הסתם הם *טבעו*! חחח... חילצנו אותם, רק בשביל הצחוקים. הונטה של המנוע התחילה להשפריץ מים לכל עבר והנהג התחיל לשחות בתוך האוטו. יש תמונות מדהימות, רק לא אצלי. אני שכחתי את המצלמה שלי. למזלי חבר טוב הביא מצלמה לבקשתי... היתה לי הרגשה שיהיה משהו מטורף בטיול הזה. בקיצור ירדנו רק לשלולית בוץ הגדולה מי שמכיר ולא זזנו משם. החוויות באו אלינו. היה ענק. תמונות יועלו ברגע שאני אשיג את התמונות האלה!

ה נ מ ל ט

New member
שינינו כיוון......

ועשינו את נחל יששכר......... נוף מהמם וירוק תמונות בקרוב.....

הנזק...

עברתי שלולית עצבנית, מים מעל מכסה מנוע. הרכב נסע כמו גדול, אבל אחר כך מתברר שנכנסו מים לסטרטר והלך הסטרטר.... הנזק - 600 ש"ח טובין ותקילין. בכל אופן, זה גם פתר את הבעיה שהסטרטר היה תקוע, משהו שהפך ממש למטרד לאחרונה, אז לא הכל רע. התיקון הבא - כיוון רצועת טיימינג וכיוון קרבורטור. לא אמור לעלות הרבה, מישהו יכול להמליץ על מקום באיזור הקריות/חיפה שלא לוקח הרבה כסף?

בצפון הרחוק...

נחל דישון. מסלול מדהים!!! במיוחד בעונה זו של השנה. יופי של זרימה, מספר חציות מים של הנחל. לעיתים העבירות שם לא קלה בכלל. הייתי שם בשבת עם הג'ימני - יצא גדול. במיוחד אחרי שראיתי כמה תקיעות לא נעימות של מספר כלים גדולים. בקיצור מומלץ מאוד.

למעלה