אני והתקשורת

אני והתקשורת

תקראו לי איך שתרצו, קמצנית, חסכנית, אבל יש לי בעיה עם השיחות היקרות מהטלפון הסלולרי. יש לי טלפון נייד למטרות נצרכות ביותר, אני לא סוגדת למכשיר ולא מעדכנת אותו לא משדרגת אותו ולא קונה חדש למרות שהדגם ענתיקה, למה לי אם הוא עדיין פועל, מוזר לחשוב שאני צריכה להתבייש בו, למעשה הוא הפך בדיחה בקרב חוג מכרי 'הוא כל כך ישן' שאני לא חוששת שמשהו ירצה לגנוב אותו, ואכן אף אחד לא גונב גם כשאני משאירה אותו על השולחן לכמה דקות במקום ציבורי (-: שיחות זמן אוויר האלה מאוד יקרות ונראות לי ממש ביזבוז אם אני לא טועה חמש דקות שיחה הן מעל חמישה שקלים, אני לא רוצה צורך לפרנס את חברות הסלולרי שהולכות ומתעשרות ולי נדמה שכולם עבדים של המכשיר ומשלמים מאות שקלים בחודש. אני מעדיפה לעשות משהו אחר עם הכסף שלי. אני משתמשת במכשיר רק אם אני חייבת ומשתדלת לקצר כמה שיותר את זמן השיחה. כשאני מכירה אנשים חדשים ואנחנו מחליפים מס' מפריע לי שאני מקבלת רק את המס' נייד שלהם, כשאני מבקשת את המס' בבית אני מקבלת תירוצים מתחמקים שלא מתקבלים עליי. אני גם לא אוהבת לדבר מהמכשיר שמתחמם ומחמם לי את האוזן, אני מאמינה שנזקי הקרינה יתבטאו בדור הבא אנחנו הדור הראשון (למרות שיצא כבר הדור השלישי) (-: שמשמתשת (באופן אינטנסיבי ומוגזם ביותר) במכשיר הזה. אני מאמינה שבעתיד יעשו מכשירים שפולטים פחות קרינה והשיחה בהם תהיה הרבה יותר זולה (אם אנשים ימשיכו להשתמש בשירות הזה כמו עכשיו ספק אם תהיה ירידה משמעותית במחירים, לבינתים כל כך ברור לי שאנחנו מעשירים את כל החבר'ה שיושבים במשרות מנהליות בחברות הסלולר קשה לי לקבל את כל העיוורון של כולם לגבי זה, ונכון שאנחנו דור אחר, יותר עובד פחות בבית, פיגועים ושאר דברים ובכל זאת, זה עדיין צורם לי,יצאו לי סוגריים ארוכים J ). האם אני צריכה להתעקש לקבל מס' בזק? כשאני לא מקבלת בקלות אחד כזה אני פשוט מעדיפה להמנע מלהתקשר וגם אני צריכה ומתקשרת אז השיחה כמו שכבר אמרתי היא ממש קצרה. האם יש משהו/י שמזדהה איתי?

את לא צריכה להתעקש

נדיר מאוד שאני אתן את מס' הבזק שלי מעדיפה לא לתת אותו בכלל אם לא ניתן להשיג אותי בנייד מעדיפה שלא ישיגו אין מה לעשות רוב השימוש היום הוא במכשיר הסלולרי אנשים מרגישים יותר נוח בו אם את משלמת שקל לדקה זה אומר שאת חייבת לשדרג לפחות חבילה כיום יש הרבה מאוד חבילות שאת משלמת 30 אג' לדקה והמכשיר שכל כך מתחמם לך זה רק בגלל שהמכשיר כל כך ישן בדורות הקודמים הבעיה הזו היתה הרבה יותר נפוצה

סליחה אבל את נשמעת כמו אמא שלי

אני חושבת שצריך לההסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות את יתרונותיו של הפלאפון ופחות את חסרונותיו. אז קודם כל, הגיע הזמן לשדרג ולא "להתבייש". ברוכה הבאה למאה העשרים ואחת על כל מרכיביה. הכנסי לאחת מתחנות השרות, נסי ליהנות מהעובדה שהפלאפון הרבה יותר קל לנשיאה, כמו שאודליה אומרת,שדרגי את התוכנית שבה את נמצאת וראה זה פלא היתרונות יצוצו מייד. אנשים נותנים את מס' הפלאפון שלהם כי לרוב הוא זמין ואת תמיד מגיעה לאדם אותו רצית ולא לדודה מחדרה שבמקרה נמצאת בבית ומדברת גרוזינית למתקדמים. לא מעניין אותי אם אני מעשירה את החבר'ה שיושבים במשרות מנהליות מכיוון שזה מכשיר כ"כ יעיל שהכדאיות שלו עולה על כל דבר. אמא שלי שהיא בת 66 גם חושבת כמוך ומתייחסת למכשיר כמו אל ET שרוצה לשוב הביתה. לפחות 50 פעמים ניסיתי ללמד אותה לשלוח SMS וזה לא הולך. ככה את רוצה להרגיש? אח שלי נמצא כבר שבועיים בחו"ל ויש לנו תקשורת יומיומית וזולה יחסית באמצעות ה-SMS. "הגענו", "נחתנו בשלום", "אנחנו במלון", "הטיסה מתעכבת" וכו'. בקיצור, את בשנות השלושים שלך ולא בשנות התשעים שלך - אז יאללה נסי ליהנות מהיתרונות.

../images/Emo42.gifמתוקה מאוד פשוט

לא מתאים לך פאלפון על כל יתרונותיו וחסרונותיו אז לא , אבלללללללל מה את רוצה מהשאר..??? הרוב נותנים היום נייד הבחירה שלך להתקשר או לא להתקשר .. ואם לאדם לא בא לתת לך טלפון בבית אז לא , זכותו , מה לא ? חגגגגגגג שמחחחחחחחחחחח

ששששששששששששש

למה לכתוב בצעקות למה. עור הטוף שלי רגיש! (-: שמש זורחת גם לך אחות שלי.

עליך לכבד כל אחד ואחד לפי רצונותיו

אם הוא רוצה לתת רק נייד למה שתתעקשי לקבל מס' בזק? אני לא הייתי נותנת מספר בזק מכמה סיבות 1. תמיד אני יותר זמינה בנייד. 2. לא מתאים לי שיטרידו אותי בבית בכל שעה אפשרית 3. יש דברים שלא כולם צריכים לדעת. בקיצור....את את החלטותיך תעשי בשבילך אבל לגבי אחרים אל תתעקשי.

לנייד המון יתרונות ../images/Emo56.gif

ובמיוחד למכשירים החדשים
הם קלים מאוד
את בוחרת מתי להיות זמינה
את לא נתקעת באמצע שום מקום בלי אפשרות ליצור קשר במידת הצורך
חייהם של המון בני אדם ניצלו בזכות מהירות התגובה - בזמן תאונות למשל לגבי המחירים שציינת - זה ממש לא מעורר תמיהה שאת משלמת כזה מחיר לשיחה. אם תשדרגי - תוכלי לבחור חבילות הרבה יותר זולות. גם דמי המנוי והביטוח (אם יש לך דבר כזה
) הרבה יותר יקרים במכשירים הישנים. הבוס שלי קנה לי עכשיו מכשיר חדש, ותרשמי לך מחירים: 60 ש"ח לחודש, כולל מכשיר חדש, כולל דמי מנוי, כולל ביטוח, כולל 7 יעדים ברשת פלאפון, בזק והוט חינם עד 1,000 דקות בחודש, ושאר היעדים ב-32 אג' לדקת שיחה. מה את לגיד

למעלה