אני ואיילת הולכים להפגש בפארק:)

WTR

New member
ואם מישהו מחפש לאמץ חתול מקסים..

אז סוניק מחפש בית חם.. הוא בן חמישה-שישה חודשים, מחוסן, מתולע ומסורס. מסתדר עם כלבים, חתולים, חמוסים ומה לא. מחכה למשפחה שתעניק לו המון אהבה ויחס
הוא חתול רגוע (חוץ משעה אחת ביום שבאה הוא מוציא קצת אנרגיה (טוב נו, בכל זאת גור..) אבל הוא לא שובר שום דבר בבית אלא מאוד זהיר ועדין). לפרטים אפשר לפנות אליי ל0544776511

WTR

New member
../images/Emo41.gifנדב - בשבילך../images/Emo41.gif

החמוסה (תזכיר לי את שמה..)

N a d a v 1 6

New member
כן כן אלו הכלבים שליייייייייייייייי

למשי נפלה הסיכה!!!!!!!!! מדהימה שלי חולה עלייה ועל יורקי הממתוק חח למרות שהם לא נהנו משהו בפארק לא נורא! זה היה בכל אופן מפגש לחמוסים שלנו:) תנק'ס איילת את משהו את;) *אוהב* חח וכן בשבילך איילת.... רעות+איילת:) מווואה.

WTR

New member
../images/Emo9.gif

הם באמת מדהימים כולם.. לא הזכרת לי איך קוראים לחמוסה

Sweet Fantasy

New member
איזה מתוקים../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

איך היה המפגש? נהניתם? לא יכלתם להתאפק עוד שבוע? חח.. בקשר לולנטינו הוא לא תוקפני זה נורמלי כל עוד זה נשיכות שלא נגמרות בדם ובכי המטרה היא להדגיש מי הבוס ולנטינו יותר טריטורילי כנראה משאר החמוסים ותמיד ישר רוצה להדגיש להם מי הבוס.. גם גיזמו כזה מעניין איך המפגש בינהם יהיה

WTR

New member
תודה..

אני כבר בהיסטריה שלא חינכתי אותו נכון מספיק
אני נהניתי מאוד
החמוסה שלו ממש פיקצית לעומת ולנטינו חחח ולא, לא יכלנו להתאפק למה? מקנאה?

יואוווווווווו הם כאלה יפים ומקסימים

אני מחכה לכונפה שלי, אמורה לקבל בקרוב מאד חמוסה בת 3 חודשים,וקוראים לה כונפה. בינתיים מציצה לכם בתמונות כאן, ומתעלפת מהיופי שלהם. (עובדת על עצמי בענין הפרעושים) מקווה שעד המפגש שקבעתם, כונפה תהיה כבר אצלי, ואוכל גם אני וילדיי להצטרף למפגש הזה. שיהיה לכולם שבוע טוב

שמחה שנהנתם../images/Emo140.gif

החמוסים שלכם נורא נורא מתוקים... רואים שהם נהנו יחד! והכלבה... אוחחח איזה בונבונה איזה קוקו וסיכה חחחחח דוגמנית !

N a d a v 1 6

New member
כן וחבל שהחמוס הזכר(סוניק) לא הצטרף

אבל הוא גורון=) בכל אופן אנשים אני ממש חולה ואני לא מתקרב לחמוסים מצבי החמיר אני הולך לישון~ עשיתי עבודה במחשב... ואני ממש עצבני כי אני חייב לצאת לעבוד אחרי צהריים..אממ עשיתי קניות בכרטיס אשראי שלי חיחי..ויש לי לשלם 506 ש"ח~ בכל אופן...אני רק בן 17 ואממ..צריך לכסות את זה לא?:) יאללה אנשים עפתי אוהב ביי!

WTR

New member
תרגיש טוב!

גם הדבקת אותי יא זבל אני מקוררת עם חום..

Sweet Fantasy

New member
oy vey!

מה יהיה אתכם.... חחחח! חסר לכם לא להבריא עד שבוע הבא (איזה נסחפת אני)

למעלה