אני הקרל אלוהיך...

aharon b

New member
לא יודע, ג'ימי שלנו לא נמשך לקלאסית

אתה חושב אולי כדאי לי לנסות עליו קצת רוק כבד ?

שים לו את הגיטרה של דיוויד גילמור..

ותראה איך הוא יתחיל לשיר ולנבוח,מלא באושר. מה הוא מבין בקלאסית...

aharon b

New member
רעיון טוב עופר אבל למען האמת

אני חושב ולנסות ולהשמיע לו מוסיקה מזרחית - הרי בסופו של דבר מדובר בכלב שנאסף מדרום תל-אביב... ואולי במידה מסויימת זה גם מה שמסביר למה הוא לא כל כך בקטע של קלאסית

aharon b

New member
לופטגשאעפט 3.2 PRO ../images/Emo6.gif תמיד רציתי

אחד כזה אתה מכיר אולי מישהו שמוכר ? וברצינות, נראה לי שאתה לא יודע עד כמה שאתה צודק: הגנב שירצה לחמוד את הציוד (לפחות אצלי) יצטרך להיות בעל גב חזק ובריא במיוחד בשביל להעמיס שתי מפלצות "15 שכל אחת שוקלת מעל 35 ק"ג, שני מגברים (שכל אחד מהם בנפרד) שוקל 25 ק"ג , רביעיית רמקולים רצפתים במשקל כולל סביבות 100 ק"ג וכבר נראה לי שאם הוא לא חשב עד כה על להביא משאית אז חבל"ז..... כל זאת כמובן בתנאי שהוא בכלל הצליח ראשית לעבור את ג'ימי
which is very unlikely והוא אכן מאד לא מספמט את האור האדום שבוקע מעכברים אופטיים (בכל הרצינות) כך שאם חשבת להחליף את הבשר בעכבר אופטי אז תחשוב שנית, כי זה רק ירגיז אותו עוד יותר.

aharon b

New member
שאלת לדעתו על עכברים אופטיים,

הוא לא אוהב את האור האדום שלהם וכל מה שיש לו לאמר על כך זה "שהוא לא רואה אור אדום ממטר, אלא רק רואה אור כחול שמצליח ברוב חוצפתו להוציא את המצלמה מפוקוס"
*זה צילום אמיתי

RoyZX6R

New member
אהרון, אני לא מבין אותך...

וגם לא את התגובה שלך. באמת שניסיתי, אבל לא ממש הצלחתי. מה אתה רוצה להוכיח? יש כאן חבר'ה עם מערכת שעולה כמו דירה ממוצעת בת"א ולא מתביישים. אז על מה הביג-דיל? על טאנוי סאטורן ועל anthem? האופנוע החדש שהזמנתי (R1) עולה פי 3 מהציוד שלך. נו, אז מה עכשיו? להתחבא מתחת לשולחן? להיכנס עם מסכות לחדר האטום? עם תגובה כזו עדיף שלא להגיב כלל. בזבוז ביטים של שרתי תפוז. יום נעים, רועי.

RoyZX6R

New member
כן. הזמנתי בגלל חבר הפורום...

nir547 (ניר). זה התחיל במסר של שורה אחת, עבר ליום שלם על הR1 הכחול שלו בברגי/נס הרים/סדום-ערד ונגמר בחור בכיס. אתה עדיין על הנינג'ה?

עד1

New member
החיים בפורום

תעשה חיפוש קטנטן לגבי אלוף מספר ההודעות ביומיים האחרונים. יש מישהו שפירסם משהו בסביבות 50. ברור שזה מידע חשוב לטובת הציבור ובמיוחד לאנשים כמוך שחייבים להתעדכן וללמד לגבי שיטות סטטיסטיות, השערת H0 ואפילו H1,על תימחור, מיצוב, פילוסופיה, רפואה, מדע, אלקטרוניקה ויטרנריה ,ועוד ועוד.בקצב כזה ברור שאין זמן להינות מרמקול מצויין כמו הטנוי ובטח לא לראות סרטים במקרן המדהים . ולחשוב שבעבר ירדו כאן היי אנד אמיתי כמו אפי.אז במקום לקטר תחשוב עם הזמן והידע שנתרם לקהילה ועוד בחינם. אני מקווה שיהיה הרבה מה לדבר יחד עם שלושת חבריו במכונית לירושלים.

aharon b

New member
חייך, נפלת בפח ../images/Emo151.gif.... האמת,

רציתי להציג את תמונת הכלב וזה יצא התירוץ המתאים הראשון שעלה לי בראש בשביל לשרבב אותו פנימה

RoyZX6R

New member
פח או לא פח, לחייך או לא...

כבר מזמן הפסקתי להבין אותך. ועזוב... אל תגיב...

עד1

New member
הצד האנלוגי עדיין "בבניה"

אבל הסידי Simaudio Moon Eclipse והכבלים- חלקם מיוצור עצמי(אך בתשלום) של בחור במרכז שמי שמכיר מכיר וגם TRS Extreme - coincident

silne3

New member
המערכת הצנועה שלי:

מונובלוקים Welborne Labs DRD 300B קדם מגבר Quad QC-24 רמקולים Medallion III + Lowther DX3 ממיר Audio Note One.1x signature DVD של JVC שמשמש כטרנספורט כבלים של DH Labs בין חלקי המערכת ו- Jena Labs לרמקולים

למעלה