אני הקרל אלוהיך...

רון ו

New member
בקרו אצלי מגברים ו cd יותר יקרים

ודוקא משום כך לא התלהבתי להשקיע בהם מעל ומעבר אם הייתי מוצא מגבר שנשמע שונה מייד הייתי מנתח מה הסיפור שלו נכון לעכשיו בעוצמות וברמקולים שלי אין להגברה אחרת כל משמעות. בין אם זהו ה nad7020 שמחובר לזוג אינפיניטי sm65 ליד המחשב או רסיבר פרולוג'יק teac שמשמש לסטריאו עם זוג kef caprice הרמקולים בחדרים שונים ונשמעים שונה לחלוטין כך יש לי אפשרות לשמוע במקביל ולהתרשם (שניהם מגושרים עם מיקסר soundcraft folio) באופן שונה מהחומר המוסיקלי. מקורות dvd 535 פיוניר ופטיפון B&O עם ראש mmc20cl זה 23 שנה! המערכת/רמקולים ליד המחשב מצטיינת בפירוט נהדר ונחותה בכל היתר הנובע גם ממרחק הישיבה הקצר והאקוסטיקה. על הפרק לשדרוג תוספת סאב מבוסס סרוו. כבלים פשוטים להוציא מולטי כבל של 5 מטר בין שני החדרים של tascam וכבל רמקול מונסטר שטוח, היה די זול בזמנו. הקירטריונים לבחירה עובי / סיכוך מתאים - במחיר טוב.

knappertsbusch

New member
souncraft folio?

אז אתה באמת אימת האודיופילים, המיקסר(רון) הזה לא שוקל כלום...

AdiX

New member
עכשיו רק חסר הקוד למערכת ההזעקה

באיזה חלון אין סורגים ובאילו שעות נוח לכם שנבוא לבקר. ס'אמק, עוד פעם לסחוב מגבר של 30 קילו, נשבר לי הגב, בפעם הבאה אני מביא איתי איזה תאילנדי. מזל שאין הבדל בין מקורות...

אני מאמין

שתפקיד הכבל להעביר את האות, בלעדיו לא אשמע כלום אצלי תפקיד ה- CD וה DVD לסובב את הדיסק ולפענח את המידע ותפקיד הרסיבר למתג את כל הספגטי מאחורה ולדחוף חמישה רמקולים. אף אחד לא מתבטל מה יש לי DVD של סוני NS700V עלה הרבה, נקנה אך ורק בגלל יכול SACD. CD ישן של סוני CDP312 רסיבר דנון 2600 ישן עם ,הכנה לAC3, כך שסוראונד מוטל על ה- DVD, עם חיבור 6 כבלים. בשמיעה באוזניות (HD580)לא הצלחתי לפענח הבדל בין שני המכשירים בסטריאו, וכאשר קיבלתי את האוזניות (יד שניה) הציעו לי מגבר אוזניות של קריק. לאחר שבועיים נסיונות והשוואות הגעתי למסקנה שהוא אינו נבדל במאומה מביצועי הדנון. ניסיתי את כל האפשרויות, כולל רק מקור ומגבר אוזניה. הבדל גדול אני מקבל בין הרמקולים לאוזניות, וכל פעם כמעט בוכה. אני לא יודע איך מוכיחים זאת על עיוור. אתה יכול לשער מי נשמע יותר טוב. אני בודק עכשיו שדרוג. הכיוון רסיבר חדיש ומקור שיתמכו ב- HDMI ו- I-LINK

aeonf

New member
המערכת שלי:

מקור: רוב הפעמים מחשב MP3ים באיכות 256 VBR, לפעמים DVD דנון 2800 בתור CDP רסיבר: דנון 2105 - יעבור שדרוג בקרוב ל4806 כנראה קדמיים: Avance Signature 8 MK-2 סנטר: Avance Signature Center 9 MK-2 אחוריים: אין! סאב: Velodyne SPL-12R פטיפון: Technics SL-1200 MK-3 פונו סטייג': Pro-Ject הפשוט כבלים: VDH The Wind MK-2 לקדמיים, VDH Goldwater לסנטר, VDH דיגיטלי למחשב לא מאמין בהבדל בין כבלים, מאמין בהבדלים קטנים בין מגברים וחוסר הבדל שמיע בין מגברים מרמה מסויימת, לא מאמין בהבדלים בין מקורות ביציאה הדיגיטלית ומאמין כן בהבדלים בין מקורות ביציאה אנלוגית! ואני אישית מאד נהנה דווקא לקרוא את שירשורי הכבלים האינסופיים ושם את עצמי דווקא בצד הטכנוקרטים. עוד דעה: מי שמפחד ממבחן עיוור הוא אחד מהשניים: 1. בעל אינטרס 2. משקר לעצמו ובשמחה הייתי מנחית לי בסלון איזה זוג MAX-2 (בנלי אני יודע|) או VSA VR9 SE :) וזוג מגברי מנורות (לא יודע איזה עדין - אבל לא אתנגד לAUDIO NOTE או THOR) my 2 cents...

goldistan

New member
הכבלים שלי

הם consonance, ומהווים שיפור קל מאוד להבחנה על פני כבלי ה-monster שהיו לי קודם - הצליל פשוט חזק יותר, כאילו הגברתי את הווליום קצת. שאר המערכת: CDP מרנץ CD6000SE (לא מומלץ בכלל, חרא של מכשיר, להתרחק מנגני מרנץ) מגבר AA puccini (הבדל גדול מאוד ביחס למגבר הישן ימהה) רמקולים Meadowlark Swift. לפני החלפת הכבלים בדקתי כבלים אחרים של הום-סנטר ושל אוטו-דיפו, כולם נשמעים יותר חלש.

weberico

New member
אצלי

מקור Arcam Cd73 מגבר משולב Arcam A75 plus רמקולים B&W CM2 אינטרקונקט Monster 300MKII (קניתי ב120 ש"ח בEBAY) הבדל במקור לאומת CD של TECHNICS ישן שהיה לי

aharon b

New member
והפעם למערכת שלי...

מקור - DVD
כבלים - No name self made
מגבר - לא אומר
רמקולים - תאיימו עלי ועדיין לא אומר
מקרן - לא אומר אם יש בכלל
שטיח - תוצרת תורכיה נראה יופי ועולה גרושים
אקוסטיקה - זוג לוחות Sonex Plano 50 במקומות אסטראטגיים
כלב - אחד יחידה של כלב מעורב (ראה תמונה)
הנהלה - האחת והיחידה וזהו, מקווה שלא שכחתי כלום

אהרון - ברצינות, מה הקטע?

אני טועה או שמחצית הפורום כבר ביקרה במעונך וממילא יודעת מה קורה שם... (אתה שם לב שאני מגביראת הסקרנות אצל אלה שלא, נכון?) כפיר

../images/Emo6.gif בסוף מישהו יפרוץ

רק כדי להבין איזה דברים מדהימים ויקרים מוחבאים שם.. אצלי זה רסיבר יונדאי ממבצע בסקאל, וסט CODA 5.1

aharon b

New member
../images/Emo13.gif כן אבל אז הוא יתקל בו

ולא נראה לי שכדאי לו כל כך... ולא, ג'ימי לא ימשך לחתיחת בשר עסיסית כמו שקורה בסרטים כך שהטריק הזה לא עובד עליו

מה דעתו על עכברים (אופטיים)?

וברצינות, הציוד של אנשים בפורום הזה בלתי גניב (לך תסחוב 200 קילו מגבר KRELL) ובלתי סחיר (זה לא סוני-טושיבה-ITT שאפשר למכור בלי מודעות). האמת היא שיש לי KRELL, גליפטנשטיין-4XL וכבלי לופטגשאעפט 3.2 PRO.

למעלה