אני הייתי מכניס לאותו תא את השייך איתמר בן גביר ואת השייך ראאד סלאח .

AVIKO13

Well-known member
אני דווקא הייתי מכניס אותך ביחד עם ראאד סלאח. לאיתמר בן גביר אשמור תא של כבוד מנותק ומרוחק מכם (מטעמי ריח בעיקר).
כבוד? טפו!
אתם בטח מתלבטים שם באייזנגארד הרחוקה כיצד להצדיע
במועל יד כמנהג עדות הכהניסטים
או במעילת יד כמנהג עדות הביביסטים

Harrington

Well-known member
מנהל
כבוד? טפו!
מה אתה מתרגש? תא הכבוד לא היה מיועד אליך למקרה שזה לא היה ברור.
אתם בטח מתלבטים שם באייזנגארד הרחוקה כיצד להצדיע
במועל יד כמנהג עדות הכהניסטים
או במעילת יד כמנהג עדות הביביסטים
אהה, לא יודע איך לספר לך את זה, אבל אף כהניסט ואף ביביסט לא מצדיע במועל יד. גם לא במעילת יד. כאילו, אם הקטע שלך הוא רק לקלל או להשוות את כל מי שחלוק עליך פוליטית לנאצים, אשריך. השגת את המטרה כנראה. כמובן שכמו שתמיד קורה במקרים כאלו, הדבר מלמד הרבה יותר עליך מאשר על מושא כתיבתך (ולא הרבה טוב למקרה שתהית). אבל זה כבר עניינך. זכותו של כל גולש לבזות את עצמו ולהראות קבל עם ועולם את רמתו הרדודה ואני האחרון שאמנע ממך מלעשות זאת.

AVIKO13

Well-known member
הנה לכם אותה סימטריה מזוהמת של השמאל הקיצוני הישראלי... טהרנות וצדקנות מחליאה.

שוב הוכחת שאתה צועד צעד קדימה ושניים אחורה.

שמאלן היית ושמאלן תשאר.
תגיד שחר
אם אתה כזה חכם מה אתה מציע כדי לפטור את הבעייה עם ערביי ישראל?
טרנספר?
קרמטוריום ?
משטרה חשאית?
תבין, ערביי ישראל הם אזרחים כמוני וכמוך
ואתה צריך לשמור עליהם מפני הלה פמיליה בדיוק כמו שצריך לשמור על יהודי לוד
( דרך אגב, לי נראה שהמשיח שלך נתניהו שומר בעיקר על הערבים וזה גם לחוסר שביעות רצוני )

קל מאוד לדבר שמערכת המשפט עושה להם הנחות
כן הבנתי
מישהו משתולל ואין מספיק ראיות להעמדה לדין ( זאת אומרת אני יודע שהוא עבריין ואתה יודע והשוטר יודע אבל ידע זה לא ראייה )
אז
מה כבודו מציע
שספר החוקים יגדיר הליכת ערבי ברחוב כעבירה פלילית ?

אתה פשוט כמו ילד קטן
יצרת לך בית בובות עם בובות שמאלניות שאפשר להרוג
ואתה מאשים את השמאל בכל תחלואי המדינה
במקום לחפש פיתרון אמיתי ומציאותי

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
תגיד שחר
טרנספר?
קרמטוריום ?
משטרה חשאית?
( דרך אגב, לי נראה שהמשיח שלך נתניהו שומר בעיקר על הערבים וזה גם לחוסר שביעות רצוני )

כן הבנתי
מישהו משתולל ואין מספיק ראיות להעמדה לדין ( זאת אומרת אני יודע שהוא עבריין ואתה יודע והשוטר יודע אבל ידע זה לא ראייה )
אז
מה כבודו מציע

אתה פשוט כמו ילד קטן

תגיד שחר
טרנספר?
קרמטוריום ?
משטרה חשאית?

כן הבנתי
אז
מה כבודו מציע

אתה פשוט כמו ילד קטן
מאוחר יותר כשאתפנה אענה לך , כרגע עסוק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תגיד שחר
טרנספר?
קרמטוריום ?
משטרה חשאית?

כן הבנתי
אז
מה כבודו מציע

אתה פשוט כמו ילד קטן
חחח... שחר שונא את ה0מולנים יותר משהוא שונא את הערבים. תן לא 0מולן וישחרר לך 4 ערבים. את ה0מולנים הוא שולח לגלות ואת הערבים לא. עם מי אתה בכלל מתווכח?

שחר 676

Well-known member
מנהל
חחח... שחר שונא את ה0מולנים יותר משהוא שונא את הערבים. תן לא 0מולן וישחרר לך 4 ערבים. את ה0מולנים הוא שולח לגלות ואת הערבים לא. עם מי אתה בכלל מתווכח?
אני שונא את כל מי ששונא אותי....אך קשה לשנוא חולי נפש כמו מרבית השמאלנים.....אנשים מסכנים העושים רע לבני עמם בשל בעיה נפשית קשה שהפכה אותם לאזרחים דיכאוניים , מעוותי מחשבה , מלנכוליים וחסרי קשר למציאות.....הרי רק שמאלנים הורשעו בריגול על רקע אידיאלוגי נגד מדינת ישראל , לא ?

מושון - אתה מבין על מי אני מדבר , נכון כפרה ? :cool:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני שונא את כל מי ששונא אותי....אך קשה לשנוא חולי נפש כמו מרבית השמאלנים.....אנשים מסכנים העושים רע לבני עמם בשל בעיה נפשית קשה שהפכה אותם לאזרחים דיכאוניים , מעוותי מחשבה , מלנכוליים וחסרי קשר למציאות.....הרי רק שמאלנים הורשעו בריגול על רקע אידיאלוגי נגד מדינת ישראל , לא ?

מושון - אתה מבין על מי אני מדבר , נכון כפרה ? :cool:
בינתיים הוכיחו לך השכם והערב שמושא חיבתך היתרה אינו אלא שמאלן בגלימת ימנון. יש לו אליפות ב0מולנות לכל אורך דרכו, אבל הוא ברוב חוצפתו מעז לכנות את כל מי שאינו מועד עמו יד ביד "0מול". ואתם בולעים את זה כדברי אלוהים חיים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בינתיים הוכיחו לך השכם והערב שמושא חיבתך היתרה אינו אלא שמאלן בגלימת ימנון. יש לו אליפות ב0מולנות לכל אורך דרכו, אבל הוא ברוב חוצפתו מעז לכנות את כל מי שאינו מועד עמו יד ביד "0מול". ואתם בולעים את זה כדברי אלוהים חיים.
אם הוא שמאלן מדוע אינך מצביע עבורו ?

אם הוא סמאלן מדוע ערוצי אלג'זירה (12+13)
לא משבחות אותו וקוראות להצביע עבורו ?

נסה למכור את הלוקשים לדורי וסתוונית... הם יאכלו אותם בתאבון רב. חחחח

איציק5111

Well-known member
תגיד שחר
טרנספר?
קרמטוריום ?
משטרה חשאית?

כן הבנתי
אז
מה כבודו מציע

אתה פשוט כמו ילד קטן
אתה בעצמך מודה שערבי ישראל בעיהה,אתה בעצמך כתבת אתמול שאחרי הפרעות צריך לשנות הכל וכתבת את הצעתך איך לטפל בערבי ישראל.

אז למה אתה תוקף ככה את בן גביר? הגזמת.

תתחילו לרדת ממנו זאת כבר הסתה מה שעושים לו

AVIKO13

Well-known member
אתה בעצמך מודה שערבי ישראל בעיהה,אתה בעצמך כתבת אתמול שאחרי הפרעות צריך לשנות הכל וכתבת את הצעתך איך לטפל בערבי ישראל.

אז למה אתה תוקף ככה את בן גביר? הגזמת.

תתחילו לרדת ממנו זאת כבר הסתה מה שעושים לו
הכל נכון חוץ מהמסקנה

המסקנה בוודאי לא צריכה להיות ריסוס סועדי איפטאר בשיח' ג'ראח בגז מדמיע.
אני מאמין בכבוד בסיסי גם כלפי אויבים ויריבים כזה אני
( לכן דרך אגב אני התנגדתי ומתנגד למתכונת של ההפגנות בבלפור למרות התנגדותי לנתניהו )

איציק5111

Well-known member
הכל נכון חוץ מהמסקנה

המסקנה בוודאי לא צריכה להיות ריסוס סועדי איפטאר בשיח' ג'ראח בגז מדמיע.
אני מאמין בכבוד בסיסי גם כלפי אויבים ויריבים כזה אני
( לכן דרך אגב אני התנגדתי ומתנגד למתכונת של ההפגנות בבלפור למרות התנגדותי לנתניהו )
נניח וזה נכון,אבל אם היית מקבל כל יום וכל היום אבנים ובקבוקי תבערה? וכל היום היו מקללים אותך ויורקים עליך? לא היית מחזיר?
אתה וכולם יודעים יהודים לא יפגעו סתם בערבים...רק אחרי שהם נפגעים בלי סוף הם מגיבים ולא תמיד

AVIKO13

Well-known member
נניח וזה נכון,אבל אם היית מקבל כל יום וכל היום אבנים ובקבוקי תבערה? וכל היום היו מקללים אותך ויורקים עליך? לא היית מחזיר?
אתה וכולם יודעים יהודים לא יפגעו סתם בערבים...רק אחרי שהם נפגעים בלי סוף הם מגיבים ולא תמיד
לא ככה.
וחוץ מזה, אם יש לנו כאן מדינת חוק, אז יש רשות מבצעת כדי להתמודד איתם ( אני מבין שהמשטרה בפנסיה, חופש, חופשת מחלה)
אז אולי הפיתרון צריך להתחיל מלנער את המשטרה ולא את מקיימי המצווה הדתית.

איציק5111

Well-known member
לא ככה.
וחוץ מזה, אם יש לנו כאן מדינת חוק, אז יש רשות מבצעת כדי להתמודד איתם ( אני מבין שהמשטרה בפנסיה, חופש, חופשת מחלה)
אז אולי הפיתרון צריך להתחיל מלנער את המשטרה ולא את מקיימי המצווה הדתית.
לדעתי אתה לא יכול לדעת...עד שלא תהיה במצב שלהם אתה לא יכול להעביר ביקורת

שחר 676

Well-known member
מנהל
תגיד שחר
טרנספר?
קרמטוריום ?
משטרה חשאית?

כן הבנתי
אז
מה כבודו מציע

אתה פשוט כמו ילד קטן
תקשיב ילד.

הבעיה עם ערביי ישראל לעולם לא תפטר , צריך ללמוד לחיות איתה - בתוך תוכם הם נוטרים לנו טינה על "מלחמת העצמאות" בה הם הפסידו לאחר שסירבו לחלוקת הארץ וניסו להשמיד אותנו - הם מאשימים אותנו בהתיישבות על אדמתם וכפריהם והם מצדדים בבני עמם הפלשתינים בעזה או ביהודה ושומרון. אין כאן דו קיום אמיתי , יש כאן מראית עין של דו קיום אשר תתמוסס במקרים כמו העימות הנוכחי מול חמאס.

עכשיו - אני מדבר על רוב המוסלמים , לא על כולם אבל מאחר ואין אנו יכולים להבחין בין הנאמנים לאלו שלא - אז יש לחשוד בכולם או במילים אחרות "כבדהו וחשדהו וחשדהו"

ערביי ישראל אזרחים בעלי זכויות אזרחיות שוות לשלי ולשל כל יהודי אחר אך זה לא סותר במאומה את מה שכתבתי מעלה.

עכשיו - מה שראית בתקופה האחרונה זה פרעות ופוגרומים של ערבים ביהודים.....לא ניתן להשוות בכלל בין מקרי האיבה האיסלאמיים לבין היהודיים.....זה כמו להשוות בין אוקיינוס הטרור המוסלמי לבין שלולית הטרור היהודי - אך יהודון חסר כבוד עצמי הסובל מאוטואנטישמיות מסוגך ממהר לגזור גזירה שווה בינינו לבינם....כאילו לבוא וליצור הקבלה שווה בין שני המקרים.

עכשיו , שאל את עצמך מדוע אתה עושה
זאת ? מה בשם אלוהים גרם לך לשנוא כל כך את בני עמך ? ....צדקנות וטהרנות אין קץ.....הלקאה עצמית מגוחכת המעידה על מינימום פטריוטיות.

בתור יהודי המתגורר בארצם של היהודים אתה רואה לנגד עיניך את אותן הפרעות שסבלנו בגולה ובפלשתינה.....הכיצד דבר זה לא יטריד אותך ?.........אני אשכרה קורא אותך ובא לי להקיא.

ערביי ישראל זכאים לכל הזכויות האזרחיות בדיוק כמו לשאר האזרחים......הם צריכים להיות מורתעים מרשויות החוק כמו כל אוכלוסיה אחרת ויש לשים דגש מיוחד על התפרעויות הנובעות משנאת דתית או אנטישמיות מצידם.

אתה והחברים השמאלנים הבזויים שלך מייצרים סימטריה מזוייפת ושקרית - אתם משקרים לעם במצח נחושה.......יהודים מסוגך מבאישים את ריחנו בעולם...מוציאים דיבתנו רעה , מטנפים אותנו ואחר כך טופחים על לעצמכם על השכם ולא מבינים עד כמה אתם שנואים על ידי בני עמכם.

אתה אמור להיות יהודי , לא ? אתה לא אמור להיות מהאו"ם .

נערך לאחרונה ב:

AVIKO13

Well-known member
מה שראית בתקופה האחרונה זה פרעות ופוגרומים של ערבים ביהודים.....לא ניתן להשוות בכלל בין מקרי האיבה האיסלאמיים לבין היהודיים...
המקרה שבו השפריצו גז מדמיע על סועדי האיפטאר מעורר זעזוע ובחילה
לא פחות ממקרה תיאורטי בו היו רוגמים באבנים יהודים בדרכם מבית הכנסת ביום הכיפורים, שום הבדל .
מה בשם אלוהים גרם לך לשנוא כל כך את בני עמך ? ..
אינני שונא את בני עמי, אני שונא את מי שהופך את חיי לגהינום ( כולל לה פמיליה ועופר כסיף - אינני מבדיל בין חרא ימני לשמאלני )
בתור יהודי המתגורר בארצם של היהודים אתה רואה לנגד עיניך את אותן הפרעות שסבלנו בגולה ובפלשתינה.....הכיצד דבר זה לא יטריד אותך ?....
לא נכון. דווקא בגלל שברצוני להמשיך לחיות כאן, אני מחפש בניגוד אליך, מודוס ויוונדי עם האוכלוסייה הערבית
הם צריכים להיות מורתעים מרשויות החוק כמו כל אוכלוסיה אחרת ויש לשים דגש מיוחד על התפרעויות הנובעות משנאת דתית או אנטישמיות מצידם.
הם צריכים להיות מורתעים ואלמנטים יהודיים קיצוניים גם כן
צורך השעה, הגדלה משמעותית של חיל העורף ( כפי שציינתי, שדה הקרב החדש שלנו הוא גם על הדשא היכן שהילדים משחקים ויש להערך בהתאם )
מה לעשות שהמשיח עסוק במשפט שלו במקום בצרכים אלה
אתה והחברים השמאלנים הבזויים שלך מייצרים סימטריה מזוייפת ושקרית - אתם משקרים לעם במצח נחושה.......יהודים מסוגך מבאישים את ריחנו בעולם...מוציאים דיבתנו רעה , מטנפים אותנו ואחר כך טופחים על לעצמכם על השכם ולא מבינים עד כמה אתם שנואים על ידי בני עמכם.
לא נכון. את הכביסה המלוכלכת צריך לכבס בבית. אני לא תומך בשמאל שמשתף פעולה עם הארגונים השקרניים בצלם, BDS ,
זה שאתם לא מצליחים להבדיל בין שמאל קיצוני לשמאל שפוי זאת בעייה שלכם
הבעייה שכחלק מקמפיין הבחירות של הנוכל מבלפור מאוד קל ואלקטוראלי להפוך אחד כמוני לאויב העם.

הדבר היחיד שבו אנו מסכימים זה פיתוח כושר ההרתעה
מי שאשם באבדן כושר ההרתעה הוא ראש הממשלה שלך במשותף עם בית המשפט העליון
כבר מזמן היה צריך לצאת למלחמה במערכת המשפט והאקטיביזם השיפוטי ( ולא רק כחלק מהמלחמה האישית שלו )
למה כל השנים הימין לא נלחם ברעה החולה הזו ?
בית משפט עליון שמתפקד כמו סניף של מפלגה זה דבר לא שפוי במדינה מתוקנת.

בקיצור, היינו צריכים משטרה גדולה פי 2 כדי שיהיה פה סדר

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
המקרה שבו השפריצו גז מדמיע על סועדי האיפטאר מעורר זעזוע ובחילה
לא פחות ממקרה תיאורטי בו היו רוגמים באבנים יהודים בדרכם מבית הכנסת ביום הכיפורים, שום הבדל .

אינני שונא את בני עמי, אני שונא את מי שהופך את חיי לגהינום ( כולל לה פמיליה ועופר כסיף - אינני מבדיל בין חרא ימני לשמאלני )

לא נכון. דווקא בגלל שברצוני להמשיך לחיות כאן, אני מחפש בניגוד אליך, מודוס ויוונדי עם האוכלוסייה הערבית

הם צריכים להיות מורתעים ואלמנטים יהודיים קיצוניים גם כן
צורך השעה, הגדלה משמעותית של חיל העורף ( כפי שציינתי, שדה הקרב החדש שלנו הוא גם על הדשא היכן שהילדים משחקים ויש להערך בהתאם )
מה לעשות שהמשיח עסוק במשפט שלו במקום בצרכים אלה

לא נכון. את הכביסה המלוכלכת צריך לכבס בבית. אני לא תומך בשמאל שמשתף פעולה עם הארגונים השקרניים בצלם, BDS ,
זה שאתם לא מצליחים להבדיל בין שמאל קיצוני לשמאל שפוי זאת בעייה שלכם
הבעייה שכחלק מקמפיין הבחירות של הנוכל מבלפור מאוד קל ואלקטוראלי להפוך אחד כמוני לאויב העם.

הדבר היחיד שבו אנו מסכימים זה פיתוח כושר ההרתעה
מי שאשם באבדן כושר ההרתעה הוא ראש הממשלה שלך במשותף עם בית המשפט העליון
כבר מזמן היה צריך לצאת למלחמה במערכת המשפט והאקטיביזם השיפוטי ( ולא רק כחלק מהמלחמה האישית שלו )
למה כל השנים הימין לא נלחם ברעה החולה הזו ?
בית משפט עליון שמתפקד כמו סניף של מפלגה זה דבר לא שפוי במדינה מתוקנת.

בקיצור, היינו צריכים משטרה גדולה פי 2 כדי שיהיה פה סדר
שוב אתה מנסה לייצר סימטריה מזויפת בין הפוגרומים שעשו הערבים לבין האלמנטים הבודדים שבוצעו על ידי היהודים......אין לך טיפת בושה , אתה אשכרה מייצר להם תירוץ לפוגרום ביהודים..... מדובר באירוע בתוך שייח ג'ראח , אירוע של מפגינים יהודים העומדים מול מפגינים ערבים ואם הייתה נוכחות משטרתית יותר גדולה במקום גם האירוע הזה היה נמנע....לא מדובר במסגד שאותו תקפו היהודים - מדובר במפגינים שישבו לאכול את סעודת האיפטאר ואני מהין לומר שספק רב אם היהודים ידעו שמדובר בסעודה דתית.

זה שיהודון כפוי טובה מסוגך מדקלם את הנרטיב שלהם ומספק להם תירוץ לפוגרומים , רצח יהודים ושריפה של למעלה מעשרה בתי כנסת רק מראה עד כמה אתה טהרן וצדקן ....בושה וכלימה על פרצופך.

לה פמיליה היא גוף קטנטן וחסר השפעה המועצם על ידי התקשורת השמאלנית בכדי לייצר לערביי ישראל תדמית של מדוכאים העומדים בפני מסיתים....ואתה כשמאלן חסר יכולת חשיבה עצמונית בולע הכל מבלי הינד עפעף.

כבר במשך מספר שבועות רבים מערביי ישראל עוסקים בתקיפה והשפלת יהודים , מרביצים , יורקים , מושכים בפאות ובזקנים...מצלמים ומעלים לרשתות החברתיות - ואתה עסוק לי ביצירת סימטריה מזויפת בין ערבים ליהודים....חצוף שכמותך , חסר כבוד עצמי ....כבודם ובטחונם של בני עמך תלוי על בלימה ואתה עסוק בלהיות "נציג האו"ם".....ברור מדוע תדמית חוסר הפטריוטיות דבקה בכם.

אתה לא שמאל שפוי - אתה חושב שאתה כזה אבל אתה רחוק מכך כרחוק מזרח ממערב.....ולמרבה הצער אתה אפילו לא מבין מדוע.

לגבי האקטביזם השיפוטי - אני אומר בפה מלא שנתניהו לא נלחם בו מפני שפחד מנקמתה של החונטה המסואבת הזאת וכרגע הוא משלם את המחיר כשנתפר לו (לדעתי) כתב אישום עם שלושה סעיפים....אבל מודה ועוזב ירוחם - כרגע נתניהו נלחם בחונטה בכל הכח והוא הסיכוי הטוב ביותר לתחילתו של שינוי באותה דיקטטורה המנסה לכופף את הדמוקרטיה שלנו.

אף אחד לא אמר שנתניהו מושלם אבל הוא האופציה הגרועה פחות מכל אופציה נוכחית אחרת - אפילו שמאלן בעל מוסר כפול מסוגך יודע זאת בסתר ליבו....

נערך לאחרונה ב:
למעלה