אני החלטתי להראות לכם שירים שלי!!

williamw

New member
אני החלטתי להראות לכם שירים שלי!!

למרות שאני מאוד ביישן ושונא את עצמי ולא רוצה להראות לכם החלטתי שאני חייב ... עכשיו השאלה היא אם אתם מעדיפים עצובים או לא... וכן כולם שירי אהבה.. מצטער פשוט זה מה שאני חושב עליו בזמן האחרון.. אהם.. אהם... 1. בלעדייך ליבי בוער את כמו חלום שהשתחרר רוצה אותך איתי כאן ועכשיו אני בך פשוט מאוהב פזמון: אני אוהב אותך הכי בעולם רוצה אותך יותר מכולם אלייך כל כך מתגעגע בלעדייך ממש משתגע רוצה לחיות איתך עד אינסוף מחכה לך על החוף את בשבילי פשוט מושלמת אותך רק רוצה ולא אחרת פזמון חוזר אם תתני לי אקח אותך אקח אותך ויחד נברח אקח אותך לאן שתרצי איתך כל יום הוא יום קייצי חולם עלייך בלילות רואה אותך כשעיניי עצומות לאחת כמוך חיכיתי שנים חיוכך אותי ממש מדהים פזמון חוזר... 2. שוב הגיע הדיכאון... חושב עלייך המון... רוצה שלי תסלחי... רוצה שבי תבטחי... לא התכוונתי לעשות זאת... מכה את עצמי עם שוט... אולי זה עונש לא מספיק... אולי העונש צריך להיות מוות מעיק... שונא את עצמי אם גורם לך לכעוס... דמעותיי ממלאות כוס... אוהב אותך יותר מידי... לא רוצה שתסתכלי עליי... לא עכשיו כשאני בוכה... בוכה הרבה ותוהה... האם מגיעה לי סליחה ממך... כנראה שלא אז אולי אלך... אוהב אותך תמיד... מקווה שתחיי חיים יפים... אדאג לך בכל שאר הימים.... אמשיך לחשוב עלייך לעד... אך לך לא רוצה להכאיב יותר עד... 3. יותר מזה לא יכול לאהוב... יותר מזה לא יכול לכאוב... רוצה רק את טובתך... רוצה להיות אהובך... לא רוצה יותר לבכות... לא רוצה בך להפסיק לבהות... לעולם אותך לא מסוגל לשכוח... רק איתך אוכל לשמוח... אוהב אותך בכל ליבי... לך נותן את נשמתי... קשה לי לראות ולא לגעת... לדבר ולא לדעת... לשבת כאן ולבכות.. איתך לא להיות... קשה לי כל כך... כי אני מאוהב בך... אלייך אני נכנע... לך אני ממושמע... אעשה הכל למענך... מה לא אתן בשבילך... אהבתי אלייך חזקה מכל דבר... איתך אני תמיד נשאר... אפילו מוות לא יעצור אותי... כלום לא יעבור דרכי... עלייך אגן מכל רעה... חושב עלייך כל שניה... כל כך קשה לשרוד לבד... אני רועד מפחד... 4. מכור לקולך רוצה את אהבתך קורה לנשמתך מקנא ביופייך רוצה רק אותך לראות רק עלייך להסתכל רוצה איתך להיות את אהבתך לא מסוגל לעכל לא רוצה אותך לשכוח לא רוצה אותך לעזוב רוצה איתך פשוט לברוח לא מפסיק אחרייך לעקוב מחכה לך בלילות ובימים מחכה לך כל כך הרבה שנים חושב עלייך ללא ערף את שווה יותר מזהב וכסף עלייך חולם כל הזמן רוצה שתהיי איתי כאן רוצה לעשות הכל איתך ביחד אני ממש מת מפחד פחד שתעזבי אותי לעולמי עד רוצה אותך אותך בלבד חולם עלייך בשמלה לבנה אל תדאגי עוד לא חתונה חולם עלינו רוקדים עם השקיעה ומאז מבלים עד הזריחה מתנשקים כל הזמן ומתחבקים ממש כמו זוג אוהבים רוצה שביחד נהיה מאושרים שהאהבה תשמר לעולמי עולמים מספיק להפעם ויש לי עוד הרבה.. בחרתי חלק... סתם

Darrens Girl

New member
אתה כותב יפה...../images/Emo45.gif

ואני יותר אוהבת עצובים
[ואת זה אפשר להבין מפני שכל "יצירה" שלי היא עצובה
] רק שאני כותבת יותר באנגלית... חחח... עוד לא קראתי את הכל.. אבל מה שקראתי עד עכשיו- אהבתי

williamw

New member
יש לי גם מלא באנגלית

אבל הם לא במחשב הזה אני לא חושב שאני אמצע...

williamw

New member
אני שונא מזרחית???

מה אתה עובד עליי??? אתה צוחק איתי??? זה כבר לא אחד באפריל???

humm

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אתה כותב יפה

יש לך את זה רק יש יותר מידי חרוזים וזה יותר פואמה מאשר שיר..
אבל אחלה!!!המשך כך..!!!!!1

williamw

New member
זהו ככה קוראים לזה

לזה התכוונתי אלו הן פואמות ולא שירים צודק...

למעלה