אני דיי חדש תעזרו

NirRyde

New member
אני דיי חדש תעזרו

או קיי אני דיי חדש בנושא אני מבין טיפה בנגנים ו אני רוצה נגן לפי הקריטריונים האלה: טוב לספורט (שלא יהיה שביר) אפשרות הרחבת זיכרון שיהיה מה לעשות אם משעמם איכות שמיעה הקלטה רדיו אפשרות לעדכן את הנגן מהאתר של היצרן לא היה מזיק צבעוני או מסך OLED התקציב שלי די גדול כי זה מתנה לבר מצווה

NirRyde

New member
תגובה

1000-2000 במקרה הגרוע אלפיים ו אבא שלי יודע להתווכח על כסף

NirRyde

New member
שכחתי

אם לנגן יש נפח גדול 8 גיגה ןמלע אז לא נירא לי שאני אצטרך אפשרות הרחבה

orenwow

New member
אני מציע לך ללכת על האייפוד נאנו

4 ג'יגה לפי דעתי יתאים לך בול יש בו אחלה נפח יחסית לפלאש וגם בגלל שהוא פלאש תוכל לקחת אותו לספורט... יש בו גם תמונות ומשחקים קטנים וחמודים

נדב8

New member
לא

התעניינתי ביכולת המיקוח של אבא שלך... אבל בכל מקרה... אתה מחפש נגן שמתאים לספורט, זה אומר נגן מבוסס זכרון פלאש בלבד. תראה, העלת את הקטע של נגן צבעוני, ככה שזה מבטל את אופציית ההרחבה. אני לא חושב שיש נגנים צבעוניים עם אופצית הרחבת זכרון. אבל יש את האייפוד נאנו 4 ג'יגה- שהוא צבעוני. הוא 4 ג'יגה, ככה שאתה לא כל כך צריך הרחבת זכרון, כמו כן הוא בא גם 2 ג'יגה. ה4 ג'יגה- עולה 1700 וה 2 ג'יגה עולה 1400 משהו כזה. הנאנו הוא מאוד עדין ככה שמומלץ מאוד לקנות לו נרתיק סיליקון כלשהו. ומגן מסך. אופציות נוספות שאפשר להעלות הם: האייאודיו u3 שהוא בא גם בגרסא של ג'יגה. ומחירו 1300 יש בו יותר אופציות, זמן סוללה ארוך יותר, 20 לערך. אם אתה ממש מתעקש על הרחבה- יש את הנגן של סאנדיסק- הסאנדיסק סאנסה e140 אני חושב אם אני לא טועה את יכול להרחיב אותו עד 3 ג'יגה. והוא עולה בערך 700 שקל. כמובן שלקנות כרטיס הרחבה כרוך בהשקעה נוספת.

ramonsegev

New member
בעיקרון אין נגן שעונה על כל הדרישות

שלך אני הייתי הולך על נאנו מהסיבה הפשוטה שהוא טוב לספורט, יש מה לעשות שמשעמם, איכות שמיעה החסרונות שהוא קצת שביר (וצריכים לשים לב לזה, אין רדיו ואין הקלטה הנפח הכי גדול שלו זה 4 GB ואם אני לא טועה אי אפשר להגדיל את הנפח

יאיר B

New member
אז ככה:

1. לספורט יתאים כל נגן פלאש (הרוב הם עד 1GB, לאיאודיו יש כמה דגמים עם 2GB ולאיפוד יש דגם עם 2GB ו-4GB). מעל לזה זה נגני דיסקשיח שלא מומלצים לספורט. 2. זה יש רק לסאנדיסק סאנאנא - הוא מגיע עד 1GB ואפשר אאל"ט להוסיך לו עוד 1GB. 3. לא מבין מה זה "שיהיה מה לעשות אם משעמם". זה נגן ולא טלפון... 4. איכות שמיעה - לכל הנגנים הטובים יש איכות שמיעה טובה. 6+5. הקלטה ורדיו: לרוב יש. לסוני ולאיפוד אין הקלטה. 7. עידכון קוחשה: גם לרוב יש. אאל"ט לסוני אין אפשרות. 8. לרוב החברות יש נגנים עם מסך צבוני (OLED זה כבר פאסה). נראה שתצטרך לוותר על משהו. תטייל קצת בזאפ/בזמן, תמצא מה נראה לך ותבוא לשאול.

gt-master

New member
יש סוני עם הקלטה

מינידיסק של סוני גם נחשב כיום כנגן MP3 ויש אפשרות הקלטה ואפילו איכותית.

יאיר B

New member
מינידיסק כן, אבל לשום נגן דיסקשיח

או פלאש של סוני אין הקלטה (לפחות לא לדגמים החדשים).

יאיר B

New member
לא מצאת &

תנסה להגדיר מחדש מה אתה מחפש בנגן. יש בעיה עם הדרישות שלך (בעיקר נושא כמות הזיכרון הרצויה, ורד מעניין הרחבת הזיכרון - זו בעיה גדולה).

NirRyde

New member
החלטתי

חשבתי קצת ואני לא העשה ספורט עם הנגן אז אני ארצה מסך צבעוני ונפח גדול יותר מ7 גיגה (אני אוגר שירים) שיהיה אפשרות לכתיבת מטלות וכ'ו הקלטה רדיו וקצת משחקונים לא יזיקו והצגת תמונות התקציב אותו דבר אני באמת מבולבל ולא יודע מה לקנות

יאיר B

New member
אפשרות לכתיבת מטלות?!

קנה פאלם (או פוקט). כנ"ל לגבי משחקים. נגנים צריכים לנגן ולא לעשות שום דבר אחר (לדעתי לפחות). יש נגן של קריאייטיב עם 8GB (זן מיקרו פוטו). הוא עולה בערך 1600 ש"ח. יש לו מסך צבעוני, יכולת הקלטה והוא כמובן מציג תמונות. מעל לזה זה נגנים של 20GB.

trixi

New member
תכנס לאתר של SAMASUNG

אולי תמצא שם משהו שיעניין אותך (נראה לי שיש שם משהו שעונה על הרשימה שלך. בכל מקרה-אני בערך במצב שלך (רק קצת יותר זקנה...) אז אם תמצא עוד חומר או נגן שמוצא חן בעינייך - תודיע...

after1212

New member
רק כדי להביע את דעתי על samsung

זבל. סתם, לא כל הנגנים הם ממש זבל. אבל בגדול סמסונג לא מוצלחים במיוחד בנגנים שלהם, במיוחד לא בנגנים מבוסססי HD. החיסרון הכי בולט אולי, גם אם לא אחד שמפריע לכולם, הוא איכות הצליל הדי עלובה. אני לא רואה שום סיבה לקנות דווקא נגן של סמסונג.

gt-master

New member
אתה טועה

נגני סאמסונג האמיתיים נחשבים כטובים דוקא. נקודה מענינת,את הנגן MP3 הראשון של קריאטיב סאמסונג ייצרו עברם והם רק הדביקו שם (נגן מדבקה קריאטיב?). את הנגן השני קריאטיב פיתחו בעצמם. הרבה רכיבים סאמסונג מיצרים לנגנים אחרים. את הצ'יפ של הסאונד לH320 ולX5 מיצרת פיליפס. בשורה התחתונה,לא יצא לי לשמוע נגן של סאמסונג אבל הם נחשבים כטובים במזרח.

NirRyde

New member
ממממ

מצאתי בינתיים http://www.iriverarabiya.com/product_details.asp?prodId=44&mcid=25 או רק אולי אבל הביע זה הנפח אבל אולי אני אסתדר http://www.iriverarabiya.com/product_details.asp?prodId=34&mcid=26 זה נירא לי טוב http://www.creative.com/products/mp3/zenmicrophoto/home.asp אולי זה http://www.apple.com/ipodnano/ זה מה שמצאתי בינתיים

למעלה