אני דורשת התייחסות מהמנהלים
!

amit the queen

New member
היא צודקתתת

המשכורות גבוהותת מאוד הן מכניסות למינוס שלא מספקים לסדררר או עד שמתקרבים לסיים אתת המינוססס אז יורדת כבר המשכורת הבאההה תעשו עם זה משהווווווווו ואולי אפשר שהמשכורות ירדו כל שבוע זה מוגזם פעם בשלוש ימיםםםם אם אתם מנסים לעשות את המשחק הזה כל כך קרוב למציאות אז לפחות את זה כי כמו שכולנו יודעים במציאות מקבלים פעם בחודשששששש ועוד משהווו למה כתיבת שיר עולה כסף?!זה ממש לא שווה זה נותן שרק ללהקות המתחילות שווה למכור שירים כי אם לכתוב שיר עולה לי יותר מהסכום שאני יקבל עליו אם אני ימכוררר אז לא שווההה לייי אפשר שהכסף שנקבל מהשירים יהיה גם באחוזים לפי המקום שלנו ככה שכן נוכל להרוויח מזהההההההה

ושוב...

כנראה שתחרות הלוגואים יותר חשובה מהמשכורות של הלהקות שמכניסים כמעט את כולם למינוסים בדו"ח.

לי בכלל לא יורד הכסף,../images/Emo28.gif

סתם כתוב את זה בדוח כספים.... גמני לא אוהבת את המינוס אבל מה לעשות העיקר שזה לא מוריד רק רושם.

זה לא מוריד

זה רק המינוס בדו"ח והוגבה שלו שמעצבנים אותי. ואני לא אפסיק להקפיץ את השרשור הזה עד שאני אראה התייחסות מהמנהלים.

כל עוד לא יורד הכסף..

מה כפת לך לכולם יש מינוס ענק בדו"ח ותאמיני לי שלי המשכורת יורדת בכמות מטורפת הרבה יותר.. =/ אבל די להתלונן כל עוד הכסף לא באמת יורד.. =/

psymed

New member
המשכורות פשוט לא הגיוניות !!!

גם לי יורדות משכורות לא הגיוניות.. יורדים לי בסביבות ה-70-80% מהכסף שיש, אולי יותר.. יש לי רק 200,000 מעריצים. איך מתבצע חישוב המשכורות ??? בפועל הוא ממש לא עובד כמו שהודעתם! מס' להקה 4143 - Only Humans

למעלה