אני דורשת התייחסות מהמנהלים
!

אני דורשת התייחסות מהמנהלים../images/Emo70.gif!../images/Emo70.gif

משכורת של ₪560167 על 113223 מעריצים זה נראה לכם נורמלי?! אמרתם אחוזים, אז איזה אחוזים זה בדיוק? ואיך יש לי עכשיו, אחרי שירדה כביכול המשכורת ₪637750? מקודם היו לי 500,000 ומשהו אלף ש"ח,נראה לי שזה התקרב ל600,000. איזה אחוז ממה זה בדיוק? משכורות מנופחות בלי שום הצדקה, ואני דורשת התייחסות מהמנהלים על זה כי נמאס לי לשתוק וזה לא רק אני, זה קורה לעוד הרבה. זה הכניס אותי למינוס מטורף בדו"ח שאני בחיים לא אסגור! ויותר מזה, גם המשכורות הקודומות היו מנופחות להחריד, אבל לא טרחתם להתייחס. הנה המספרים, למקרה שהפעם התגובה הזועמת הזאת תעשה משהו: 18 ביולי | 13:00 ₪102716 21 ביולי | 13:00 ₪322085 מעוצבנת. מאוד מעוצבנת.

את צודקת המשכורות מנופחות לגמרי!

ד"א הייתה לי תקרית שבה אחת מהלהקה שלי יצאה מהארון ובגלל ירדו לי מעריצים. wtf?? איזו חברה מעוותת! אמורים לעלות לי מעריצים:p

L U Z I A

New member
הם כאילו נגד סטיות מיניות../images/Emo15.gif

(מנהלי המשחק) ולכן הם גורמים לכך שגם המעריצים נגד...

L U Z I A

New member
טוב בעצם../images/Emo15.gif

אולי אני סתם משמיצה את מנהלי המשחק והם בכלל לא נגד, אבל הם רוצים ליצור עוד תקריות בשביל שירדו המעריצים וכך הם בחורים לעשות את זה

אבל הקטע הוא...

שהם כאילו בעד הומואים ונגד לסביות.. זה מה שמנסים להגיד פה...

steila

New member
באג!!!

אתם לא מבינים שמה שכתוב זה לא מה שבאמת יורד זה באג !

RonYagen

New member
אבל...

אבל המשכורת שיורדת בפועל היא המשכורת שצריכה לרדת.. אם היה יורד מה שבאמת כתוב שם אז לא היה לך כסף בכלל את סתם נכנסת לפאניקה

ירד לי

מה שקרה זה כנראה שהם "העלו" את המשוכורת ורק בדו"ח השאירו את המינוס האדיר הזה. מישהו פה הסביר שזה באג, ונראה לי שזה הסבר הגיוני. עדיין אני מבקשת לתקן את המינוס שנוצר בעקבות זה בדו"ח שלי. אבל כמובן שלמנהלים נוח להמשיך להתעלם ממני ולא בפעם הראשונה...

אבל זה רק דו"ח!!!

אוי נו באמת מה כפת לך מה כתוב בדו"ח העיקר שלא יורד וזהו.. אני לא מבינה מה את מתלוננת תגידי תודה שלא לקחו לך כסף וזהו..!!

למעלה