אני גמור!!..אפריקה י"א,י"ח חיסלו אותי!!!.

• פותח הנושא yh45
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

yh45

New member
אני גמור!!..אפריקה י"א,י"ח חיסלו אותי!!!.../images/Emo46.gif

הפסד של 50000 ב-3 ימים!!..הימרתי עלייהן,ולא נשאר כלום!!!!

9009

New member
אם אתה לא מממש אז זה לא נחשב להפסד

אם אתה לא מממש אז זה לא נחשב להפסד

yh45

New member
לא זוכר אחי,אני מדוכא פחד!..נכנסתי

באיזה מחירים?
לבורסה כרגע,אחרי העבודה,חשכו עיניי!!..לא האמנתי,מה זה כל המימוש הזה?!..מה עוד פעם חזרנו ל-2008 העליזים?..שתלך לעזעזל הבורסה הזו!!..אני קונה קרנות וזהו..

9009

New member
אל תמכור כלום. זאת טעות למכור בירידות

לבורסה כרגע,אחרי העבודה,חשכו עיניי!!..לא האמנתי,מה זה כל המימוש הזה?!..מה עוד פעם חזרנו ל-2008 העליזים?..שתלך לעזעזל הבורסה הזו!!..אני קונה קרנות וזהו..
אל תמכור כלום. זאת טעות למכור בירידות
לא מכרת=לא הפסדת

y360a

New member
אתה אמיתי ?

אתה אמיתי ?
בחור בן 48 שלפני כמה ימים סיפר לנו שגרשו אותו מהבית ? משום מה יש לי הרגשה שאתה מתלוצץ על חשבוננו ולא בפעם הראשונה

yh45

New member
תגידו השתגעתם!!..שאני אפסיד!!...אני ?../images/Emo8.gif

לא לא
כנראה שהוא סתם אומר, אבל תמיד נחמדים אלו שאומרים שהם תמיד מפסידים מאשר אלו שתמיד מרוויחים.
תגידו השתגעתם!!..שאני אפסיד!!...אני ?

חייכו אכלתם אותה!!!...אני שורט חזק על הנפט,והמעוף!!!...אג"ח,שמג"ח?!?...מה זה?

karthur

New member
אולי די להמר כבר?!!!!

אולי די להמר כבר?!!!!
היית מוכן לשים 120000 ש"ח בקזינו? לא! אז למה אתה שם את זה באפריקה? זו באמת אג"ח שאתה רואה אותה מגיעה לפידיון? אם כן, אז הירידות לא אמורות להפחיד אותך, אם לא ורצית לעשות עליה סיבוב, אז מגיע לך שאפילו לא טרחת לחלק את הכסף שלך בין מספר אג"ח שלפחות לגבי רובן אין חשש לפידיון. זה באמת נראה לך הגיוני שאדם פרטי מן השורה ישים 120000 ש"ח על אג"ח של אפריקה?! אתה יכול להגדיר את האג"ח הזו כ"השקעה טובה ובטוחה שתניב רווח נאה בעתיד"? נראה לי יותר כמו "השקעה מסוכנת להחריד שבמקום להביא בה את המכה, מביאה בי את המכה".

double top

New member
ראה הודעה שלישית מעל הודעתך

אולי די להמר כבר?!!!!
היית מוכן לשים 120000 ש"ח בקזינו? לא! אז למה אתה שם את זה באפריקה? זו באמת אג"ח שאתה רואה אותה מגיעה לפידיון? אם כן, אז הירידות לא אמורות להפחיד אותך, אם לא ורצית לעשות עליה סיבוב, אז מגיע לך שאפילו לא טרחת לחלק את הכסף שלך בין מספר אג"ח שלפחות לגבי רובן אין חשש לפידיון. זה באמת נראה לך הגיוני שאדם פרטי מן השורה ישים 120000 ש"ח על אג"ח של אפריקה?! אתה יכול להגדיר את האג"ח הזו כ"השקעה טובה ובטוחה שתניב רווח נאה בעתיד"? נראה לי יותר כמו "השקעה מסוכנת להחריד שבמקום להביא בה את המכה, מביאה בי את המכה".
ראה הודעה שלישית מעל הודעתך

yh45

New member
ארתור תירגע!..צחקתי!,רק שלא תתאבד!!

אולי די להמר כבר?!!!!
ארתור תירגע!..צחקתי!,רק שלא תתאבד!!

meni1234

New member
איזה מזל

איזה מזל
כמעט השקעתי 10000 ש"ח באג"ח י"ח בעקבות המלצה של חבר שנראה לי השקיע שם את כל חסכונותיו

מצב
הנושא נעול.
למעלה