``אני בתוך הבית נמצא בתוך החדר האינטימי שלי``

imagine

New member
``אני בתוך הבית נמצא בתוך החדר האינטימי שלי``

בזמן שישבתי והקשבתי לשיר הזה, טוב נו שיקרתי, בזמן שהתקלחתי וחשבתי לעצמי איזה עוד שירים אני אוריד היום הגעתי למסקנה שאני אוריד את החדר האנטימי שלי, תוך הרהור זה התחלתי לחשוב על החדר האיניטמי (הפרטי) שלי. הגעתי למסקנה שאני בכלל לא נמצאת בו, רק ישנה בוא ומקסימום, מקסימום שיש מבחן ויש הרבה אנשים בבית אני לומדת שם. אם הייתה לי בחדר טלוויזיה הייתי מבלה שם הרבה, הרבה מאוד, אבל אין, בכך הגעתי למסקנה שחדר צריך להיות ארון בגדים ומיטה ממש ענקית וכפית! לא צריך עוד משהו! מה זה השטויות האלה שאני כותבת? טוב אני אלך לעמוד בפינה :)

אני חושב שיש לי הכל בחדר...

מחשב טלוויזיה מערכת סטריאו היום הכנסתי מיני מקרר וקומקום (וכוסות וקפה) מיטה נפתחת... רק ארון אין לי.

imagine

New member
אתה רוצה מכות?

או שאתה פשוט נותן לי לעבור לגור אצלך בחדר?

shaybit

New member
גם לי לא חסר דברים בחדר

אבל אין לי מקרר כי אני לא צפוני עשיר

LI$A

New member
אני היחידה פה בלי חדר פרטי?!?!

אווווווווף אני שונאת את ההורים שלי.

בעקרון יש לי חדר עם האחים שלי...

אבל זה רק הדברים שלהם שמאוכסנים בחדר שלי... אבל הם לא ישנים איתי בחדר או משהו הם רק יודעים להציק כשבאים אלי חברים.

חחחח איזה חמודה...

גם לי יש בדיוק אותו השימוש בחדר שלי... הרי המחשב לא נמצא בחדר, וכשאני בבית, אני רוב הזמן על המחשב... כאילו, רוב הזמן אני לא בבית, יש לי סדר יום כזה: לקום בבוקר לאחר לביצפר ללכת לשני/ללכת לסנטר במקרה שהלכתי לשני --> לרדת לסנטר. במקרה וירדתי לסנטר אחרי שהלכתי לשני --> ללכת אל שני הביתה שוב במקרה וסתם הלכתי לסנטר או הלכתי אל שני שוב --> ללכת הבייתה.. ויענו, אני מסיימת כל יום בממוצע 2:30-3:00 ברוב טפשותי אני מבלה עד 6-7 בערב בסנטר... בייחוד בהפוך על הפוך, אבל לא נורא כשאני מגיעה הביתה אני מניחה את התיק בחדר, אוכלת, והולכת למחשב. אני גם אף פעם לא אוכלת בחדר שלי, אני לא מרשה לעצמי, תאונות ג`וקים אצל ילדים אחרים אתם יודעים... אז מה שמסתבר זה שאני ישנה שם, אם אני לא נרדמת על הספה בסלון...

בבבבב

New member
אמממ

אני קצת חדשה פה אז היי לכולם! וסליחה שאני מתערבת..אבל..מי זאת שני?! :-()

החברה הכי טובה שלי?

סליחה על סימן השאלה זה נראה לי כמו הודעה נורא תמוהה להגיב לה :)

למעלה