אני בשוק ואודה לכם על תשובה

מצב
הנושא נעול.

Robertita

New member

מניסיונכם כאשר למניות "יתחשק" יש סיכוי שתוך יומיים שלושה תהיה עליה של כ-10% בערך באחוזים שהם ירדו פה בימים האחרונים? או שאני סתם חולם 2. יש מצב שהירידות האלה ימשיכו בימים הקרובים?

יהושע 50

New member
תשובות

מניסיונכם כאשר למניות "יתחשק" יש סיכוי שתוך יומיים שלושה תהיה עליה של כ-10% בערך באחוזים שהם ירדו פה בימים האחרונים? או שאני סתם חולם 2. יש מצב שהירידות האלה ימשיכו בימים הקרובים?
תשובות
1. קשה לי להאמין שזה יקרה... בעצם, אולי משהו מכיוון שחקני המעוף (השבוע פקיעה). 2. כן.

nestorcito

New member
עד יום חמישי יהיה תנודתי

עד יום חמישי יהיה תנודתי
como te va robertita?

Robertita

New member
לפקיעת האופציות יכולה להיות

עד יום חמישי יהיה תנודתי
como te va robertita?
השפעה חיובית גם אם יהיו ירידות שערים הארה"ב ואירופה? 2.כדאי להמשיך להחזיק במניות: אורמת, כלכלית י"ם, תפרון? תודה מראש

יהושע 50

New member
מציע לא להתרגש מהפקיעה יותר מדי

השפעה חיובית גם אם יהיו ירידות שערים הארה"ב ואירופה? 2.כדאי להמשיך להחזיק במניות: אורמת, כלכלית י"ם, תפרון? תודה מראש
השפעת "משחקי" הפקיעה פגה מספר דקות לאחר תחילת המסחר (ביום הפקיעה) ואז אנו ניצבים שוב בפני המציאות כפי שהיא באמת.

Robertita

New member
ההשפעה של הפקיעה תהיה חיובית?

השפעת "משחקי" הפקיעה פגה מספר דקות לאחר תחילת המסחר (ביום הפקיעה) ואז אנו ניצבים שוב בפני המציאות כפי שהיא באמת.
ההשפעה של הפקיעה תהיה חיובית?
או שאי אפשר לצפות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה