אני בשוק, אני בהלם אני המומה....

uלוליטה 4

New member
אני בשוק, אני בהלם אני המומה....

הרגע קיבלתי ל-
הודעת טקסט כזאת: " הערב בשעה 20:00 את אצלי במיטה
" ותנחשו ממי ההודעה???? - לא פחות ולא יותר מהבוס של הבעלול.... לעזאזל מה אני עושה????? זאת הפנטזיה שלי להיות איתו, אבל עכשיו אני ממש מבולבלת, מפחדת, חוששת ולא יודעת מה לעשות.... הצילוווווו....

לולי מילא הבוס שלך...../images/Emo8.gif

אבל של הבעל? זה קצת מסוכן.... ותבדקי אם מישהו לא שלח מהטלפון של הבוס כדי לבדוק אותך... יש הרבה אפשרויות... בקיצר אחותי, תיזהרי!

uלוליטה 4

New member
כולי רועדת...

זאת הפנטזיה שלי כבר כמה חודשים... הפיתוי גדול, איך אפשר לסרב

עד כמה שזה מפתה,פשוט לא!!!!!!!!

אל תכניסי ראש בריא למיטה חולה, הסיכון כבד מידי , אל תיקחי אותו, התוצאה יכולה להיות הרסנית לא שווה את הגשמת הפנטזיה, מה גם שדיברנו שלפעמים פנטזיה צריכה להישאר כפנטזיה.

uלוליטה 4

New member
גם לי יש את שלו....

בעלי התקשר אליו פעם מהפון שלי, וכנראה שגם אני וגם הוא שמרנו את המס' פון של שנינו....

uלוליטה 4

New member
החזרתי לו הודעה כתובה....

"מי זה
" (כאילו שאני לא יודעת... אויי אני חייבת מקלחת קרה דחוף)

כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

עדיף מישהו שהיא מכירה מאיזה מלוכלך ברחוב.

מלוכלך למה?

מה קשור מחט לתחת פה ההכרות יותר מידי קרובה, היא יכולה להרוס לעצמה הרבה דברים................ יענו אם אני מכירה מישהו באינטרנט לסטוץ או ברחוב הוא מלוכלך?????? אחחחחחחחחחחחח אז סחטן על כל המלוכלים שהייתי איתם , טפו טפו

ההפךךךךךךךךךךך

בסטוץ לא צריך את כל ההכרות הזו, זה מיותר, זה מה שמסכן לדברים אחרים שיכולים להיגרר בעקבות זה.

uלוליטה 4

New member
כן, זה נכון ...

והנה קיבלתי ממנו שוב הודעה שהולכת כך: " אני חושק בך כבר הרבה זמן, ורק עכשיו אזרתי אומץ לכתוב לך, אני יודע שזה הדדי ניפגש היום ביי".

גיסתי תפסה את אחי בוגד בה - בדיוק

בגלל ה- SMS האלה!! אם יש הצבעה אני בצד של "נגד". מילא עם כפוף לבעלך, אבל הבוס שלו????

דנטל

New member
איזה בולשיט

היא מכירה אותו רק שטחי, את אופיו רק שטחי, היכן הוא גר זה לא ממש מענין ומאיפה הסקת שהוא מקיים סקס בטוח? במיטה אנשים מתנהגים שונה (כמו האידיוט מיום שישי שהזדיין עם שלוש בנות שאני מכירה ושאפילו הועילו להגיד שהוא זיון טוב, אבל אני - לעומתן - גיליתי אנס במיטה).

לא מסכים

הנחתי שהוא מקיים סקס בטוח בגלל שהוא נשוי ולכן לא ירצה להדביק במחלה את אישתו(או להתפס).אחריות כפולה לו ולה. עדיף להכיר מראש ככל האפשר כשמדובר בבלינד דייט.אני חושב שאם יודעים היכן הוא גר /עובד וכו' זה ירתיע נסיון אונס לדוגמא. המלצות זה דבר מצוין. אך התרשמות אישית היא בנוסף ולא מתבטלת בגללן.אין מרשמים ולכל כלל יש יוצא מהכלל.המקרה שלך נשמע באמת חריג.(וכמובן..דורש בשלומך..).

דנטל

New member
שאני שוב אכתוב ../images/Emo41.gif בולשיט ../images/Emo41.gif?

אז מה אם הוא נשוי? גם היא נשואה. כבר היה פה שרשור שהזדעזעתי לקרוא בו על הנשואים של הפורום שלא משתמשים בקונדום בגלל שהם נשואים. רק שהם לא קולטים שחלקם הזדיינו פה (ולא רק פה) עם יותר מפרטנר אחד ואיפשהו בשרשרת המאוד ארוכה הזו יכול להיות שמישהו/י גם הזדיין/ה עם רווק/ה. ואפשר לחשוב שעד היום רק רווקים חטפו מחלות. ג'יז. בקיצור, העובדה שהוא נשוי ממש לא עושה אותו יותר אחראי. עובדה לא לגיטימית בכלל בהקשר של אחריות. ברור שעדיף להכיר מראש ככל האפשר כשמדובר בבליינד דייט רק שכאן לא מדובר בבליינד דייט ואני עדיין טוענת שהיא לא מכירה מספיק, ושום סיטואציה בכל מקרה לא בהכרח אומרת שאנשים מכירים מספיק. את האחרון שכיניתי "אנס" הכרתי כבר כמעט שנה ואפילו ידעתי איך הוא במיטה על פי עדויות. עזר לי במשהו? לדעת איפה הוא גר/עובד זה בהחלט דבר טוב, רק שידו עדיין על העליונה בתור מי שהוא הבוס והפרנסה תלויה בו, בין היתר. לא על כל זיון ופנטזיה צריך לקפוץ. זה לא תמיד שווה את זה. ושלומי טוב, תודה על הדאגה
. זבלון כזה לא ממש יכריע את הנפש שלי.

למעלה