אני בשבוע 34 והקטנה שלי שוקלת

אני בשבוע 34 והקטנה שלי שוקלת

1.900 קילו אני צריכה לדאוג? הרופא אמר לי שהיא קטנה מידי ואני קצת חוששת

גם אנחנו היינו אתמול בהערכת משקל

ואין לי מושג! אבל, אני עכשיו מודאגת שאולי שלי גדולה מידי...(שבוע 34 2.500!!!!) אני מרגיעה את עצמי ואותך שיש סטיה במדידות האלה...הכי חשוב להתייעץ עם הרופא! יש מחשבון כזה של חישוב גודל העובר, אבל לא מוצאת...

פיצי פן

New member
לוריתה- אנחנו עשינו הערכת משקל

בשבוע 32 ופיצי הוערך אז במשקל של 1.720. נאמר לנו שהוא קטן אבל שזה בהחלט במסגרת הנורמה והאחוזונים-הוא פשוט כנראה תינוק קטן. (בשבוע 37 ההערכה היתה 2.460-שזה עדיין קטן אבל לפי הרופא בהחלט נורמלי). דברי עם הרופא שלך-הוא יוכל להרגיע אותך.

הערכות משקל מאוד לא מדויקות

בשבוע 34 גם שלי שקלה 1950, ושבוע אחרי בהערכה חוזרת (במרפאה אחרת, שזה אומר מכשיר אחר ובודק אחר) שקלה 2400...כך שאל תלחצי. פשוט תבקשי לעשות עוד הערכה משקל בעוד 7-10 ימים.

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif עלייה במשקל לאורך ההריון../images/Emo41.gif

מתי מתחילים לעלות במשקל? אני מניחה שלא עולים בממוצע ק"ג בחודש... במיוחד כי דיברו פה על "קפיצות גדילה" של העובר. אז אם אין בחילות, מתי מתחילה העלייה? ואיך היא מתחלקת, פחות או יותר, ע"פ השבועות (חודשים)?

אני עד השליש השלישי עליתי ממש מעט

ורק מסוף שביעי פתאום קפיצה, אני לא בטוחה שיש לזה מדד מדויק, כל גוף זה שונה. אני עליתי עד עכשיו 7 ק"ג ואני בתשיעי. אני חושבת שבחורות רזות עולות יותר, אבל לא סגורה על העניין...

FindWaldo

New member
אני עליתי את רוב המשקל בהריון הקודם

בחודש שישי- שביעי. כ"כ נבהלתי מקצב העליה... אבל אז חודש 8-9 עליתי רק 1 ק"ג. עליתי 15 ק"ג פעם שעברה. נראה מה צפוי לי הפעם....

למעלה