אני בסלקום, קיבלתי הצעה מאורנג`

קליט

New member
אני בסלקום, קיבלתי הצעה מאורנג`

וגם אמרתי בפון שאקח חבילה מסוימת ועוד לא חתמתי, רק מסרתי את מס` כרטיס האשראי שלי ואת השם שלי, השאלה אם יש מצב שאמצא אצל סוכנים חבילה משתלמת יותר ?? . והאם מותר לי להתחרט ? . תודה רבה

קליט

New member
בוא נתמקד במה שהציעו לי

וזה נשמע יפה . אני משלם 138 שקל תמורת 200 דקות שיחה לכל היעדים, ו 200 אס אם אסים לכל היעדים, וגלישה של 3 ג`יגה שזה יוצא גלישה כמעט אין סופית בנט + 30 מגה בייט באתרים חיצוניים . עם אני עובר את הגלישה של 30 מגה בייט באתרים חיצוניים אני משלם 2 שקל על כל מגה בייט נוסף, או 19 שקל על 150 מגה בייט . תמורת מכשיר הכי דפוק שיש לי לנדב להם אני מקבל חינם -נוקיה 2730, זה מכשיר דור 3 אמין, בלי סימביאן, המכשיר שוה בשוק הנט בין 700 ל 800 שקל, אם אני עובר על דקות השיחה שיש בחבילה אני משלם 69 אגורות, וזה לא מטריד אותי כי לרוב אני לא מדבר יותר מ120 דקות בחודש, ולא איכפת לי לשלם לפעמים בעשר או עשרים שקל יותר . אם אני עובר על החבילה של אסאםאסים אני משלם כ 55 אגורות לאסאםאס . השיחות הן לפי שניה . ושוב, החבילה של 138 שקל כוללת 200 דקות שיחה, 200 אסאםאסים, גלישה, מכשיר חינם, התחייבות ל18 חודש, ואם אני פורש אז אני משלם 49 שקל . נשמע משתלם ? נראה לך שאתמכר לגלישה של אתרים חיצוניים ? הרי יש לי `אופרה מיני` מובנה במכשיר החדש שאורנג` מספק לי !? #הנציג טוען שהוא נותן לי 20 שקל כפול 18 חודש אם אני חותם במקום [ואני מאמין שזה לא חייב להיות על המקום ממש] על ההצעה שלו, ובטובו הגדול הוא נותן לי עוד 20 שקל כפול 18 . אני לא מתרגש מזה כי הרי הוא חייב לתת לי את הזיכוי שסלקום נותן לי תמורת המכשיר שיש לי עכשיו בסך 38 שקל . (הבנתי ממנו שה40 שקל שהבטיח לי מכסה גם את הזיכוי של המכשיר שאני אמור לקבל, אשרי חלקו..) אז הם נותנים לי עוד 2 שקלים . בעיני ההצעה נשמעת טוב . מה גם שאפשר להגדיל או להקטין את החבילה של הדקות . (יש להם הצעה משתלמת לחיילים, או שהחייל הוא קרוב משפחה כמו אח, אבל זה לא רלווטי בשבילי) מה כבודו אומר ? . יש מצב שסוכן יבטיח לי הצעה טובה יותר ?? . תודה

דרוmי

New member
אתה עדין דוחה את השירות הצבאי?

אם כן.חכה שתקבל את צו ההתייצבות תציג להם את זה ותקבל מסלול חיילים משתלם בהרבה

קליט

New member
נשמע הגיוני

אמרתי לנציג בפון שאני סוגר . מסתבר שזה לא נקרא התחייבות .

הפרחים

New member
אל תעשה את זה!

אני עברתי לאורנג` מסלקום לפני שבוע ואני מעוניינת לבטל.סלקום יותר סימפטים.

למעלה