אני במשבר

leikin

New member
אני במשבר ../images/Emo10.gif

היי לכולם... עבר כבר חודש וחצי מאז שאני ובן זוגי עברנו לחיות בעיר של המשפחה שלי. שנינו עובדים במשרד תיווך. אנחנו מאוד מרוצים, שנינו מאוד אוהבים את העבודה. אבל אני במשבר. קודם היחסים שלנו פה השתנו לחלוטין. עם פעם כמעט ולא רבנו, היום אנחנו רבים המון... (אנחנו גרים כרגע אצל המשפחה שלי ומחכים לכניסה של הדירה המושכרת שלנו) והמשבר השני הוא כלכלי. אנחנו לאט לאט מתחילים להרוויח אבל זה ממש לאט. ואנחנו נכנסים לחובות. אין אפשרות גדולה שנלך לעבוד בעוד עבודה כי זה לא משאיר בכלל זמן לתיווך. אני כל כך מיואשת.. אני בוכה בלילה. אני יודעת שההחלטה הייתה נכונה, אבל הכל כל כך קשה עכשיו. הכל השתנה. בבקשה תעזרו לי בבקשה. האם יש שיפור? תודה ליה שם האמא אלינה 20.09.84 מישה - מיכאל שם האמא לודמילה 13.02.81

הי ליה...

ניסיתי לברר עבורך את הדברים ואת הפוטנציאל העתידי שלהם, בעזרת שתי פריסות בסיסיות של קלפי טארוט הדרקון הקלטי, אחת מהן מתייחסת לתחום הזוגי והשניה לתחום הכלכלי. מקווה שזה יעזור להאיר את המצב. מערכת היחסים הזוגית: עבר: תשעה מטבעות: תקופה של נינוחות ותחושת ביטחון, יתכן שכרוכה בהתכנסות עצמית שהיתה נחוצה והולמת. הווה: הנאהבים: יתכן שתאלצי לקבל החלטה, שקשורה בקשר זוגי שמבוסס על משיכה חזקה, אולם יש בו ניגודים שקשה לגשר עליהם. בססי את ההחלטה שלך על עובדות ולא רק על רגשות. פוטנציאל לעתיד: מלך המטות: יתכן שתהיה השפעה ו/או קירבה לגבר בעל עמדה מבוססת בתחום העסקים, שיוכל להנחות אותך לצורך קבלת החלטות נכונות. שאפתנונת ומנהיגות הן שתי תכונות שיסייעו לך להתקדם, אולם היזהרי מפעולות שנובעות ממניעים של אגו או מהססנות-יתר, שעלולות לשבש עניינים. העתיד יוגדר על-פי הבחירות שתעשי, בין אם מדובר בבחירות חדשות או באלו הישנות. הקשיבי לאינטואיציה ולתחושות הפנימיות שלך. המצב הכלכלי: עבר: דין: עניינים קארמתיים הביאו לשינוי וחייבו קבלת החלטות נחוצות, גם אם לא קלות. הווה: הכהן הגדול: התמודדות עם עניינים קארמתיים דורשת ממך לפעול בהתאם לחוקים הקוסמיים, או לשאת בתוצאות. הכוונה היא, לא לברוח מהתמודדות, אלא להבין שההתמודדות הנוכחית נועדה לשרת אצלך שיעור ולסייע לך לבנות כוחות נפש שנחוצים לך. אם את אמורה לחתום על חוזה או הסכם כתוב כלשהו, הקפידי לקרוא היטב גם את האותיות הקטנות, ודאי שכל המידע הרלוונטי מצוי בידיך על-מנת שתוכלי לקבל החלטה שקולה. הקשיבי להדרכה הרוחנית שלך (באינטואיציה, חלומות, מדיטציה או כל דרך אחרת), היא מתפתחת בתקופה הזו ויכולה לעזור לך. פוטנציאל לעתיד: תשעה גביעים: משאלותיך יתגשמו. הצלחה, הגשמה עצמית וסיפוק יהיו חלק מחייך בקרוב. במידה שתרצי להעלות עוד שאלות, אנסה לענות עליהן.

עדן254

New member
ליה יקרה../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

קראתי את ההודעה שלך וכאב לי לשמוע
כשגרים אצל המשפחה הכל אחרת , אין פרטיות לזוג וגם לא לכל אחד לחוד ובגלל זה אתם רבים קצת יותר מאשר בעבר . לגבי המצב הכלכלי -זאת תק' לא קלה עבור כולם . אל תתיאשי יקרה
זאת רק תקופה והיא תעבור - השאלה איך תעבור ? אני מציעה שתקבלו הכל באהבה ותנסו להבין את הצרכים אחד של השניה בכל התחומים , צורך לפרטיות \כלכלי...אולי תבנו לכם מערכת של סדרי -עדיפויות מחדש . והכי חשוב לזרום עם השינוי ולא להתנגד לו ואולי השינוי הזה הוא רק לטובה ואחרי התק' הזו תצאו ביחד יותר חזקים ומאוחדים כזוג ,סוג של מבחן אהבה קטן
שאין ספק שתעמדו בו בגדול. מקווה שהצלחתי לעודד אותך
נ.ב- לגבי שאלתך , תחשבי חיובי ובטוח שיהיה שיפור
אגב אני לא מתקשרת, זאת רק דעתי . קבלי

leikin

New member
עדן יקרה

תודה רבה לך על הודעתך המקסימה!
אכן עודדת אותי

למעלה