אני בלחץ !!!!

התמ-ים

New member
אני בלחץ !!!!

ב 30.6 ב 12:00, מליוני ילדים יוצאים לחופשה, בגלג"צ מדברים על כל מיני תנועות (מגונות?) שהם אמורים לעשות לי כשהם רוצים לחצות את הכביש. ע"פ שלטי החוצות, אם ילד עושה לי "ברוגז", אני אמור להבין מזה שהוא רוצה לחצות את הכביש? מה הם אמורים לסמן לי? מה הקשר לפסים לב? יידחה ה 30.6 לאלתר, לפחות עד שלמשרד התחבורה, משרד החינוך וגלגל"צ יהיו תשובות יותר ברורות !!!

קודם כל תרגע, קח גלידה../images/Emo135.gif

תחשוב בהגיון אז נניח שדרסת ילד. מה קרה, אסון? יש הרבה ילדים לא? תראה בהודו למשל, אם ילד נדרס, עושים מזה סיפור? לא !!! אז בשביל מה צריך את גלגל"צ? עם ההודעות המפגרות שלהם "לעולם לא אשכח את רעש הניסור..." שטות אחת גדולה סע ותהנה ואל תשים פס

התמ-ים

New member
הדוגמא של הודו לא טובה ...

שמה אם נדרסת פרה, הסיפור יותר גדול מאשר אם נדרס ילד ... אני לא אתפלא אם המלחמה הצפויה נגד פקיסטן היא בגלל פרה שנדרסה ... איך את אומרת על משפט של אריק איינשטיין שזה הודעה מפגרת ?????? לא יעלה על הדעת !!! (השמועה אומרת שהוא היה אשם באותה תאונה, ב 82, אבל לא ניתן לעובדות לבלבל אותנו) ובכלל, ההודעות ההן של גלגל"צ (קיץ, אתה בטיול, המשפחה אתך), כמו שהבאתי כאן פעם, הן לא פרסומות לזהירות בדרכים, אלא נהלים לכתיבה בפורום ...

למעלה