אני בכוונה פותחת מחדש שרשור

• פותח הנושא t32
  • פורסם בתאריך

t32

New member
אני בכוונה פותחת מחדש שרשור

מכיוון שיש לי תחושה שאנשים כאן לפעמים לא קוראים. אז ככה. בקניון רננים ברעננה ישנה חנות בשם עולם החי המחזיקה גורי כלבים וחתולים למכירה בכלובים, בחנות, בתוך קניון. כבר כשנה וחצי שאני מדברת על זה ולשווא. ללפני כחודש אמי ביקרה עם האחיין שלי בחנות וביקשתי ממנה לא לחזור על כך כי אסור לעודד מסחר מסוג זה בשום צורה. בשבת האחרונה(אתמול) ביקרתי את הורי ואמי מייד שלפה את הכתבה שפורסמה במקומון הרענני ביום חמישי, אותה העליתי לכאן ברגע שחזרתי הביתה. דגנית בן דב מודעת למצב- מבחינתה הכל בסדר(ניתן לקרוא בכתבה), הוטרינר העירוני של רעננה, ד"ר גלאס מאשר את המצב בביקורות שהוא מבצע שם. אז לכתוב כאן אחרי הכל שאנחנו צריכים לכתוב לדגנית בן דב או לוטרינר העירוני- זו פשוט בדיחה של מישהו שממהר להגיב בלי לחשוב. יש תמונות בכתבה- הצילומים לא יעזרו. ביקשתי כאן עזרה בנושא אתמול- אני חוזרת ומבקשת, הצעות קונקרטיות תתקבלנה בברכה. מנסיון, שיחה עם הבעלים לא הואילה במאום ולדעתי החרמה שלנו לא תעזור מכיוון שרבים קונים שם בגלל האטרקציה בקניון. להפגין אי אפשר - בגלל הנהלת הקניון המאושרת מהחנות ומכוח המשיכה שלה (בדוק) אז- אם אחרי שקראתם את הכתבה ואת כל מה שכתבתי לעיל יש לכם רעיון מה עוד לא נוסה ויכול לעבוד- בבקשה. הכלבים והחתולים מודים לכם מראש. ואנא- רק רעיונות פרקטיים וישימים. אני מאד מעוניינת להפסיק את הדבר ולא אכפת לי שבעל החנות טוען שהוא תורם לכלבים עזובים.

אתי אלטמן. נקודה.

לתנו לחיות לחיות יש יועצת משפטית, עו"ד קרן קלר, לדעתי, יש לבקש מהן לפעול. הן מכירות את כל החוקים. מכתב מעורך דין לבעל החנות, להנהלת הקניון, לווטרינר העירוני ולכל הגורמים הרלוונטיים (כן. כן. גם אם פנו אליהם בעבר) ופנייה לערכאות - זו בעיני הדרך. בעלי החנות עוברים חד משמעית על חוק צער בעלי חיים. הם פורעי חוק, ורק דרך משפטית שקולה ונבונה - תסייע. אני, אישית, מוכנה לדבר עם קרן ועם אתי אלטמן, ומהיכרותי איתן אני משוכנעת שהן יעשו הכל כדי להציל את החתולים מהתת-תנאים האלה. במקביל, כדי לפעול (להגיש תלונה במשטרה + פנייה לערכאות), יש לצלם את הזוועה. זה יידרש כראיה. מי שגר בקרבת מקום - אנא שיעשה זאת. כל עמידה עם שלט מול החנות - לא תשיג דבר.

למעלה