אני בטוח שיש שועל שעשה הרבה כסף

מצב
הנושא נעול.

fighter21

New member

היום..

יהושע 50

New member
ספר לי על זה ../images/Emo6.gif

היום..
ספר לי על זה

גרינקו

New member
יהושע בשבילך

ספר לי על זה
יהושע בשבילך
נקנו בבוקר 22יחידות פוט 860 בשער 90 שח סהכ 1980 שח נמכר בערב בשער 901 סהכ תמורה 19822 שח כיסה על ההפסד של קסם רוסיה והודו חיזקתי את הקסם רוסיה והודו כי אני מאמין שמיום רביעי הדרך צפונה בחזרה

הכתובת היתה על הקיר כבר הרבה זמן

יהושע בשבילך
נקנו בבוקר 22יחידות פוט 860 בשער 90 שח סהכ 1980 שח נמכר בערב בשער 901 סהכ תמורה 19822 שח כיסה על ההפסד של קסם רוסיה והודו חיזקתי את הקסם רוסיה והודו כי אני מאמין שמיום רביעי הדרך צפונה בחזרה
הכתובת היתה על הקיר כבר הרבה זמן
ואפשר לראות את זה על פי המסחר באופציות לפני שבועיים ולכן היו הרבה "מאושרים בימים האחרונים". אבל כל החוכמה היא לממש כסף בכיס זה לא כמו כסף על הנייר. נקנה פוט 860 ב-75 (לא היום אלא שבוע שעבר ) נמכר היום ב-800 סך הכל רווח יפה בסכום יחסית נמוך.

יהושע 50

New member
../images/Emo45.gifלבריאות על הרווח המהיר

יהושע בשבילך
לבריאות על הרווח המהיר
ובקשר לאמונתך בעליה שתתחיל ביום רביעי, היה כבר מי שאמר ש"בלי האמונה צסק"א לא היתה אוכלת אותה"... ובנימה טיפ טיפה יותר רצינית, הייתי עושה הפרדה בין אמונה ועסקים.

idoba2

New member
אני הייתי בודק מי נתן לו למכור

לבריאות על הרווח המהיר
ובקשר לאמונתך בעליה שתתחיל ביום רביעי, היה כבר מי שאמר ש"בלי האמונה צסק"א לא היתה אוכלת אותה"... ובנימה טיפ טיפה יותר רצינית, הייתי עושה הפרדה בין אמונה ועסקים.
אני הייתי בודק מי נתן לו למכור
ב - 901. גם אני, בתיאוריה, יצאתי אתמול מליונר.

klapim

New member
תפסתי אותך על חם

יהושע בשבילך
תפסתי אותך על חם
מפשט קצר,אבל הסגיר אותך,שאתה לא דובר אמת. 1.לא קיים שער 901 באופציות. 2.מה זה ערב?המסחר באופציות מסתיים בשעה 1730,

גרינקו

New member
תסתכל שער בסיס 901

תפסתי אותך על חם
מפשט קצר,אבל הסגיר אותך,שאתה לא דובר אמת. 1.לא קיים שער 901 באופציות. 2.מה זה ערב?המסחר באופציות מסתיים בשעה 1730,
תסתכל שער בסיס 901
ילד במקום להשמיץ תדייק בנתונים יש שם לנייר ויש שער אני כתבתי שנמכר ב 901 שער הווה אומר 901 שח לאנשים כמוך יש שמחה לאייד אם מישהו מפסיד אבל אם הוא מרוויח אז הוא שקרן צרות עין זאת מחלה אנא טפל בה במהירות

גרינקו

New member
ומה עושה קסם רוסיה והודו

תסתכל שער בסיס 901
ילד במקום להשמיץ תדייק בנתונים יש שם לנייר ויש שער אני כתבתי שנמכר ב 901 שער הווה אומר 901 שח לאנשים כמוך יש שמחה לאייד אם מישהו מפסיד אבל אם הוא מרוויח אז הוא שקרן צרות עין זאת מחלה אנא טפל בה במהירות
ומה עושה קסם רוסיה והודו
כמובן עולים וימשיכו לעלות כל השבוע

מצב
הנושא נעול.
למעלה