אני בטוח שזה חן בעינכם

HH Lionking

New member
אני בטוח שזה חן בעינכם

מוקדש לכל הספוטרים באשר הם ! זהו לינק לסרטון מיוחד במינו. (על מנת לצפות בסרט יתכן ויש להעתיק את הלינק לדף אינטרנט ולפתוח משם....) סיפור המעשה בקיצור, הוצאתו לגמלאות של מטוס SP747 מהדגם הקצר בדרום אפריקה. החברה הגאים הללו צברו עליו 106000 שעות טיסה וזה הרבהֱ!!! . המטוס נתרם למוזיאון תעופה שמסלול הנחיתה שם ממש לא תוכנן עבור מטוסי 747. בכל זאת, בטיסה מיוחדת ,מאוד לא מסחרית ,הוטס המטוס לשם והונחת תוך גילוי כישורי הטסה ראויים לציון.המסלול היה צר בערך חצי מהדרוש באופן תקין. המנועים היו מעבר למסלול ונמצאו מעל אדמה כבושה בלבד ולכן לא הופעלו כמעט בכלל מהפכי הסחב. ומרחקי העצירה היו גבוליים להחריד. בסיום העצירה היו טמפרטורות המעצורים עדיין במצב רגיל ..תהנו!!! אני רוצה לשמוע תגובות
(מקווה שזה יעבוד)

xnir

New member
:)

סרט נהדר, ממש רואים את הרוח צד על המטוס:) ואיזה מסלול צר...אמא... ואתה...אתה בסדר אתה :)

HH Lionking

New member
כל הקרדיט לקולגה מהעבודה ...

חבל שאין דרך לערוך הודעות שלך שנשלחו

NNN747

New member
תודה רבה, ממש מרגש...

נחיתה יפה, אחרי 2 נסיונות כושלים באה נחיתה ממש מושלמת על מסלול כל-כך צר וקצר. כל הכבוד לטייסים.

xnir

New member
:)

אלו לא ניראים כניסיונות כושלים....אלו חליפות נמוכות מכוונות - שים לב לגובה שלו בשתיים הראשננות

davidfainshtein

Member
מנהל
וואווו! מדהים!!!

זה כמו להנחית ג'מבו בהרצליה! פשוט מדהים. באיזה שדה תעופה מדובר ומה הקוד שלו?

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה. מצאתי:

מדובר ב- Rand Airport ב- Germiston, דרא"פ. הקוד הוא FAGM למי שרוצה.

HELLAS

New member
וואו !!! - גדול !!

גם אחלה עריכה גם מוזיקה טובה גם מטוס חמוד.... מה עוד אפשר לבקש?

ארזS

New member
בוודאי שזה מצא חן...

את הסרטון ראיתי לראשונה, אבל האתרים באינטרנט כבר מלאים בתמונות מהאירוע הזה. הנה דוגמא אחת ודוגמא שניה.

למעלה