אני בהחלט מצרה וזועקת על אלימות נגד נשים

נווהשאנן

Active member
אבל בהחלט לא מבינה למה נשים קמות להתלונן יומיים לפני מינוי אותו גבר קרי-ראש השב"כ המיועד,(קראתי את הכתבה בעיתון שבת)הקשבתי גם לראש אכ"א לשעבר השר שטרן על ה"המגרסה שעובדת)בנוגע לתלונות אנונימיות שהתקבלו ולכאורה "נגרסו",והתלונה של הגב' קולט נגד שמעון פרס ז"ל ועוד כל מיני סיטואציות בעבר.
גם בהזדהות מליאה על מה להתלונן? על פלירט שלי הצליח?

Tarzan_dude

Active member
אבל בהחלט לא מבינה למה נשים קמות להתלונן יומיים לפני מינוי אותו גבר קרי-ראש השב"כ המיועד,(קראתי את הכתבה בעיתון שבת)הקשבתי גם לראש אכ"א לשעבר השר שטרן על ה"המגרסה שעובדת)בנוגע לתלונות אנונימיות שהתקבלו ולכאורה "נגרסו",והתלונה של הגב' קולט נגד שמעון פרס ז"ל ועוד כל מיני סיטואציות בעבר.
מצד אחד יש כאן עניין מוסרי שלפיו הוא עצמו אמר שגרס (ולכן לא חקר) תלונות אנונימיות - (כששם המטריד (לכאורה) ידוע לו!).

מצד שני לדעתי גם מבקר המדינה לא חוקר תלונות שמגיעות אליו בעילום שם (כשהמקור לזה זה סעיף 34 לחוק מבקר המדינה. כך היה כתוב באתר שלו בפעם האחרונה שבדקתי).

הדבר היותר בעייתי זה הטענות על ההתנהלות האחרת - שלפי טחת המתלוננות האנונימיות הוא לא חקר גם כשבאו אליו והתלוננו אישית (לדבריה).

לגבי קולט אביטל - גם כאן בעייתי כשפרס לא יכול להגן על עצמו.

צריך לקרוא את הדברים בעיניים ביקורתיות קצת יותר מדיווח עיתונאי סתמי לדעתי...

אבח"י

Well-known member
מצד אחד יש כאן עניין מוסרי שלפיו הוא עצמו אמר שגרס (ולכן לא חקר) תלונות אנונימיות - (כששם המטריד (לכאורה) ידוע לו!).

מצד שני לדעתי גם מבקר המדינה לא חוקר תלונות שמגיעות אליו בעילום שם (כשהמקור לזה זה סעיף 34 לחוק מבקר המדינה. כך היה כתוב באתר שלו בפעם האחרונה שבדקתי).

הדבר היותר בעייתי זה הטענות על ההתנהלות האחרת - שלפי טחת המתלוננות האנונימיות הוא לא חקר גם כשבאו אליו והתלוננו אישית (לדבריה).

לגבי קולט אביטל - גם כאן בעייתי כשפרס לא יכול להגן על עצמו.

צריך לקרוא את הדברים בעיניים ביקורתיות קצת יותר מדיווח עיתונאי סתמי לדעתי...
זה כבר לא סתמי, וחנה קים, עיתונאית עצמאית חוקרת, כבר העלתה שלפחות עדות אחת ותמיכה של שתי נשים בעובדת ההטרדה המינית והכמעט אונס.

Yakir4179

Well-known member
ברור שיש כאן סירחון ומחפשים אותם, שטרן טיפוס מעצבן , מבחינתו תלונה אנונימית זה כמו שאני שולח מייל תלונה לחברת האוטובוס בעילום שם!
מאמין שאם היו הוכחות חותכות הוא לא היה גורס, פליטה אומללה שלו כשכל התקשורת וכו היא פרוגרסיבית שמאלנית , הוא כבר לא יבחר ליושב ראש הסוכנות, לא צופה לו עתיד מזהיר בפוליטיקה שיפרוש מעצבן
גם לגבי ראש השבכ, תמיד לפני מינוי מחפשים שלדים בארון וגם מוצאים לפעמים , טוב שלא הביאו עדות של אישה בפנים חשוכות וקול מעוות בכדי ליצור רושם..
היום לא בעיה לשלוח נערת פיתוי ולהשיג הקלטות, אף אחד לא קונה עדויות על לפני 20 שנה וכו , בעיה שלה יגידו לה אין עשן בלי אש, ואך זרמת כיתו לחדר במלון וכו , זה מה שקורה , מכניסים אותך לתסריט של המקרה, ואז רגע אם הוא היה מרויח 5000 שח היא הייתה זורמת איתו לחדר? ??
זה רק מבייש את הנשים ומעורר כנטי כי כבר נמאס לשמוע את המילה הזאת הטרדה , תאמיני לי שאם היו עושים חוק קנס שמי שמגישה תלונת שווא או משקרת בחקירה או מעלילה על הגבר סתם כ150 אלף שח קנס , ואז היית רואה רק את המקרים באמת ויותר שקט מסביב..

אבח"י

Well-known member
ברור שיש כאן סירחון ומחפשים אותם, שטרן טיפוס מעצבן , מבחינתו תלונה אנונימית זה כמו שאני שולח מייל תלונה לחברת האוטובוס בעילום שם!
מאמין שאם היו הוכחות חותכות הוא לא היה גורס, פליטה אומללה שלו כשכל התקשורת וכו היא פרוגרסיבית שמאלנית , הוא כבר לא יבחר ליושב ראש הסוכנות, לא צופה לו עתיד מזהיר בפוליטיקה שיפרוש מעצבן
גם לגבי ראש השבכ, תמיד לפני מינוי מחפשים שלדים בארון וגם מוצאים לפעמים , טוב שלא הביאו עדות של אישה בפנים חשוכות וקול מעוות בכדי ליצור רושם..
היום לא בעיה לשלוח נערת פיתוי ולהשיג הקלטות, אף אחד לא קונה עדויות על לפני 20 שנה וכו , בעיה שלה יגידו לה אין עשן בלי אש, ואך זרמת כיתו לחדר במלון וכו , זה מה שקורה , מכניסים אותך לתסריט של המקרה, ואז רגע אם הוא היה מרויח 5000 שח היא הייתה זורמת איתו לחדר? ??
זה רק מבייש את הנשים ומעורר כנטי כי כבר נמאס לשמוע את המילה הזאת הטרדה , תאמיני לי שאם היו עושים חוק קנס שמי שמגישה תלונת שווא או משקרת בחקירה או מעלילה על הגבר סתם כ150 אלף שח קנס , ואז היית רואה רק את המקרים באמת ויותר שקט מסביב..
די, די..
תפסיק עם שנאת הנשים הבלתי נסבלת הזו שאתה מעלה כאן פעם אחר פעם.
קולט אביטל איננה "זורמת" - אתה מדבר על אשה חכמה, אמיצה, משכילה, שגרירה, ח"כית ולא על איזו נערת פאבים כזו או אחרת, או על אחת שמחפשת לה "תהילה". וגם אם היא GOLDIGGER הנערה, זכותה לומר לא! וזכותה כמו שנכתב לעיל, לעשות בפגיעה בה כרצונה, בעיתוי המתאים לה.

alongrin100

Well-known member
די, די..
קולט אביטל איננה "זורמת" - אתה מדבר על אשה חכמה, אמיצה, משכילה, שגרירה, ח"כית ולא על איזו נערת פאבים כזו או אחרת, או על אחת שמחפשת לה "תהילה". וגם אם היא GOLDIGGER הנערה, זכותה לומר לא! וזכותה כמו שנכתב לעיל, לעשות בפגיעה בה כרצונה, בעיתוי המתאים לה.
זו לא הכוונה.
הכוונה היא לכל אלה שאמרו בהתחלה כן ואפילו יזמו כדי להשיג מטרה מסויימת, או כי זה היה נח להן.
ואחר כך, בגלל אינטרסים כאלה ואחרים הפכו את הכן ללא.

יש בידי את הסירטונים של האירוע מאייה נאפה.
בסירטונים האלה יש הכל חוץ מאונס.
רואים שם את אותה נערה מקיימת גאנג באנג עם הרבה משתתפים ומנהלת את האירוע ביד רמה.

נווהשאנן

Active member
זו לא הכוונה.
הכוונה היא לכל אלה שאמרו בהתחלה כן ואפילו יזמו כדי להשיג מטרה מסויימת, או כי זה היה נח להן.

רואים שם את אותה נערה מקיימת גאנג באנג עם הרבה משתתפים ומנהלת את האירוע ביד רמה.
נו זו אותה פטרונות פמיניסטית ידועה. הן יודעות יותר טוב ממנה אם היא נאנסה.. רמות הטמטום שברו שיאים. אגב כבר אמרתי כמה פעמים שתרבות השיימינג גרועה עשרת מונים מההטרדות עצמן

אבח"י

Well-known member
זו לא הכוונה.

יש לך את הסירטונים מאיה נאפה?
אתה לא שולח אותם לממשלה לבית הדין שם, כי יש שם ערעור רציני על תוצאות המשפט.
לא מתאים לך, ככה לשבת בצד.

alongrin100

Well-known member
אם הם הגיעו לידיים שלי, הם נמצאים אצל מי שצריך.
הנערים זוכו בקפריסין על סמך הסירטונים האלה, והנערה הואשמה בתלונת שווא.
אירגוני הנשים לא ינוחו עד שהנערים האלה יורשעו ויהי מה.

ע.משולם

Active member
10 נערים משגלים, אוראלי, אנאלי וואגינאלי ילדה בריטית. יד נעלמה מוציאה אותם זכאים למרות שכל בר דעת רואה את הפסול בדבר. זה לא גנגבנג זה אונס. ואותם חלאות התקבלו במחולות בנתבג. חינוך של הנוער שלנו. גועל נפש.

alongrin100

Well-known member
10 נערים משגלים, אוראלי, אנאלי וואגינאלי ילדה בריטית. יד נעלמה מוציאה אותם זכאים למרות שכל בר דעת רואה את הפסול בדבר. זה לא גנגבנג זה אונס. ואותם חלאות התקבלו במחולות בנתבג. חינוך של הנוער שלנו. גועל נפש.
סליחה ראית במקרה את הסירטונים של האירוע? לא היה פה שום אונס.
לבחורה בא להגשים פנטזיה.
ברגע שזה יצא החוצה, היא ניסתה לשחק אותה קורבן כדי לשמור על שמה הטוב.

in bal1

Well-known member
סליחה ראית במקרה את הסירטונים של האירוע? לא היה פה שום אונס.
לבחורה בא להגשים פנטזיה.
ברגע שזה יצא החוצה, היא ניסתה לשחק אותה קורבן כדי לשמור על שמה הטוב.
אלון הרוב אני מסכימה למה שאתה אומר.אבל מה שהיה באיה נאפה מאד בעייתי.
גם נערה וגם שיכורה.בשני המקרים שיקול הדעת שלה עדין איך נקרא לזה? לא בשל.
אני נתקלת בזה עם נשים הרבה יותר מבוגרות שכל כך רוצות לרצות את הגבר שהן לא יפעילו שיקול דעת.
קל וחומר נערה.

alongrin100

Well-known member
אלון הרוב אני מסכימה למה שאתה אומר.אבל מה שהיה באיה נאפה מאד בעייתי.
גם נערה וגם שיכורה.בשני המקרים שיקול הדעת שלה עדין איך נקרא לזה? לא בשל.
אני נתקלת בזה עם נשים הרבה יותר מבוגרות שכל כך רוצות לרצות את הגבר שהן לא יפעילו שיקול דעת.
קל וחומר נערה.
אפפפפ..... שיכורה?
את יודעת שאלכוהול משפיע באותה צורה על שיקול הדעת של שני הצדדים.
גם הנערים היו שיכורים, אז מדוע הם אחראים והיא לא?
הרי מדובר על שיוויון בין המינים נכון? אם הם אחראים אז היא אחראית למעשיה בדיוק באותה המידה.

ולגופו של עניין...
בסרטונים שיש בידי, הנערה מודעת הייטב למעשיה.
רחוקה מאד מלהיות שיכורה ש-10 גברים עולים עליה במקביל.
כל הגברים יושבים על כיסאות בחדר.
היא יורדת לאחד. אחר כך בתנועות יד מזמינה עוד מישהו שהיא תרד לו במקביל.
כשהיא מוצצת לשניהם היא קוראת לנער שלישי כדי שיזיין אותה מאחורה.
הנערים לא יזמו שום דבר ממה שקרה שם.

את יודעת שיש פה בפורום מישהי חובבת גאנג באנג אז מדוע את מופתעת?
רק שהיא כבר כנראה נושקת ל-50 ובטוחה בעצמה.
והנערה - עדיין חרדה על התדמית שלה. היא רוצה לשמור על תדמית של מלאכית טהורה - מה שהיא לא.

אבח"י

Well-known member
אפפפפ..... שיכורה?
את יודעת שאלכוהול משפיע באותה צורה על שיקול הדעת של שני הצדדים.
גם הנערים היו שיכורים, אז מדוע הם אחראים והיא לא?
הרי מדובר על שיוויון בין המינים נכון? אם הם אחראים אז היא אחראית למעשיה בדיוק באותה המידה.

ולגופו של עניין...
בסרטונים שיש בידי, הנערה מודעת הייטב למעשיה.
רחוקה מאד מלהיות שיכורה ש-10 גברים עולים עליה במקביל.
כל הגברים יושבים על כיסאות בחדר.
היא יורדת לאחד. אחר כך בתנועות יד מזמינה עוד מישהו שהיא תרד לו במקביל.
כשהיא מוצצת לשניהם היא קוראת לנער שלישי כדי שיזיין אותה מאחורה.
הנערים לא יזמו שום דבר ממה שקרה שם.

את יודעת שיש פה בפורום מישהי חובבת גאנג באנג אז מדוע את מופתעת?
רק שהיא כבר כנראה נושקת ל-50 ובטוחה בעצמה.
והנערה - עדיין חרדה על התדמית שלה. היא רוצה לשמור על תדמית של מלאכית טהורה - מה שהיא לא.
אז אולי תעלה לנו איזה סרטון? ככה שנראה שדובר אמת אתה ולא סתם מתייהר?!
לא בשביל החירמון, אלא כדי להסיר אפילו פסיק של ספק שאתה סתם משוויץ.

alongrin100

Well-known member
אז אולי תעלה לנו איזה סרטון? ככה שנראה שדובר אמת אתה ולא סתם מתייהר?!
לא בשביל החירמון, אלא כדי להסיר אפילו פסיק של ספק שאתה סתם משוויץ.
אני לא אעלה. רוצה לראות את הסירטונים האלה תחפש בעצמך וגם תמצא.

alongrin100

Well-known member
די, די..
והנה קם לנו האביר על הסוס הלבן שמגן בחירוף נפש על נשים (שבסופו של דבר יצלבו גם אותו).

תגיד לי, להגיד שכל הגברים באשר הם "אשמים כברירת מחדל" רק כי הם גברים - זו לא שנאת גברים???
זה האמא של שנאת גברים, רק שזה בסדר, כיוון שנשים הן אלו שאומרות את זה.

מותר שיהיו לנו דעות מנוגדות, מותר שתהיה לנו דעה משלנו, וכל עוד הדעות האלה הן לגופו של עניין ולא לגופו של אדם - הן לא שנאת אף אחד.
יש משפט שמיוחס בטעות לפילוסוף וולטר "איני מסכים לאף מילה שלך, אבל אני מוכן למות על זכותך לומר אותה" .

למרות שהוא לא אמר אותו, המשפט הזה הוא תמציתו של הרעיון שנקרא חופש הביטוי.

"שנאת נשים" זו עוד דרך לנסות לסתום את הפה ולדכא דיון פתוח.

אבח"י

Well-known member
והנה קם לנו האביר על הסוס הלבן שמגן בחירוף נפש על נשים (שבסופו של דבר יצלבו גם אותו).

תגיד לי, להגיד שכל הגברים באשר הם "אשמים כברירת מחדל" רק כי הם גברים - זו לא שנאת גברים???
זה האמא של שנאת גברים, רק שזה בסדר, כיוון שנשים הן אלו שאומרות את זה.

מותר שיהיו לנו דעות מנוגדות, מותר שתהיה לנו דעה משלנו, וכל עוד הדעות האלה הן לגופו של עניין ולא לגופו של אדם - הן לא שנאת אף אחד.
יש משפט שמיוחס בטעות לפילוסוף וולטר "איני מסכים לאף מילה שלך, אבל אני מוכן למות על זכותך לומר אותה" .

למרות שהוא לא אמר אותו, המשפט הזה הוא תמציתו של הרעיון שנקרא חופש הביטוי.

"שנאת נשים" זו עוד דרך לנסות לסתום את הפה ולדכא דיון פתוח.
מי אמר שאסור שיהיו לך דעות מנוגדות, אבל תבדוק איך אתה כותב ומנסח אותך. יקיר בהחלט הופך נשים בתגובותיו לחפצים חסרי אישיות, ל-לא בני אדם. משהו כמו הרב הראשי שקרא להן: שקים של צואה.
מעבר לכך, לא שמתי לב שאי פעם מנעתי ממך להביע את דעתך כאן. אז כמו שאתה אוהב לכתוב אני מגיב, באותה עוצמה. די עם הקורבנות הזו, ימי הביבי הבכיין עברו.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יש לך בעיה רצינית עם נשים,וזה מצויין להביע דיעה אבל אתה בדרכך עושה זאת גרוע- ובתגובות שלך אתה מיצר המון אנטגוניזם.

מאוהב ברעיון

Well-known member
זה רק קצה הקרחון במקרה של שמעון פרס זצוקללללל....
ובנושא ראש השבכ, לפעמים מישהו עושה משהו לא בסדר, מטריד מינית, התנהלות כללית לא לעניין אבל תמיד על הסף,
אותה גברת, משתחררת, עוברת עבודה, היא לא שוכחת אבל זה כבר לא ככ מםריע לה בחיי היום יום.
לפתע, היא רואה שאותו אדם שהטריד אותה, הולך להתמנות לראש השבכ או וואטאוור, והיא נזכרת, וכועסת על עצמה, ולמה הוא ככה ואני ככה ועוד כל מיני..
אז כן, שתתלונן, שייבדק, לא רוצה ראש שבכ או בכלל אנשים למעלה שהם לא נקיי כפיים, די לטאטא הכל.
תראו את שטרן, רק לראות את הראיונות איתו, את המבט שלו, מספיק להבין מי הוא ומה הוא, עשה את הפדיחה, שיעוף.
צר לי שיאיר לפיד שותק...
ואם כבר, מישהי לצימר? יורד גשם וזה כייף מתחת לפוך.

למעלה