אני בדכ לא מצלמת את העבודות שלי.

sefsef1

New member
אני בדכ לא מצלמת את העבודות שלי.

אבל היום החלטתי לעשות מאמץ גם לצלם וגם להוריד את התוכנה. הצלחתי. בראשון שעבר העברתי סדנה בהתנדבות לצופי שפירא (ילדי עובדים זרים). בתחילה הבנות היו מאד מרוחקות וקראו לצמר "צמר גפן של כבשים" כאשר הפיה התחילה לקבל צורה הבנות החלו להעלות רעיונות היכן ישימו אותה ומרביתן החליטו לישון איתן בלילה. מתנצלת על התמונות המצלמה היתה מלוכלת. קצת שמחה על הפנים.

sefsef1

New member
איזה כייף שיש את הקישורים של פרפרים

בכל פעם שאני מחליטה לתפור מתנה או סתם אני מדפדפת ותמיד מוצאת משהו. קרן תודה רבה על השיתוף. מתנה לחברה שמקפידה לקחת אוכל בכל יום ונמאס לי לראות את השקית נייר אוכל אז שדרגתי.

איזה יופי לעבוד בהתנדבות עם ילדי הזרים ../images/Emo23.gif

להסיר את הכובע תרומה אדירה. לא רגילה לראות ככה כל כך הרבה עבודות שלך הנשימה אחת. את ג ד ו ל ה .
אבל מה קרה לצוואר שלי אל תשאלי ...

דנא6

New member
חידוש מבורך ביותר צילום העבודות../images/Emo140.gif

מקווה שתתמידי בו. העבודות מיוחדות ומקסימות.

sue444

New member
אוי סףסף הכל מעלף!

מקסים מקסים מקסים מקסים המחזיק מפתחות והשכמיה מעלפים! וגם השאר פשוט מקסימים!

איולה 10

New member
יעל - את ממש אלופת עולם ! מ ק ס י ם

מאוד. השכמיה עם הדובי הזה (מזכיר לי את אחד המארי קלירים - עם הדובים, שתמיד אמרתי שעאשה ממנו משהו...) משגעת ביותר !!! יופי של עבודות, ותקפידי להראות לנו יותר...

עינבלית

New member
ריגשת אותי עם התרומה

לילדי העובדים הזרים, דווקא מתאים שהתמונות מטושטשות זה מעניק לפנים של הילדים פרטיות ברשת. מחזיק המפתחות יפהפה!

shosh64

New member
התכוונתי לתיק אוכל... והשכמיה המהודרת...

ממש יופי של דברים, ויישר כוח על הנתינה שלך....

הי ספסף

כיף לראות אותך כאן ועוד עם עבודות כאלה. ההתנדבות היא מאוד מרגשת! כל הכבוד! כיף למי שאת מחליטה לפנק אותה.... אהבתי מאוד גם את הכפה אדומה שהראת בשרשור אחר.

הכל כל כך יפה ונעים.

יופי של סדנא העברת, הילדים נראים מרוצים מאוד. ו.........שמחה לראות אותך שוב.

למעלה