אני בבעיה- לא חדשה. בבית 4 חתולים שלא יוצאים

אני בבעיה- לא חדשה. בבית 4 חתולים שלא יוצאים

בת 15.8 ,6.7, 8.5, (זכר בגודל 8ק"ג לפחות) ובת 2.5

יש ביה של תזונה. שנים אני מגדלת חתולים בבית. ולא פעם התעוררו בעיות של התאמת האוכל. הפעם אני מיואשת. אני נותנת להם מזון יבש, וגם משימורים כשהם מנדנדים(פעמיים ביום).

לפני שנתיים מתה חתולי בגיל 2.5 היא הגיעה בינקותה חולה מצע"ח,אבל גדלה לחתולה יפיפיה וגדולה. מפונקת,רצתה רק אוכל לח מקופסא וכאן זה מתקשר. לדברי הוט.האוכל הלח הוא מעדן ואין בו את כל המרכיבים הדרושים .אי אפש היה להחליף לה,עקשנית. מצבה התדרדר בגיל 12.5 ומתה מאי ספיקת כליות.

אני חוששת בעזרה ובעידוד הוטרינרים שכך גם יקרה לאחרים. חלקם מכרסמים אוכל יבש כשהם רעבים(אני שומעת בלילה) אבל משגעים אותי לגבי אוכל לח.

מישהו יכול להמליץ על אוכל יבש איכותי בייד לגריאטרית שלי, וכנ"ל לגבי אוכל לח השתמשתי בשזיר שבקושי מוכר הם דווקא נהנים. חזרתי לפנסיפיסט גם על זה אין תלונות.

ברוב יאושי טחנתי אוכל יבש ללח-בתחילה אכלו ועכשיו שביתתת מיאו. מה עושים. מה נותנים.? תודה. מיקה

ארמורגם

New member
אוכל יבש לא יותר טוב מרטוב

פשוט צריך לדעת איזה רטוב לקנות, כי באמת יש הרבה זבל (מה שנקרא בשפה השיווקית "מעדן"). עם זאת ישנם גם מזונות איכותיים שכן מספקים את כל הצרכים התזונתיים של החתול.

dimitrygo

Active member
מנהל
יש כמה סוגי שימורים שאפשר לנסות:

לאונרדו - יש בקופסאות של 400 ג' שקשה להשיג ו-200 ג' שיותר קל להשיג אבל גם לא בכל חנות.
נטורל בלנס Natural Balance - קופסאות של 170 ג'
ד"ר פט גולד - קופסאות של 400 ג', על בסיס טונה אדומה
ואני מניח שיש עוד סוגים

ארמורגם

New member
אני ממליץ על Natural Balance

כי הוא היחיד מבין אלה שדימיטרי מנה ומהמזונות שיצא לי לבדוק שאינו מכיל מוצרי לוואי של תעשיית הבשר (animal/meat by-product), כלומר כל הג'יפה מהרצפה של בית המטבחיים.

dimitrygo

Active member
מנהל
אני חושב שמוצרי לוואי בלאונרדו זה כבד ודברים

דומים.

תודה את דר' פט גולד-400 גר' ניסיתי.

יש 3 סוגים מומלצים כולם על בסיס טונה אדומה . הבעיה היא הריח הנוראי של הבשר. אבל
הם אכלו,ועוד טחנתי בפנים מזון יבש לבנות 10+ להם נמאס גם לי. חשבתי שכך המזון יהיה מלא.גם במרכיבים שצריך להוסיף. בינתיים למרות המזון הלח-המעדנים שהם סוחטים ממני כולם שותים יפה. עוקבת.איפה משיגים את שני האחרים?

ובכל זאת אם רוצים להשאיר מזון יבש -על מה אתה ממליץ ?בייחוד לגריאטרית שלי.

תודה מכל החתולים.

dimitrygo

Active member
מנהל
עניתי לך בשרשור אחר - יש מזונות לכל הגילאים

שיתאימו לכל החתולים שלך.

למעלה