אני באמת לא רוצה לעורר סתם ויכוח

revik

New member
אני באמת לא רוצה לעורר סתם ויכוח

כי שני ההראלים חמודים ומוצלחים , אבל שוטטתי לי בין שני הפורום של שני הכוכבים הנולדים והמילים מדברות בעד עצמן(שימו לב לנושא הסטטיסטיקות ולמספרים שבסוף הדף המצ"ב):

כנס

אז בפורום הרשמי של עדי כהן יש 194 משתמשים ובפורום של הראל סקעת יש 119 משתמשים ואילו בפורום של מויאל רק 18 משתמשים זה הולך בדירוג ככה וכול מה שעכשיו אמרתי זה נכון

tamar101

New member
את טועה.

בפורום של סקעת יש למעלה מ-1850 משתתפים רשומים. וגם בפורום הרשמי של מויאל למעלה מ-300.

tamar101

New member
על איזה פורום דיברת? כי גם בהייד

פארק הפורום של סקעת מאוד מאוד פופולרי.

yaron18m

New member
הנה הסטטיסטיקה הנכונה

הראל סקעת 1859 משתמשים רשומים הראל מויאל 142 יו אני בשוק ועדי כהן לא יודע לא נכנס לי

עצור אתה צודק

ואני מתנצלת על האי הבנה שהייתה מרוב שימחה אני לא יודעת לסתום מתי שאני צריכה

הצליל1

New member
מה שבטוח הוא..

שמעריצות מויאל לא נותנות לעובדות לבלבל אותן.. אוף זה קצת מסובך מדי עבורן.

אושרית24

New member
תראי מתוקה...../images/Emo140.gif

אני מבינה את עניין הסטטיסטיקות... זו עובדה קיימת שבפורום סקעת יש הרבה יותר משתמשים מאשר פורום מויאל. אין מה להכחיש. תני לי רק להסביר כמה דברים: 1. פורום מויאל קרס המון פעמים ולכן מנהל האתר סגר את הפורום בפני משתמשים חדשים, כך שיש המון שמנסים להירשם ולא יכולים עדיין... 2. מגיע לשניהם שיהיו להם המון מעריצים. אין לי כלום נגד סקעת ואפילו אני נכנסת שם לפורום עיצוב הראוי לשבח... אז יש לו יותר משתמשים מחוברים בו זמנית, so??? יופי... למה לא? שיקבל ממני פרגון ענק... 3. ההכללה בקשר למעריצות מויאל... סורי אבל היא לא במקום. אני לא מחשיבה עצמי ל"מעריצה", מאז "באקסטריט בויז" נגמלתי מהמושג הזה...
אני מעריכה מאוד את הבחור כיוצר, זמר וקודם כל כבן אדם מקסים... אבל אני כן נמנית עם משתתפי הפורום הרשמי שלו ואני גאה בזה, כי יש לנו פורום נהדר. יש שם אוירה נעימה, מעין משפחתיות כזו... ובאמת כל הבנות שם מקסימות. כך שהכללות על ה"מויאליות" קצת פוגעות...
אני מקווה שהבהרתי את העמדה שלי, וסורי על המגילה... יום נעים...

INBALSHEFFER

New member
נ"ש כנסוווווווווווווווווו

רציתי לשאול אם למישהו יש סירטונים של תוכניות שנראה לי היו ביום שבת של כוכב נולד 2 ... כל המשחקים שעשו שם... ממזמן לא ראיתי את זה... אם יש למישהו אז בבבקשה שישים ... אני לא מתכווונת לסולואים וכאלה אלא לתוכניות שהיו יום שבת עם כל המשחקים שהם התחחלקו לזוגות וזהה

t0mi

New member
חחח זה חתיכת הפרש

אבל לא צריך את זה כדי לדעת מי הכוכב האמיתי
שזה הראל סקעת כמובן.

t0mi

New member
חחח זה חתיכת הפרש

אבל לא צריך את זה כדי לדעת מי הכוכב האמיתי
שזה הראל סקעת כמובן.

למעלה