אני אתחיל

shmupie

New member
אני אתחיל

החצי שלי יגיע רק מחר בצהריים וסידר לי תוכניות לכל הסופ"ש. מחר אנחנו אצל אמא שלו בערב, בשבת מתכננים לארוז כל מה שלא צריך בארגזים ולהעלות לבוידם כדי לפנות חדר לצ'וצית. חוץ מזה תכננו ליסוע לרכוש חדר שינה ועגלה אבל ראיתי עכשיו מודעה של ד"ר בייבי בחבר, אז אולי נדחה קצת... הגוף שלי אכן מאותת לי לנוח, אחרי יום של לחצים ודקירות בבטן הלכתי לרופא בערב, והוא אמר שאני צריכה לנוח, נו יופי... נאלצתי לוותר על יום ההולדת של אמא שלי (כולם הלכו למסעדה ואני נותרתי לבדי בבית
). צ'וצית שלי, כבר במצג ראש
(אבל זה עלול להשתנות נכון??) והוא אמר שהיא גדולה בשבוע מהגיל שהיא אמורה להיות בו
(זה טוב??) היום באה העוזרת, איזה בושות איך השארתי את הבית בבלאגן, אבל פשוט אתמול לא הייתי מסוגלת לעשות כלום. נתתי הוראות לתת לה לעשות הכל (טוב כמעט הכל את הארונות הגדים בכל זאת אצטרך בעצמי...
). זהו נראה, יום טוב לכולן ואחלה סופ"ש

shmupie

New member
מה קרה לתפוז הבוקר? קנדי תאחדי אותי בבקשה עם

ההודעה של הבוקר טוב שלי

נ ט ש ה

New member
הזמן איתך רץ!!!

קודם כל- נראה לי שכשהרופא אמר לך לנוח- הוא לא התכוון למסיבה של אמא שלך, אלא לקצב חיים המטורף שלך- ריצה מבית משפט לבית משפט, טיפול בבית שלך, עזרה להורים וכו! קחי כסא, קחי שרפרף, שבי ותרימי רגליים! נראה לי נכון יותר לסופש שלא תעשו דברים מטורפים. זה נשמע שאת מתמודדת עם המון לחץ ומתח- פיזי ונפשי, ואת חייבת להיות רגועה. תני לעוזרת ולבעלך לעבוד. הכי חשוב כרגע זה את. (ואת באמת חשובה!)

אהבת M

New member
../images/Emo12.gifגדולה בשבוע ??

ועוד בת!! מדאים! את באמת צריכה להרגיע עם העבודה... תהנו!

למעלה