אני אפילו לא יודע איך לנסח את

akavishon

New member
אני אפילו לא יודע איך לנסח את

הכותרת של ההודעה... היום אחרי הצהרים, הקטן אוכל תפוח. פתאום נופל ומקבל מכה מהפינה של השולחן. מתחיל לבכות מכאבים ואז נחנק מהתפוח. ישר אני מרים אותו, הופך אותו וטופח לו על הגב. אשתי רצה לקרוא לשכנה שגרה דלת על יד, אחות בחדר מיון. היא לא בבית...הילד מתחיל להכחיל. אשתי מתקשרת למד"א. הוא, עדין אצלי על הידים, מנסה להכניס אויר, אבל לא מצליח. הוא בפניקה. אני דוחף אצבע לגרון שלו, לנסות לחלץ את מה שתקוע לו שם, הוא סוגר עליי את השיניים שלו... אני מצליח לתפוס חתיכת תפוח.. הוא מתחיל להשתעל... סוף סוף נכנס אויר... ביינתים, אשתי עם מד"א, אומרת להם שהכל בסדר... הוא מתחיל לבכות, בכי היסטרי... מאוד מבוהל.. לאט לאט נרגע... ראש על הכתף שלי, אחותו מביאה לו בקבוק מים.. הוא שותה... סוף טוב הכל טוב... שבוע טוב לכולם...

schlomitsmile

Member
מנהל
../images/Emo24.gif כל כבוד שלא איבדת עשתונות... מכירה את זה...קרה לי פעמיים עם האמצעי שלי, בלי תפוח- פשוט נפל (פעם מנדנדה ופעם מחומה נמוכה שהלך עליה)ובלע את הלשון. בפעם הראשונה, אחרי שהכחיל והאצבעות התאבנו בעוית, אחותי הצליחה לשלוף לו את הלשון החוצה, למרות שהלסת ננעלה לו. מזל שהיא היתה שם, כי לי לא היה מושג מה לעשות. בפעם השניה, כבר ידעתי מה לעשות...

aviah

New member
באמת אין מילים

מזכיר לי שמעולם לא עשיתי קורס החייאת-תינוקות.

akavishon

New member
אנחנו כן עשינו, אבל לא בטוח שזה עזר

(ספציפית קורס להחייאת תינוקות). בזמנו, שהגדולה היתה בת חצי שנה, התארגנו קבוצת חברים ועברנו ביחד קורס במד"א (וגם הבאנו את המטפלת שלנו). הקורס טוב ויפה, אבל שוכחים את זה... כמו כל דבר בחיים, בלי תרגול וריענונים שוכחים דברים... אולי עזר קצת.. יחד עם עוד קורסיי החייאה שעברתי במהלך החיים, בבית ספר, כמה פעמים בצבא ובעבודה... אולי משהו כן זוכרים...

hag70

New member
טוב שנגמר טוב.

באמת סיטואציה לא נעימה. וגם אנחנו מעולם לא עשינו קורס עזרה ראשונה...

../images/Emo24.gif

מוכר עד בכי, שלוש שנים כבר עברו מאז המקרה אצלינו. מאז המקרה הם יודעים (יודעים? הכנסתי להם את זה לראש טוב טוב שלא ייצא משם) לא בוכים/צוחקים ואוכלים יחד, קודם גומרים מה שיש בפה ואחרי זה אפשר לבכות. סיוט, פשוט סיוט.

anguly

New member
מפחיד נורא - גם לנו קרה השבוע

וזה יכול לקרות לא רק לקטנטנים ביום שישי האיש הביא מהסופר בוטנים אמריקאים העלה נגלה אחת מהסופר נתן לגדולה שלי בת 6 ורבע את השקית עם הבוטנים והלך להביא עוד שקיות מהאוטו. פתאום אני שומעת מין קול מוזר מהסלון ישר רצתי אני רואה אותה כפופה כאילו הולכת להקיא, ביד בוטנים, והיא לא מדברת רק עושה מין קול יבבה מוזר שאלתי אותה אם נתקע לה בוטן בגרון היא הנהנה שכן נתתי לי צ'פחה חזקה בין השכמות והבוטן עף החוצה והיא פרצה בבכי אמרה שמצצה את הבוטן והוא החליק לה לגרון פיצוחים מותר לילדים מגיל 5 - אבל כנראה שבוטנים אמריקאים לא רצוי גם ליותר גדולים בגלל שהם כל כך קשים

וואו! כל הכבוד שלא איבדת את עצמך

ונכנסת לפאניקה משתקת... גם אני עברתי קורס החייאה לפני שנתיים... הדבר היחיד שאני זוכרת שבהנשמה לתינוק צריך להכניס גם את האף... לבנתיים התאומים שאני מטפלת בהם עדיין יונקים... איזה פחד!

רגה1

New member
אני חושבת שדפים של טיפת חלב צריכים

מתאי שהו לעזור. שם כתוב במפורת שילדים עד גיל חמש ניתל לתת תפוח מקולף עדיף מגורד וזה נכון גם לגבי גזר,ענביפ,בננות,גרינים שחורים,ופיצוחים ביכלל

למעלה