אני אנסה להוציא הכל - לפני הפיצוץ

אני אנסה להוציא הכל - לפני הפיצוץ

אני אנסה לשפוך הכל - אז אני מצטערת מראש על חוסר הסדר בהודעה שלי. אני וחבר שלי נפרדנו לפני חודש וקצת, והרגשתי דיי טוב עם זה. אני עדיין שלמה עם ההחלטה שלי, אבל פתאום הבנתי עד כמה שאני לבד (כי כולם בצבא, עבודה וכ"ו). אבל אני חייבת למלא את הלבד הזה, והוא מתמלא בגברים חדשים בחיי. אני מכירה אנשים חדשים או "מכירה" מחדש את הנוכחים בחיי. בשלב מסוים כשאני מבינה שהאדם שנמצא מולי הוא פשוט לא מעניין, אז אני פשוט מטפסת עליו ומדמיינת שאני עם האקס וחוזרת הביתה ומרגישה ריקנות עוד יותר גדולה. מרגישה זולה, מרגישה שפתאום אין קרקע מתחת לרגליי. החברה הכי טובה שלא התגייסה השבוע - ובגלל שהיא בטירונות דיי קשה לדבר איתה מעבר ל"שלום - שלום", ידיד טוב שלי גם נסגר בבסיס השבוע וגם אותו היה בעייתי לתפוס.. אז אני פשוט פה. מהעבודה הביתה, מהבית למועדון או להפגש עם מישהו שאולי יגרה את תאי המוח הגוססים שלי, אבל במקום זה, אני גורמת לו להרגיש טוב ואז בכלל לא בא לי לראות אותו, ואני רק רוצה להגיע הביתה. בבקשה אל תגידו לי שזו תקופה רעה וזה יעבור, ואל תגידו לי שאני צריכה ללמוד לאהוב את עצמי גם כשאני לבד... את הדברים הנ"ל אני יודעת, אבל בכל זאת לא מצליחה לשבור את המעגל הזה. אני תמיד שם בשביל כולם וכשאני זקוקה לאיזה מילה טובה - פתאום כולם חסרי מילים ולא יודעים מה לומר.

cottoneyejoe

New member
תפסיקי לקחת סמים!

,סתאאאם :) אולי תנסי לשאול את עצמך מה את רוצה מעצמך, אולי זה יעזור? תנסי לשבת 10 דקות בכל יום סתם ככה, לשבת בשביל לשבת, לא בשביל להרגע או או לשם מטרה כל שהיא, ככה ת'שבי ללא שום סיבה מיוחדת, פשות תיישבי לך במקום נוח, לפעמים זה עוזר ברגעים הכי קשים, בלי שתשימי לב לכך בכלל, לי זה עזר המון בכל אופן, אני מקווה שגם לך הטריק הקטן הזה, יעזור גם כן, תנסי בכל אופן, ואני יודע שאת יודעת שאת צריכה לדעת..., אבל כניראה את לא יודעת מספיק, הכל שטויות! הבל הבלים! שום דבר לא חשוב באמת, חוצממה שעושה לנו טוב אולי.... שלך, דוד ג'ו.

sweetdreams

New member
שמעי, בסופו של דבר זו תהיה את...

שתחליטי אם לשבור את המעגל הזה. זוהי החלטה רק שלך. יש לי שני דברים לומר לך: אחד, שזה לא דבר רע להיות לבד. אני לא יודעת כמה זמן היית עם החבר שלך ואולי בגלל זה את רגילה להיות בתוך מערכת יחסים, אבל זה רק הרגל! וברגע שתסתכלי על זה ככה, את תוכלי לשנות את זה. כי זה לא צורך, זה הרגל! והדבר השני הוא שתחשבי מה האלטרנטיבה שלך. מה האפשרות השנייה? לחזור לחבר שלך? להכנס לקשר מהיר עם מישהו שאת לא מכירה? זה יהיה יותר טוב? אני חושבת שלא, ואם גם את חושבת ככה, אז תביני שמה שקורה עכשיו זה מה שטוב בשבילך.

למעלה