אני אנסה אבל עם מעט תקווה...

דרורk

New member
אני אנסה אבל עם מעט תקווה...

יש לי כלבה מעורבת וקטנטנה (פינצרית עם שער ארוך ויפה) היא המליטה לפני כחודש ימים, חמישה גורים יפייפים. אבל גורה קטנה וחלשה כף רגלה נפגעה משערה שהסתבכה ברגלה וגרמה לה נמק בכף הרגל...למה אני מספר את זה?! כי פשוט כולם התלהבו מארבעת הגורים היפים והחמודים אבל נרתעו ואפילו נגעלו מהגורה המדהימה ללא כף הרגל בה. חפשתי לה מאמצים אבל כולם פשוט אמרו לא, אז חשבתי לפרסם כאן את זה ולחפש לה בית חם במיוחד. הגורה מדהימה! אמיצה! (היא שרדה למרות גופה הקטן והחלש בזכות כוח הרצון שלה לשרוד. היום היא איתי ואם לא אמצא לה בית אז היא תשאר אצלי עד יומה האחרון, אבל בכל זאת, לטובתה, אני מחפש לה בית חם. אם זה מעניין משהו או מישהי אשמח לתגובה בעניין. אני מצרף תמונה שלה וגם של האמא אשמח לגלות שיש אנשים שאוהבים כלבים גם אם הם לא מושלמים אבל מדהימים...

דרורk

New member
וזאת האמא של הגורה

אמא שהוכיחה אהבה מיוחדת לגורה בכך למשל שהיא דאגה קודם כל שהגורה הזאת תניק לפני שאר הגורים, וכשהגורה בכתה היא תמיד הייתה לצידה וזה נמשך עד היום הזה... מדהים...

dam1

New member
זה כלב בית כזה.. לא רחוב וחצר ...

כלבה מדהימה לכל בית !!1 אני מתה לכזה אתה מוכר גורים או מוסר? ומאיפה אתה ?

JuSt A d i

New member
מצטרפת לשאלה.....

דרורk

New member
הגורה למסירה!

אני לא מוכר כלבים. פשוט זה המלטה ראשונה שלה לפני שאני מעקר אותה. לא רציתי להעקר את הכלבה לפני שהיא תחווה המלטה, גורים, ובכלל להיות אמא...(זכות בסיסית לכל בעל חיים) הגורה אחרונה לאחר ששאר הגורים נמסרו לבתים חמים (דאגתי לבדוק...) בכל מקרה לדעתי היא היפה מכולם. נ.ב אני גר בראשל"צ

למעלה