אני אנדנד לכן שוב

אני אנדנד לכן שוב ../images/Emo9.gif

כי אני פשוט לא יכולה לסבול יותר את הכאבים והעצבים ובכלל.... ואני לא רוצה לקחת פיטוצין! אוטוטו שבוע 37, לפני כמה זמן היה פה דיון ער על שמן קיק והשפעותיו על זירוז לידה טבעי - מישהי יכולה להפנות אותי לאתר שנותן כמויות\ צורה של איך לשתות את זה - או פשוט לומר לי? אל תתעלמו ממני כמו בפעם הקודמת, זה מאוד חשוב לי!
אני מפחדת להגיע ללידה עצמה כבר שחוקה ועייפה - לסחוב כמעט חודשיים עם צירים זה לא נעים, ואני פשוט לא מוכנה (כל עוד אין סכנה לעובר כמובן) להתערבות חיצונית.
 

marcyg

New member
אני בטח ארגיז אותך.... סליחה מראש

אני לא מבינה למה לנסות לזרז לידה בשבוע 36-37!! התינוק שלך עוד פג!!! זה בהחלט יכול להזיק לו בתווח הרחוק. פגים צריכים הרבה פעמים להתגבר על קשיים רבים, בריאותיים והתפתחותיים!! הוא יצא כשהוא בשל לצאת!! אני מבינה שכואב לך וכבד לך ומציק לך....הריון זה לא תמיד נעים, אבל אני ממליצה לך מאד לטובת העובר שלך להתגבר, לנוח יותר, לשתות הרבה, למצוא את התנוחות ואת הנשימות שיעזרו לך ולא לקחת שמן קיק (שיכול לגרום להתיבשות ותשישות) ולא פיטוצין (אלא אם יש סיבה רפואית שלא ציינת!)
 
את אף פעם לא מרגיזה אותי מרסי!

ולא בגלל זה, בגלל סיפור ההריון שלי גם הרופאים מעדיפים שאלד בסביבות השבוע ה 38, וככל הנראה כשאגיע ל"שם" הם כבר ייתנו לי זרור "מלאכותי", בגלל זה אני מתעניינת בנוגע לזרוזים הטבעיים, שכשיגע הזמן, אני קודם אנסה אותם ואז נראה.
 
כל ערב

מתחילים צירים לא סדירים, כשאני מגיעה למיון - המיילדות אומרות לי ש"אם אתעקש" ייתנו לי זרוז, אבל הם מעדיפים שאלך הביתה ואנסה "לזרז" באופן טבעי.... אין לי פשוט כח יותר!
 
אני ילדתי בשבוע 37+...

לא מסעיר במיוחד... וזאת למה?-הילדה קטנה, שברירית, לא היה לה כח אפילו לנוק ממני... למה לא לתת לשלך לגדול עוד קצת ולהתחזק בפנים??? ודרך אגב הייתי עם צירים לא סדירים ופתיחה של 3 ס"מ כמעט שבועיים...מבינה מאוד לליבך וגם אני רציתי "שייגמר כבר"... אבל עוד קצת וזה באמת ייגמר תחשבי על כל התקופה שמאחורייך כבר...
 
כמו שהסברתי למרסי

ככל הנראה הרופאים ינסו לתת לי זרוז כבר בשבוע 38, בגלל שאני לא ממש רוצה זרוז מלאכותי, אני מתעניינת בקשר לכל השאר, וברור שלא ל"הרגע" פשוט, אני ממש רוצה להימנע מכל הזרוזים האחרים.
 
אפשר יהיה לזרז אותך בשיאצו, אבל אני

מעדיפה לעשות זאת חצי יום לפני הזירוז מהרופא, כלומר בשבוע 38, ורק אם באמת אין ברירה.
 

EventHorizon 2

New member
שאלה לשרון>>>../images/Emo12.gif

שרוני...כמו שאני מבינה ,לשיאצו יש הרבה תכונות. אני אשמח אם תפרטי לי קצת יותר על היתרונות והחסרונות. כמו שאני יודעת שיאצו עושים ע"י לחיצות בגב....איך אפשר לשלב את זה יחד עם הריון???
 
חבל שלא באת לאחד המפגשים שהיו

לבנות הפורום: טוב, אנסה להסביר בלי להדגים... שיאצו הוא טיפול בלחיצות מכף רגל ועד ראש בלבוש מלא. טיפול לאישה בהיריון מתבצע כשהאישה שוכבת על הצד (וחלק קטן מהטיפול גם על הגב) וכך ניתן ללחוץ לה גם על הגב. הטיפול כולל גם מתיחות ונענועים עדינים. הרעיון הוא להניע את האישה בעדינות, ולחזק את המרידיאנים- ערוצי האנרגיה- החלשים, וכך לפתור ואף למנוע תקיעויות. כאב כמו עצירות נחשבים ב'סינית' תקיעות. יתרונות: בהיריון היתרון הכי חשוב הוא שהוא מכין את הגוף בהדרגה ללידה. כל שלב בהיריון הטיפול הוא מעט שונה. וחוץ זמה- זה כיף, נעים, עוזר לכאבי גב, אגן, כאבי שרירים, בעיות עיכול, מצבי רוח, עצבנות, חרדה, נדודי שינה, עצירויות, כאבי צירים וכו' וכו' וכו'. חסרונות: חייבים למצוא אדם שיש לו ניסיון בנשים בהיריון אחרת עלולים ללחוץ לך בנקודות מסוימות שלא טובות ללחיצה בזמן ההיריון. כמו כן שיאצו לא מתאים בכל מצב גופני. למשל, חולי סרטן, שלא נדע, לא מקבלים טיפולי שיאצו עפ"י רוב. שיאצו גם לא עוזר נגד אלרגיות, למשל. וחוץ מזה- שיאצו זה שם כללי לסוג מגע מסוים. לא כל האנשים אוהבים שנוגעים בהם, ולכן לא כולם מתחברים לשיאצו. כדאי לנסות לקבל טיפול אצל מטפל שקבלת עליו המלצה. אם תרגישי במהלך הטיפול טוב- את במקום הנכון.
 

marcyg

New member
ני עדיין לא הבנתי למה הרופא רוצה

לזרז את הלידה. קראתי את ההודעות שלך מהשבוע האחרון ואני מבינה שיש כבר מחיקה מסויימת וקצת פתיחה... אם המוניטור מראה שהתינוק מרגיש טוב ויש באולטרסונד מספיק מי שפיר, אם לחץ הדם שלך תקין ואת לא מדממת...למה לזרז? בגלל שהלידה מתחילה מעצמה...יופי..שתתחיל,שתתפתח בקצב שלה...מניסיון שלי לידות שמתקדמות ככה עם המון צירים והתחלה הדרגתית בסוף נגמרות כלידות מאד טובות (שלב אקטיבי קצר). אני מאחלת לך הצלחה ולא ממליצה על שום התערבות אלא אם יש סיבה רפואית (טובה) לכך!
 

bambi31

New member
ללינועה. מסכימה מאד עם מרסי

אז מה אם יש קצת פתיחה, אז מה אם יש צירים לא סדירים- זו עדיין לא סיבה הגיונית לרז ולא ברור לי למה כולם אומרים שיזרזו אותך בשבוע 38? מי זה הרופאים הללו? האם יש משהו לא תקין במוניטור? האם כמות מי השפיר שלך לא תקינה? האם השלייה הזדקנה? האם את מדממת? אם לא אז לא ברור לי למה זרוז.
 
אני גם מעדיפה שהכל יהיה ככה

הבעיה שכמעט מדי יום יש לי דימום ואני במעקב ומוניטור וכל הבלאגנים ואני חושבת שהם פשוט לא מוכנים לקחת סיכון. מה גם שאני מסרבת לניתוח קיסרי - הפחדים שלי מניתוח גדולים יותר מפחדים אחרים.... מה גם שרוב ההריון הייתי בשמירה אז אולי גם בגלל זה? לא ממש יודעת, בהריון הזה החלטתי לעשות קצת יותר "ראש קטן" כי אני ממש מפוחדת. מקווה שיסתיים בצורה טובה.
 
למעלה