אני אמורה להתחיל להזריק מנוגון עוד

אני אמורה להתחיל להזריק מנוגון עוד

יומיים. קניתי האמפולות וראיתי בבית שלא נתנו לי מחטים ומזרקים. איזה מחטים צריך לקנות בשביל להזריק מנוגון בבטן (הזרקה עצמית)? ההחדרה של המחט צריכה להיות "במכה אחת" וישרה (לא מחט באלכסון) נכון? אשמח לעוד קצת הבהרות וחידודים מהמנוסות. תודה ושנה טובה

קוקיקית

New member
מחט דקה, אפורה או כתומה

לא ידוע לגבי זוית, אני מזריקה קצת בזוית וכששורף- עוצרת ו"נחה". קחי בחשבון שהמנוגון עשו לגרום לאדמומיות וגרוד במקום ההזרקה. יש בנות שמשתמשות בחומר שמטשטש את האזור כמו אלמה או עזריקאן (שלי לא ממש עזר). חוצמזה יש פה הסברים נוספים ואולי גם מצגת, אחפש לך, בהצלחה

suker10

New member
../images/Emo140.gif ../images/Emo50.gif

קודם כל שיהיה בהצלחה ועכשיו, אני בדר"כ מקבלת את המחטים והמזרקים מקופ"ח (אני בכללית) תנסי לבקש מחדר האחיות בדר"כ הן נותנות וגם מסבירות איך להזריק רצוי וכדאי שאת הפעם הראשונה תעשי ליד אחות כך תלמדי וזה ממש לא רציני החומר אולי קצת יגרום לאדמומיות אבל לא נורא בכלל. בדר"כ המחט להזרקה היא בצבע כתום היא קטנה אל תחששי הכי חשוב שיהיה
ושתספרי על בשורות טובות בהמשך המן והמן
כשהם מגיעים הם מגיעים בגדול
מהיכן את? אולי אפשר לעזור

שישון

New member
בהצלחה

במידה ולא תשיגי מחטים מתחנת אחות אפשר לרכוש מזרקים שמגיעים עם מחטים ירוקות לערבוב בסופרפארם. כל מזרק עולה שקל. המחט הכתומה היא 0.25 וכמו שנאמר אפשר גם עם אפורה. קבלי
על ההזרקה העצמית ובהצלחה!

ורד72

New member
אני גם מזריקה מנוגון, זה ממש לא

נורא, אבל אני גם ממליצה להזריק פעם, אפילו פעמיים עם אחות שתראה לך איך להזריק ולערבב את החומר. לא נראה לי להזריק יש לבד !

3קטנה

New member
אני הזרקתי ישר לבד אוביטרל-שזה דומה

כי התעצלתי ללכת לאחיות ללמוד גם לא נעזרתי במצגת רק בהסבר "על יבש" של הרופא שלי לא נורא בכלל מתרגלים להכל... בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

v31

New member
שיהיה ../images/Emo50.gif

ממליצה לך להזריק פעם ראשונה עם אחות בקופח להסבר קצר. מחזיקה לך להצלחה

../images/Emo26.gifאם אמרו לי להזריק 2 אמפולות

הכוונה היא להזרקה פעם אחת ביום בשעות הערב? פשוט לערבב 2 אמפולות של אבקה באמפולת נוזל אחת ולהזריק? אני די משוכנעת שאלו ההנחיות רק רוצה להיות בטוחה.

מאוד ממליצה לעסות את המקום לאחר

ההזרקה במשך כמה דקות, כדי שהחומר יתפזר ולא תישאר בליטה כואבת. בהצלחה!

למעלה