אני אל יכולה יותר

אני אל יכולה יותר ../images/Emo85.gif../images/Emo204.gif

בנות זה נ מ א ס לי אתם לא יודעות כמה אני הולכת להופעות קונה כל דבר מנסה להתקשר לברר בקיצור.. הכללל אבל מה יוצא לי מזה ? כלוםםם ! ניסיתי לבקש מבנות שיש להן קשרים שביומולדת שלי אושרי יתקשר לא יותר מזה אבל כלוםםם שנה חיכיתי ליומולדתתת שנההההההה וכלום לא יצא מזה לא פגשתי אותם לא קיבלתי חצי מבט או נשיקה באוויררר אתם לא יודעות כמה אני מבואסת ובוכה בגלל זהה ! אם מישהי תוכל לתת לי את הכתובת או הפלאפון של אושרי אני הכי יודה לה שישש פשוט אני לא יודעת מה לעשותתת ואני לא מהמטרידות ואני לא יגיד לו שאני יתאבדד יעשה איתו שיחה רגילה או ישלח לו מכתב רק כדי שאני ידע שהוא יודע שאני אוהבת אותו ! זה כל מה שאני רוצה.. מקווה שתעזרו לי ותבינו אותי.. מצטערת על החפירה מקורל

אל תגידי בצחוק ולא ברצינות שתתאבדי

:/ בחיי'ם שלך אל תגידי דבר כזהה.. אנשים מתפללים כל בוקר לאלוקים ומודים לו שנתן להם לחיות ואת?! בשביל בני אדםם!! שהם בדיוק כמוךך סך הכל להקה..סלבסס.. תאבדי את החיי'ם שלך? את שומעת מה את אומרת ומבינה את זה? לעזוב הכל באמצע החיי'ם ואת כולה בת 12
את יודעת איך מרגישים שמישו מת? איך זה שלא תראי אותו יותר בחיי'ם שלך? וכל שניי'ה כל דקה כל יום כל חודש כל שנה את רק חושבת על הבנאדם הזהה..
זה פשוט נורא ואני לא מאחלת את זה לאפחד
ואין לי איך לעזור לך סורי..וסורי גם על החפירה.. זה פשוט נורא מרגיז אותי שאנשים אומרים "אני יתאבד אני יתאבד".. בשביל שטויות,לא מתוך כוונה ובלי להבין ת'משמעות של זה..:/

די מאממיי!../images/Emo20.gif

את מגזימההה.. גמלי לי לא קרה כלום.. חוץ משלום מאדם וזהו. אבל לכל אחד יגיע הזמן שלו!!!

נכון לא צריך לקחת את זה כל כך קשה

הם עדיין בני אדם גמאני חולההההההההההההההההה עליהם וזה אבל אם לא יוצא אז כאילו שורדים.. קצת עצוב אבל ממשיכים הלאה.. !

כנסי ../images/Emo85.gif../images/Emo204.gif

רשמתי שאני לא מאלה שאומרות אני יתאבד.. הבנת מאמיי ?

יפשלי... תאמיני לי שאני מבינה אותך.

גמלי זה היה ככה אבל לא נישברתי... המשכתי ללכת להופעות ונחשי מה?! קיבלתי כזה משו מרגש! אביחי הצביע עלי בשורה שלמה בשיר הזדמנות שניה ואני?! בטוחה שזה יקרה גם לך מתי שהוא! אז קחי עצה ממני! תכיני לאושרי שלטט ענק ויפהה חח אם הייתי יכולה הייתי עוזרת לך ! ותרימי אותו בכל הופעה שאת הולכת! תאמיני לי הוא יצביע עליך בלי סוףףףף! מילה שלי
ובקשר לפלאפונים אם היה לי או יהיה לי אני יביא לך! מבטיחה! ביחושית שלך

ספירוש7

New member
../images/Emo41.gifדיי יפשלייי..../images/Emo10.gif

מאמיי.. הם כולה בני אדם!! בדיוק כמונו!! והתור שלך יגיע.. אולי לא ביומולדת שלך אבל הוא יגיע!! גמאני חשבתי שהתור שלי לא יגיע וגמאני בכלל לא הצתלמתי עם אחד מהבויז אבל לפחות קיבלתי חיבוקי מאושיי.. כמו שאמרתי.. כל אחת תחכה בסבלנות לתור שלה

למעלה