אני אאמין שיש פה מישהו לבקש עזרה:

נקודתית

New member
אני אאמין שיש פה מישהו לבקש עזרה:

הממ מישהו כאן עשה את העבודה הזו בחינוך גופני, עבודה עיונית שמגישים מי שיש להם פטור מחנ"ג?? ב'עשה' אני לאו דווקא מתכוונת ללכתוב את העבודה, אפילו עבודה שסידרת מהאינטרנט או משהו, אבל עבודה טובה כזו.. ממ?? הוצאתי את האישור המחורבן ועכשיו אין לי זין לשבת לכתוב

roger4x4

New member
על מה הבכלל העבודה../images/Emo35.gif

יכול להיות שיש לי כזאת. אבל אני לא מבטיח שום דבר. אבל לפני הכול אני רוצה להגיד [URL='http://']שאת חתיכת עצלנית[/URL]
מצטער על המילים הקשות, אבל קצת קשה לי לשמוע מקרה כזה...

נקודתית

New member
אני מוחמאת../images/Emo9.gif <לא בציניות>

אני יודעת שאני עצלנית. זה לא מפריע לי
העבודה היא על כל נושא אפשרי שאני רוצה, בנושא ספורט וחינוך גופני. זה יכול להיות קשור גם ממש בעקיפין, זה לא משנה..

roger4x4

New member
טוב אין בעיות

אבל זה ייקח קצת זמן (יום יומים). אבל אני לא מבטיח עבודה של 100 כי עשיתי אותה עוד ביסודי... בהצלחה.

roger4x4

New member
מצטער לא מצאתי את העבודה

אבל כדי לעזור לך אני אתן לך כמה רעיונות לעבודות (קלות).
דילמות בספורט. פשוט תזבלי למורה את השכל על דילמות (שאותן תשיגי בעזרת אנשים שאוהבים ספורט).
השרירים. זה הכי קל. תעתיקי מהאינטרנט סיכום על השירים (וויקפדיה או שתחפשי ב-Google). ואז תכתבי כמה דברים על כול שריר (מיקום, רצוני או לא רצוני וכד'). ואני ממליצ על העבודה הזו. היא הכי קלה.
האלימות בספורט. תפרטי על מקרים מפורסמים של אלימות בספורט, תספרי מה הממשלה עושה לגבי זה, ואז תכתבי את דעתך.
האולימפידה תעתיקי מוויקפדיה או ממקום אחר מאמר על האולימפידה. אחרי זה תוסיפי כמה מקרים מיוחדים שקרו (איזה אסון מסוגו). ואז אם את רוצה, תוכלי להוסיף כמה מילים על הסופורטאים הישראלים שהיו באולימפידה. [URL='http://']אחרי שאת גומרת את עשיית העבודה, תעשי את הדברים הבאים:[/URL] 1. תעשי שער יפה. 2. תוכן עניינים (עם יש פרקים שונים). 3. אל תכתבי מקורות מידע
אם כן הם יחשו את המקורות ויבדקו אם העתקת את המאמר. 4. תבדקי שכול המאמר בגודל נורמאלי שהמורה לא תצתרך משקפיים. 5. (וזה החלק הכי חשוב) תערכי את המאמר (אם העתקת) ותכתבי את המילים הקשות/לא מובנות/שאת אף פעם לא תכתבי מחדש בשפה שלך (בדרך שמתאימה לך). בהצלחה

L i r a n 5

New member
דווקא מעניין

אפשר לחקור "כיצד משפיעה הפעילות הגופנית\הספורטיבית על האופי?" כאשר ההשערה היא שמי שעוסק בספורט הוא תחרותי יותר [אפילו אם הוא לא מתאמן באופן תחרותי, כלומר הוא מתאמן סתם בשביל הכיף]. סתם רעיון של 3 וחצי בלילה =] אפילו אם זה לא מה שאת צריכה\רוצה, די מעניין לחקור את זה.

למעלה