אניטה בלייק (ספוילר לאניטה בלייק?)

מאיסרה

New member
אניטה בלייק (ספוילר לאניטה בלייק?)

כן! אניטה בלייק! לפני כמה שנים הייתי קוראת מושבעת של ספרי ערפדים ונתקלתי בסדרת הספרים של אניטה בלייק (רק הראשון מתורגם לעברית) ודי נהנתי ממנה. עכשיו שהתחלתי לראות דם אמיתי, מעניין אותי לדעת למה נבחרה דווקא דם אמיתי לטלוויזיה ולא אניטה? ז"א, חוץ מתחליף הדם, כמעט כל קווי העלילה זהים: ערפדים שיוצאים לחברה אנושית, אנשי זאב, מכשפות וכו' וכמות הסקס בטח ובטח זהה (ומייגעת בהתאם) אני אשמח לשמוע השערות או לפחות הפניה לפורום הנכון :) אה, ואני חדשה בפורום. נעים להכיר

West Doll

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

קצת קשה לי להשתתף במחשבות שלך כי אין לי מושג מה זה אניטה בלייק
אבל אם את אומרת שזה דומה בערך לדם אמיתי אני אשמח לגלות את זה ולהתחיל לקרוא את זה. את יודעת אם מוכרים את הספרים בארץ?

הסיבה אקראית לחלוטין

קראתי איפשהו שאלן בול נתקל בספר מסדרת "מסתרי הערפד הדרומי" (זה השם הרשמי של הספרים, יש המכנים אותה גם "ספרי סוקי סטאקהאוס") ממש במקרה. הוא חיכה לטיסה בנמל תעופה כלשהו והשתעמם, קנה ספר להעביר את הזמן ו..נדלק. וככה נולד הרעיון לסדרה. אולי בהמשך היום אני אמצא את הלינק שממנו לקחתי את כל הסיפור הזה... בעניין אניטה בלייק, גם אני נתקלתי בשם הזה, והבנתי שזו איזשהו סדרת מתח ערפדים. זו נשמעת כמו סדרה כיפית להתמכר אליה (לא אכפת לי להתייגע...
) אה ו...ברוכה הבאה!

מאיסרה

New member
תודה רבה :)

אניטה בלייק זאת סדרת ספרים על בחורה בשם אניטה בלייק שקוטלת ערפדים. היא לא באפי, אין לה כוחות מיוחדים שעוזרים לה בזה (למרות שיש לה כוחות אחרים, שמגלים אותם בפרק הראשון) ויש די הרבה הקבלות לדם אמיתי כמו ערפדים שיצאו לחברה ושלל המוזרויות שיש חוץ מהם (מכשפות, אנשי זאב וכו' וכו') הסיפור שלך נשמע כאילו הוא אמיתי, אז אני קצת פחות מתרעמת עכשיו... :) ובעברית תרגמו רק את הספר הראשון "תענוגות אסורים". לא יודעת למה לא תרגמו עוד, אבל יש בערך שבעה...

למעלה