אניח לדברים להיאמר בשם אמרם

dory30

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל

אניח לדברים להיאמר בשם אמרם​

חבל (וקצת נמוך) שאתה לא מציין מיהו האומר. זה היה מונע מתמימים כמוני להיכנס לשרשור ולחשוב שיש בו משהו שיכול להיות מעניין איכשהו.

אבח"י

Well-known member
חבל (וקצת נמוך) שאתה לא מציין מיהו האומר. זה היה מונע מתמימים כמוני להיכנס לשרשור ולחשוב שיש בו משהו שיכול להיות מעניין איכשהו.
אויש, נורא ואיום, הרינגטון המסכן קרא טקסט!
ירדת לתחתית חבית הצדקנות, ההתץחסדות ובעיקר עליבות הנפש.
תרשה לי: לך תחפש מי ינענע אותך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אויש, נורא ואיום, הרינגטון המסכן קרא טקסט!
ירדת לתחתית חבית הצדקנות, ההתץחסדות ובעיקר עליבות הנפש.
תרשה לי: לך תחפש מי ינענע אותך.
מרשה לך, אבל זה קצת מיותר. אני יודע מצוין לנענע את עצמי. לא צריך לצאת למסע חיפושים מיוחד ומיותר. בדיוק כמו שאני לא צריך להיכנס לשרשור שמבחינתי מיותר, רק בגלל שפותחו מנסח איזו כותרת שתמשוך אותי בלי לספר לי מראש במה מדובר.

dory30

Well-known member
זה ליברמן. אם אתה לא מעוניין לקרוא, זכותך. אתה יכול גם לחסום אותי דרך קבע, אין שום בעיה.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה ליברמן.
כך גיליתי לאחר שנכנסתי ובדיוק על כך מכוונים דברי למעלה.
אם אתה לא מעוניין לקרוא, זכותך.
תודה. באמת חיפשתי מישהו שיאשר לי מה לקרוא ומה לא לקרוא. תכל'ס התייחסתי לעניין אחר לגמרי. אם תרצה תגיב עליו. בינתיים אתה הולך לכיוונים אחרים.
אתה יכול גם לחסום אותי דרך קבע, אין שום בעיה.
אני מאוד מודה לך על הרשות. האמן לי שאם הייתי רוצה זאת, לא הייתי טורח לבקש אותה :). בתכל'ס אני לא יודע איך לחסום כאן אנשים ולא רואה שום ערך מיוחד בחסימת אנשים. לא בשבילי הדברים האלה. אבל זה ממש לא קשור למה שכתבתי (ולמה שהתעלמת ממנו).

אבי בן 1231

Well-known member
זה ליברמן. אם אתה לא מעוניין לקרוא, זכותך. אתה יכול גם לחסום אותי דרך קבע, אין שום בעיה.
בושה וחרפה שבן אלף כזה פותח את הפה נגד ראש הממשלה ברגעים קשים אלה וזאת על מנת לנסות לזכות באהדה.

דיברגנט חדש

Well-known member
בושה וחרפה שבן אלף כזה פותח את הפה נגד ראש הממשלה ברגעים קשים אלה וזאת על מנת לנסות לזכות באהדה.
אכן, במקום לשדר אחדות בעם, הוא מנצל את הבמה שניתנת לו לדברים ניבזיים, להגביר את החרדה בציבור ולהפריע לתת מכה כואבת לחמאס.

dory30

Well-known member
אכן, במקום לשדר אחדות בעם, הוא מנצל את הבמה שניתנת לו לדברים ניבזיים, להגביר את החרדה בציבור ולהפריע לתת מכה כואבת לחמאס.
תפסיקו עם האחדות המפגרת הזאת. הוא אומר דברים כהוויתם והגיע הזמן שיקשיבו לו ויפסיקו לבטל אותו. בלי קשר, אני בעד להכאיב לחמאס קשה ככל הניתן, כמובן.

דיברגנט חדש

Well-known member
תפסיקו עם האחדות המפגרת הזאת. הוא אומר דברים כהוויתם והגיע הזמן שיקשיבו לו ויפסיקו לבטל אותו. בלי קשר, אני בעד להכאיב לחמאס קשה ככל הניתן, כמובן.
לא ניתן להקשיב לסוריקטה אלא רק לשמוע את היבבות שלו.
הוא מדבר בניגוד מוחלט למה שהוא האמין בעבר רק בשל שינאתו לנתניהו.
אם נתניהו היה פועל אחרת, היה מזמר בדיוק את ההפך.

dory30

Well-known member
אם נתניהו היה פועל אחרת, היה מזמר בדיוק את ההפך.
נתניהו לא איש מעשה. הוא דובר מעולה וזהו. חבל שהעצימו אותו.

דיברגנט חדש

Well-known member
נתניהו לא איש מעשה. הוא דובר מעולה וזהו. חבל שהעצימו אותו.
התרגיל שעשה לחמאס לא נחשב בעיניך למעשה?
הבאת החיסונים, תוך הידבקות למנכ"ל פייזר לרבות שיחות באמצע הלילה, הם לא נחשבים בעיניך למעשה?
הפעולות של המוסד באיראן לא נחשבות בעיניך למעשה?
נאומו בקונגרס כנגד המנהיג החזק בעולם, נשיא ארה"ב, לא נחשב בעיניך כמעשה?

אבי בן 1231

Well-known member
הבאת החיסונים, תוך הידבקות למנכ"ל פייזר לרבות שיחות באמצע הלילה, הם לא נחשבים בעיניך למעשה?
אתה מבזבז זמן מחשב ומפזר אותיות על "אוזניים ערלות", שמאלני פנט שלא יעזור מה שיעשה ה"נוכל מבלפור" כדבריו, הוא "אשם"!!!

dory30

Well-known member
אתה מבזבז זמן מחשב ומפזר אותיות על "אוזניים ערלות", שמאלני פנט שלא יעזור מה שיעשה ה"נוכל מבלפור" כדבריו, הוא "אשם"!!!
למען הדיוק והסדר הטוב, גם בחמאס יש אנשים שרוצים להילחם בישראל מסיבות פוליטיות- בעיקר בשל דחיית הבחירות. אני מאשים את נתניהו רק בדבר אחד, שהוא נתן להם תירוץ.

dory30

Well-known member
בתכל'ס אני לא יודע איך לחסום כאן אנשים ולא רואה שום ערך מיוחד בחסימת אנשים.
אם בכל זאת תרצה: תקיש על כינוי המשתמש ותלחץ על "התעלם", הלשונית המרכזית בשורה התחתונה.

dory30

Well-known member
ועוד יותר גרוע שאדם כמוך, ממש לא מטומטם בניגוד לשחר וחבורת הזומבים מאקטואליה (שבגללם החלטתי לא לכתוב שם יותר), מגן על המאפיונר מבלפור.

dory30

Well-known member
בכל המקרים הוא לקח קרדיט בדיעבד. נראה לך שהוא החדיר וירוסים למחשב של סוכנות הגרעין האיראנית או הביא חיסונים באופן אישי. כמה שאובמה היה אנטי ישראלי, הנאום שדיברת עליו היה התרסה מיותרת.

דיברגנט חדש

Well-known member
בכל המקרים הוא לקח קרדיט בדיעבד. נראה לך שהוא החדיר וירוסים למחשב של סוכנות הגרעין האיראנית או הביא חיסונים באופן אישי. כמה שאובמה היה אנטי ישראלי, הנאום שדיברת עליו היה התרסה מיותרת.
ברור שלא הוא החדיר, אך הוא נתן הוראה להחדיר.
הנאום היה לפקוח את העיניים של העולם והוא עזר מעל המצופה.
אגב, אנצל את זה להגיד מילה טובה על ביידן כיום, שהוא לא קיצוני כמו השחור ולא נכנע ללחצים של הערבייה.

למעלה