"אנחנו צריכים לעבור אותם בארץ"

ניר קלינגר ומכבי ת"א שבו לפנות בוקר לארץ מאוכזבים מההפסד 1:0 לאפואל ניקוסיה במוק` גביע אופ"א וכבר חושבים על הגומלין בעוד שבועיים. איל ברקוביץ`: "אין עדיין הכרעה במפגש הזה ואני מאמין שיהיה בסדר"

במכבי תל אביב לקחו קשה מאוד את משחק ההפסד 1:0 לאפואל ניקוסיה באיצטדיון ה-GSP. ההפסד לקפריסאים היה השני העונה של הצהובים, משני משחקים רשמיים, אך במקום להדליק נורה אדומה בקרב קברניטי הקבוצה, הוא דווקא עודד אותם מבחינה מקצועית.

בעוד שבועיים תארח מכבי את אפואל למשחק הגומלין בבלומפילד. שחקני ומנהלי הקבוצה מאוחדים בדעותיהם - אפשר וצריך לעבור את ניקוסיה, בדרך להעפלה לשלב הבא בגביע אופ"א. הקבוצה חזרה לפנות בוקר לארץ והצהובים התייחסו למשחק ההפסד.

ניר קלינגר, שנראה מאוד מאוכזב מההפסד האכזרי, התייחס למשחקה של הקבוצה: "יש תחושה קשה של פספוס. היינו שווים לפחות שני שערים. גם אם היינו מסיימים בתיקו, הייתי יוצא מאוכזב. הקבוצה שיחקה נכון, בדיוק לפי ההוראות שהיא קיבלה ואפשר רק להצטער על המצב הנייח, כי הקפריסאים לא הגיעו לאף הזדמנות במשחק מסודר. גרמנו להם להיראות רע. בשורה התחתונה, אנחנו צריכים לעבור אותם בתל אביב".

לגבי הסיכויים לעבור את המשוכה הקפריסאית, אמר קלינגר: "ראיתי במשחק הזה לא מעט נקודות אור. חסרה לנו עוד קצת חדות מול השער ואני מאמין שבעוד שבועיים הקבוצה תראה יותר טוב".

בלסינג קאקו מול שחקן של אפואל. (AP)
אחד המצטיינים במגרש אתמול, איל ברקוביץ` מאמין שבחצי השני של המפגש, מכבי תדע לסיים את העבודה: "הינו צריכים לגמור את ההמשחק במחצית הראשונה, שלטנו בשדה אבל שום דבר עוד לא גמור. אין עדיין הכרעה במפגש, מאמין שעוד שבועיים יהיה בסדר".

גם ליושב הראש, לוני הרציקוביץ`, אין ספק שהוא אהב את מה שראה מהגלקטיקוס: "זה בכלל לא משנה אם היינו צריכים לנצח פה או אם הגיע לנו לנצח. אני ראיתי את הקפריסאים וראיתי את הקבוצה שלנו. בשורה התחתונה, אנחנו צריכים לעבור אותם. אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מאפואל ניקוסיה".

לכתבות נוספות >

למעלה