אנחנו נוסעות לבחינת איתור מחוננים ומצטיינים

viviane

New member
אנחנו נוסעות לבחינת איתור מחוננים ומצטיינים

בבקשה החזיקו לנו אצבעות להצלחה בבחינה (כזו או אחרת) הילדה מאוד מתרגשת ולמרות שהוצאתי אותה מוקדם מהלימודים שתנוח היא על קפיץ תוצאות יהיו רק בסוף השנה.... אני גם קצת מתרגשת מהמעמד חייבת להודות

Tin Tinn

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif אצבעותינו מוחזקות

שיהיה בהצלחה

נוRית

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ../images/Emo50.gif

ההתרגשות מובנת. וואוו.. המון זמן לתוצאות. ומה בעצם הן אומרות? אם היא תלך לבי"ס אחר? מה ההשלכות??

יולי 7

New member
בהצלחה רבה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

כל אצבעותיי מוחזקות! מחכה לשמוע איך היה

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif בהצלחה רבה../images/Emo70.gif

איזה יופי. מחכה לשמוע חוויות, מה ואיך היה.

הרמוניה

New member
הגעתי מאוחר לאצבעות-

אבל לא מאוחר לקוות שיצליח לה מה שהיא רוצה...... חוויות? תובנות שאחרי?? הרמוניה

viviane

New member
הבחינה נמשכה כשעה וחצי

" רציני כמו בגרות" אמרה הילדה "להניח עטים, לסובב את החוברת" היא יצאה בתחושה טובה. הכי קל היה לה ידע כללי וזה לא מפתיע אותי. בבוקר קמה שפשפה עיניים ושאלה אם נכון שמי שכתב את הנסיך הקטן הוא לא ישראלי !
חשבון היה לה יותר קשה והיא לא סיימה לגמרי. תוצאות בסוף השנת לימודים ואחר כך 2 אפשרויות חוגים אחה"צ של אריקה לנדאו או לשקול מעבר לבית ספר עם כיתת מחוננים . החלטתי לא לחשוב על זה עכשיו כוון שלא רלוונטי עדיין. זו החלטה קשה ומשמעותית אז ניראה... מעט ילדים עוברים את הבחינה. ולאמהות לילדים בכיתה א' תתכוננו כי שנה הבאה בחינת המיון בכיתות ב'

ענת 5555

New member
מצטרפת ל'אצבעות', אם כי

חשוב גם להכין אותה לכך שמעט מאד ילדים עוברים את הבחינה, וזה לא מפחית מכך שהיא חכמה ויודעת וכו'...

דש1דש

New member
אמנן לאחר מעשה

אבל מאחלת שהתוצאות יהיו בדיוק מה שהכי טוב לילדה!!! בהצלחה

אביב2004

New member
בהצלחה גם מאיתנו

הבת של אחותי עברה חלק מהשלבים..השנה זכתה בחוגים מהממים, מקווה שיצליח לכן אבל גם אם לא, הילדונת שלך מקסימה גם בלי הדרוג הזה. אל תשכחי שהילדונת שלי הכריזה על כך חד משמעית ומצפה לראותה שוב!!

למעלה