אנחנו כל היום מדברים...

faith2

New member
אנחנו כל היום מדברים...

ובאמת מכל הלב....אבל מה דעתכם לפעול? נקים, אנחנו הפגנת ענק למען בעלי החיים!...זה יהיה הצעד הראשון שלנו להפוף את ישראל לבריטניה מבחינת זכויות בעלי החיים! אפשר לאחד את הפורומים כאן של בעלי החיים, להקים אירוע ענק, שגם יתרמו בו כספים, נבקש אפילו חסות מאתר ענק *שיעול*
...אפשר לפחות לשאול
ומעוד כמה חברות מה דעתכם??? אם נרצה נוכל להוציא את הרעיון לפועל!... היום חסר כל כך הרבה כסף לעמותות...נוכל לעזור, אפילו בקצת...

kasa

New member
אני חושבת שזה רעיון מצויין, ואני

כמובן בעד
יש המון המון קבוצות קטנות שפועלות בנפרד. יש פורום מרץ לטובת בעלי החיים (שעובד נחרצות על חקיקת עיקור וסירוס), ויש אינספור פורומים. אם נתאחד אולי ניראה הרבה יותר משמעותיים ...

faith2

New member
מצוייין!!!!

ייאלה אנשים...אם נראה שיש התעניינות...נתחיל לדבר עם הפורומים למען בעלי חיים כאן!!!!

זיו25

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד

השאלה היא, כמה אנשים מהגולשים פה באמת יתנו יד ויעזרו. אני זוכר שחיפשו מתנדבים לעזרה לעמותה למען החתול, והייתה הענות קטנה יחסית - וחבל. כל מי שחושב שיש לו מה לתרום, נשמח לשמוע על כך , וטוב יהיה אם יגיב להודעה הזו. בברכה, זיו.

GAUDI2

New member
רעיון אבל לא בטוח

אם אחד מהגולשים יפתח אתר וימכור בו מקום לפירסומות ונחליט שכל אחד מהפורומים השונים יכנס כל יום לפחות פעם וכך יהיה תנועה גדולה ומחיר הפירסום יעלה , והנקודה היא שכל הכנסות האתר יוקדשו לתרומה לעמותות שונות ומי יודע אולי האתר יתפוס גל חזק וההכנסות יהיו מאוד משמעותיות. אבל צריך להקפיד על אי רמאויות ע"י המארגנים. כלומר אני לא יודע אם מה שרשמתי זה רעיון טוב או שטות גמורה אבל מה דעתכם ? אני מוכן להכנס ולהעביר את הקישור לעוד רבים ואני בטוח שתיהיה הענות רבה.

dark spy

New member
רעיון מצויין...

ואפשר להוציא אותו לפועל... אני מוכן לנדב את האתר שלי (הרי כל המטרה שלו היא דאגה לכלבים) אבל קודם צריך שיאכסנו אותי בלי פירסומות כי להוסיף פירסומות עלך הכמות שכבר יש זה ממש מוגזם... אם יש איזה אתר ישראלי גדול *תפוז? לא אמרתי תפוז, אתה חושב על תפוז?* יסכים לארח בחינם ובלי פרסומות שלו האתר יוכל להכניס כסף...

רעיון חמוד לסרט מדע בידיוני ../images/Emo8.gif

כמי שיש לו אתר בנושא, עם פרסומות, אני יכול בהחלט לומר שיותר מ-10-15 ש"ח בחודש עמוס, לא מרוויחים...
אפילו את תחזוקת האתר זה לא מכסה, שלא לדבר על הזמן שלי ו/או עזרה לחתולים. אבל אני בהחלט מוכן לתרום קצת שטח אחסון לטובת הרעיון המקורי שלך בנוגע להפגנות.

GAUDI2

New member
תלוי איזה

פירסומות אתה שם... סתם , אני רשמתי שאני לא יודע אם זה ראלי פשוט לכל אתר יש כל כך הרבה באנרים שקופצים שחשבתי שבשביל 15 שקל אף אחד לא היה הורס את האתר שלו. בכל מקרה ניסתי.

פרסומות לא חייבות להרוס אתר

לדוגמא אצלי - אני לא חושב שהן הורסות (והן בטח ובטח לא קופצות, אני שונא חלונות קופצים)...

natalyrst

New member
../images/Emo45.gif

בעד אם זה יצא לפועל אני אשתדל לעזור ולתרום.

oshiii

New member
אני מוכנה לעזור כל יום!

אבל אני גרה באילת): אם תביאו את זה לאילת אני מוכנה לאסוף חתימות ותרומות ומה שלא תירצו:)

למעלה