אנחנו העם השנוא ביותר בעולם

agness_666

New member
אנחנו העם השנוא ביותר בעולם

אין, מה שלא יהיה, מה שלא יקרה, בסוף אנחנו תמיד האשמים. קולין פאוול הדפוק הזה מוכן לעשות קואליציה עם האיראנים, עם הסורים, עם כל אלה שקמים בבוקר ושורפים את דגל ארה"ב, את אלה שמכנים את ארה"ב "השטן הגדול", את אלו שמימנו את הטרור נגדם. אבל עם היהודים - חס וחלילה. אם מישהו חשב שהעולם השתנה מאז השואה, ובכן... ממש לא. אז הם התעלמו במופגן מזה ששוחטים יהודים, היום הם לא רק מתעלמים, הם גם כופים עלינו להבליג. מה לעשות, בני האדם לא נולדו שווים. דם של אמריקאים אדום יותר. ודם של יהודים זה משהו זול. מי שחושב שהאנטישמיות נעלמה - טועה ובגדול. בסרט דרקולה 2000, בסוף הסרט מתברר שדרקולה הוא יהודי, יהודה איש קריות, שבגד בישו, ושתה את דמו. בסרט X מן, הרשע הוא יהודי ניצול שואה, שראה את משפחתו נרצחת לנגד עיניו, ולכן הפך להיות רשע, ומטרתו היחידה היא להשמיד את כל העולם בתור נקמה בגזע האנושי שאותו הוא שונא (וגם אני....). הייתי בהופעה של להקת Kiss בווירגיניה לפני שנה. בתור להקת חימום, עלה לבמה איזה זמר, והתחיל לצעוק זרים החוצה. 30,000 איש בקהל עמדו והריעו, והצדיעו במועל יד. נכון, הוא התכוון בעיקר להיספאנים. אז מה? נראה לי שהעצות שקבלתי מסבתא שלי כשרק נולדתי, יבואו לידי שימוש בקרוב. סבתא שלי שתהיה בריאה, היא ניצולת שואה. בגיל 3 היא יעצה לי ללכת תמיד בין הצללים. להתחבא. לא ללכת באמצע הרחוב, לא להתבלט. עצות שטובות לשעת מלחמה. שיישרף העולם. שימות הגזע האנושי. רק זה מה שיציל את כדור הארץ.

לאנגלס-גאוה ה בלהיות יהודי ../images/Emo74.gif

לאנגלס נכון נכון נכון שנאו אותנו ושונאים אותנו(עדין לא יאמן בעולם ה"נאור" של ימינו).אבל הרי תמיד מול כל השינאה הזאת היהודים למדו להתלכד ולהתאחד ולשאוב כוח מן השורשים והאמונה(הלואי שיום אחד נתאחד בגלל סיבות קצת יותר בריאות).מאחלת לך שנה חדשה ואופטימית. שלך חנה גונן

אגנס-יקרה

אחרי הפיגוע הזה אני כבר לא בטוחה שאנחנו העם השנוא ביותר. נכון גם לי כאב , בכלל כל דחיית העזרה מצידינו אפילו לחילוץ,( למרות שישראל מאוד ידועה בפעולות ההצלה שלה), על ידי ארה"ב. אבל מה? אני דווקא מרוצה שאנחנו לא מעורבים בתגובה. שיעשה קואליציה עם כל מי שהוא רוצה, שילחמו הם וימותו הם-למה לנו להיות בפנים, ולתרום חיילים מתוכינו ?מישהו בא לעזור לנו מול הפיגועים והרציחות שיש בארץ כבר חודשים רבים ללא הפסקה? אל תשכחי, שהיה פיגוע מזעזע, שנובע משנאה לעם האמריקאי, רצון להגביר את המיתון, לגרום להם נזק כלכלי עצום שלא יוכלו להשתקם שנים רבות, מלא זהב היה קבור תחת הבנינים, העם האמריקאי הולך לתקופה כלכלית קשה, שתביא למלא הומלסים ברחובות , הרבה נזק לעם האמריקאי שיקח חודשים ואולי שנים להתגבר עליו (וכרגע בכוונה לא מדברים עליו בשפה ברורה לאדם הפשוט) אני כבר לא בטוחה את מי יותר שונאים. בארה"ב, זה לא כמו בישראל שרק בעלי הממון הגדולים משקיעים בבורסה-ורק הם מתענינים בה, שם המון משפחות פשוטות, משקיעים את כל שכר הלימוד של ילדיהם לאוניברסיטאות, את כל הכספים לדיור , חסכונות במניות , באופציות, בבורסה, בורסה מתמוטטת זה אומר , משבר כלכלי, הרבה פיטורים, הרבה רעב, האנשים הקטנים והפשוטים, יפסידו את הפנסיות שלהם, את כל הגמאלות, יהיה ממש נסיונות מלאכותיים-על ידי הורדות ריבית, להחזיק את הבורסה בכח מפני התרסקות, לשמור על כלכלת ארה"ב כמה זה יעזור? לאיזה טווח לא יודעת-מה שכן האמריקאים טובים בלמרוח. אני כן כבר מתחילה לחשוב , שאולי באמת צריך להישרף כבר העולם, הוא יותר מידי מלא רעל ושנאה, ושיקום עולם חדש ונקי. מי יודע איך תתחיל , ומה תגרור תגובת ארה"ב-לי יש הרגשה שהאמריקאים טובים בכתבות, ודיווחים, ומספרים, אבל במציאות הם שפנים אמיתיים, וכל סיפורי המלחמה עכשיו יהפכו לאיזה מבצע צבאי , שלא ימגר כלום-כמו במלחמת המפרץ. העיקר להשתיק את העם האמריקאי-פסיכולוגיה נטו. העולם לא יחרב העולם כמנהגו ימשיך ושתהיה לנו שנה טובה מרחל-נשמה
ואיך אמר השיר "אל תדאגי".

למעלה