אנחנו הורים חדשים - שבוע ימים

d i n o l e

New member
אנחנו הורים חדשים - שבוע ימים

אני רואה הורים שואלים שאלות כמו הבן שלי עוד לא התהפך , הבן שלי עושה ככה וככה. מה שרציתי לדעת , בתור מישהיא שמעולם לא היה לה ניסיון עם תינוקת זה האם יש מקום מסודר שבו אני יכולה לקבל את האינפורמציה על המושא הזה כמו מומלץ להשיכב על הבטן מגיל ככה וככה בגיל כזה וכזה הילד צריך לדעת לעשות זאת וזאת זה הרוח של הדברים אשמח לתשובה- תודה

מידע להורים חדשים

ישנם ספרים שמטפלים בנושאים מסוג זה, אותם תוכלו למצוא בכל חנות ספרים. לא תמיד המידע עונה לכל שאילות ההורים. המוסד האמור לעקוב אחרי תפתחות התינוק ואחראי על הדרכת ההורים הוא טיפת חלב. באשר לשאילות הספצפיות: תינוק מתחיל להתפך רק אחרי 3-4 חודשים ואם הוא עושה זאתקודם לכן לא תמיד זה מהווה סימן לגעונות, תינוקות שוכבים אך ורק על הגב בזמן שינה, אבל ברגעי ערנות רצוי מאוד להשכיבם על הבטן על מנת לתת להם לפתח את שרירי הצואר וחגורת הכתפיים. דר' מילה ברק

d i n o l e

New member
תודה ../images/Emo13.gif אז בעצם לתינוק בן שבוע

או בחודש הראשון לחייו איזה סוג פעילות כדאי לעשות איתו מלבד להשכיב על הבטן האם יש צעצועים מסוימים שכדא לקנות? או דברים אחרים שכדאי לעשות איתו? (קנינו לו מין כמו מגן ראש כזה שהוא ספר שצד אחד צבעוני ואחר שחור לבן - האם להשאיר אותו במיט העם זה האם לעשות עוד משהו? רוב הזמן הוא ישן או אוכל אני מניחה שזה נורמלי אבל מה לעשות איתו בזמן שהוא לא? תודה מראש על התשובות

ספר מעולה

יש ספר מעולה שפעם כולם גדלו עליווהיוםקצת נשכחשל ד"ר ספוק, יש בו קטעים מיושנים קצת (כמושירות לכביסת חיתולים...) אבל בגדולהואממש טוב. חוץ מזה פשוט תקשיבי לו... ואת גם יכולה לבקש בטיפת חלב את הטופש לבדיקת התפתחות זה דף עם גרף ובו לפי גיל מצויר מה אמורים לעשות

בנס

New member
הדבר הכי מעניין לתינוק בגיל הזה...

זו את! הפנים שלך, הקול שלך, ובכלל העולם החדש מסביב. כל צעצוע אחר הוא לגיל יותר גדול (הם רואים בגיל הזה למרחק של 20 ס"מ מקסימום).

d i n o l e

New member
אז מאיזה גיל מעניין אותם הספר שחור

לבן ומוביילים ואוניברסיטה וזה כי על הכל רשום שזה מגיל 0 ואני לא רוצה להיות אימא מזניחה
(או שלשבת איתו על הבירכים ולדבר אליו זה מספיק?)

בנס

New member
הספר שחור לבן

באמת עניין את התינוקת שלי מההתחלה (ואם יש בו מראה אז בכלל...). מוביילים התחילו לעניין אותה רק בגיל חודש וחצי. בעיקרון, תינוקות בגיל הזה אמורים כמעט רק לאכול ולישון. צריך לשמור אותם מחוממים ושבעים!

d i n o l e

New member
אז את זה אני עושה ../images/Emo13.gif על הספר

הוא נראה מסתכל, אבל אולי הוא סתם שוכב עם הראש לכיון - קשה להגיד
ובינתים אני לא רואה שמוביילים עושים לו את זה באמת

d i n o l e

New member
אז מאיזה גיל מעניין אותם הספר שחור

לבן ומוביילים ואוניברסיטה וזה כי על הכל רשום שזה מגיל 0 ואני לא רוצה להיות אימא מזניחה
(או שלשבת איתו על הבירכים ולדבר אליו זה מספיק?)

למעלה