אנחנו גמולים שבוע ימים...

אנחנו גמולים שבוע ימים...../images/Emo13.gif../images/Emo7.gif../images/Emo13.gif

טל העולל גדל וגדל 14 ירחים ו-4 שיניים את הדד הנחמד נטש וחדל הזדכה לכבוד אבא
על צמד שדיים...
(שבוע ימים אנחנו גמולים שמחים עצובים מבולבלים הרגשה מדהימה שיותר לא תחזור אבל...פשוט ממשיכים...)

לאה_מ

New member
איזו הודעה מתוקה! ../images/Emo13.gif

בא לך לספר לנו קצת על התהליך?

ובכן...

האמת שאני משתפת אתכם כבר הרבה זמן שאני חושבת על גמילה... התהליך היה מאוד איטי והדרגתי ולא ממש מסודר. בעצם טל הכתיב את הקצב. לא מנעתי ממנו כשהוא רצה ולא "דחפתי" לו כשהוא לא ביקש... עיקר ה"בעייה" היה בלילות. הוא היה מתעורר ומוכן רק לציצי. לא מוכן לחזור לישון ולא מים ולא בטיח...רק ציצי עשה את העבודה. כמו מן נקמה מתוקה ואפלולית שלו על הורדת הכמות המחתרתית שלי...
ואז היה פתאום לילה אחד שהתעורר. נתתי לו מים והוא חזר לישון. הייתי בהלם וניסיתי את זה גם בלילה הבא. זה שוב עבד. מכאן כבר ידעתי שהדרך קצרה++++++++++++++++++++++ (את הפלוסים טל הוסיף
) ואכן כך היה- המשכתי לתת רק כשהתעקש. ובשבוע האחרון בכלל לא. רק אוכל טעים אחר והמון חום ואהבה וחיבוקים ונישוקים !!!!!!!! וכמו שהצהרתי וכתבתי בחרוזים- כך כבר שבוע. טל מתנהג יפה. לא עושה סימנים של קריז... ציצי מתנהג יפה- אין גודש או צרות אחרות. אני אפילו חושבת שיש עוד קצת חלב.
ואני כל כך מתגעגעת....
הכי עצוב שזהו- זה כבר לא יהיה בחיים! עם טל...זה לגמרי הספד!

הודעה מקסימה, אני כמעט בוכה...

אנחנו כנראה בכוון
זה מה יש... תהנו בילדון הבא שוב (ושיגיע מהר!!!)
חנה

חנוש, מה שמעודד

זה שזה בא הכי טבעי בעולם. אז נהיה עצובים שבוע- שבועיים (ולכל החיים
) אבל...זו רק אבן דרך ראשונה בהתפתחות קשר מקסים עם הילדים האלו, נכון? ברור לך שאת ושיר מאוהבות לנצח והקשר הוא חזק והדוק כל כך שאף אחד לא יוכל להתיר!
(כבר יש לי אייקון של חמסה בזכרון
) ולגבי הילדון הבא....יאללה- ביחד?!

הילהל

New member
../images/Emo24.gif איזה יופי

ונחמד שטל חש צורך להצטרף לסיפור הגמילה של עצמו ולהקליד לנו כמה "מילים".

ועשית לי חשק לשיר...

קח אותו לאט את הזמן העולם עוד יחכה בחוץ קח עוד שאיפה מן הזמן שתי דקות לפני ההתפכחות להתמכר ללב המשתגע לדמיון המתפרע לאושר הנוגע בעומק הכאב... ומכאן- את!

10shosh

New member
אוי - כל-כך מתאים

נתת משמעות אחרת לשיר
וכל הכבוד על הגמילה

maya100

New member
זו בדיוק התחושה שלי לגבי השיר

הוא מתאים בכל כך הרבה גילאים ורבדים, מתה עליו (וממש ממש מנסה לחיות לפיו)

Shellylove

New member
זר לא יבין זאת

את התחושה המרירה-מתוקה הזאת שהיטבת כל-כך לתאר. תישארי בסביבה, נכון?

אתן מקסימות! איך לא?!

ובאמת אף אחד לא מבין חוץ מלשאול בפליאה מלווה בהרמת גבה: "מה?.......עד עכשיו הנקת?......"

sigaliot

New member
מקסים ../images/Emo13.gif../images/Emo10.gif

קצת מר קצת מתוק...אבל 14 ירחים זה לא מעט , את יכולה להיות גאה בעצמך ועוד יותר גאה בטל שנגמל כ"כ בקלות וכ"כ יפה. כל הכבוד

למעלה