אנחנו ביחד או לבד H-)

אנחנו ביחד או לבד H-)

ישנה ההגשה שמוקפים באנשים אך עדיין בודדים מחפשים את הדרך להגיע לדלת הקרובה אפילו יש כאלה שירצו בור קטן באדמה אז מה יש שם בחוץ שכל כך מגרה אותנו לצאת מה יש אחרי האם ללכת או להישאר אני יודע שזן השאלה הכי קשה ואולי יש עוד אחת יותר קשה האם יש אהבה או בכלל זהו סתם רגש שנותן לנו להרגיש חיים מה שבהחלט מבדיל בנינו ובין המתים אז עם טיפה של צער ומחנק הגרון אני שולח את הפורום האחרון ( טוב זה לא יהיה האחרון אבל נגיד) מורפיוס

grabbit

New member
יש יש יש

אני נפלתי לפחות פעם אחת ברשת האהבה כזו ממכרת שהייתי מוכן למכור את נשמתי בשבילה זו הרגשה שאין כמותה ריחוף גבוה גבוה גבוה מעל פני האדמה תחושת שלמות ורוגע אין סופי עד ש........ היא עזבה אותי

ענת241

New member
גם אני ``עפתי`` פעם

בגלל אהבה. ונגעתי בשמים. פגשתי את האיש הנכון, בזמן הלא נכון. או אולי להפך את האיש הלא נכון בזמן הנכון. נפרדתי ממישהו שהיה לי טוב איתו אבל לא אהבתי אותו וברחתי רחוק. שם פגשתי איש מדהים שברגע שראיתי אותו רציתי לעוף, ידעתי שלא אוותר על אהבה בשום אופן כי יש דבר כזה, ואפשר להרגיש את זה. יחד עם זאת ידעתי שלא עם האיש המדהים הזה... ובכל זאת... סיפור מדהים, על איש מדהים, אם אהבה גדולה, פגיעה גדולה, סליחה ענקית ובכל זאת לא הייתי מוותרת על אף רגע ועם כל הכאב הייתי עושה את אותו הדבר בשנית.

grabbit

New member
מזדהה איתך בכל תחושה

והאמת שלמרות שהיום אני אוהב אני כבל לא מרגיש כך לא הייתי מתנגד לחוש זאת ולו לשניה אחת נוספת כל מילה נוספת רק תפליל אותי .. חחחחח

דספרדו

New member
אהבה זה רק תרוץ לחיות..

תחייה ואז אהבה תבוא נשמע שמאלצי משהו אבל נו זה לא מקורי שלי ובכלל בחוץ יש הכל רק צריך לפתוח עיניים סאממקקקק גם ככה מוצאי שבת הורס אותי תן שאלות יותר קלות {טוב זה שלי.. מחייך}

שי33

New member
דווקא לדעתי החיים

זה תרוץ טוב מאד למצא אהבה B-) על משקל לחיות בשביל לאכול - וזה שוקל.... רבאק - ערב טוב.

דספרדו

New member
מה שאתה אומר... B-)

לא מסתבך איתך-משורר הבית רק שלא תשלוף עוד שירר ראבקק גם ככה מדכא אותי עם הכשרון שלו... סתם סתם כותב יופי וערב טובבבבבב

למעלה