אנו לא באמת יודעים.....

אנו לא באמת יודעים.....

בראיה פשוטה טווח הראיה הוא 180 מעלות.אנו לא רואים מה קורה בגבינו ,אזי איך אנו יכולים לומר שאנו יודעים .אמת פשוטה זו יכולה לדרבן אותנו להיות מה שאנו באמת .כי יש מקום של אמת ,שקט ,הבסיס לכל ההופעה שמכיל את ההופעה .המקום הזה הוא כאן .ברגע שנחשוב שפתרון הבעיות בחיינו יבוא מאוביקט חיצוני -אנו חוטאים לעצמינו.כל שנדרש זה לעצור .כי הריצה אחרי ספוק אישי ממקור חיצוני היא הבעיה .והחסר הנפשי לא יפסק .אור ואהבה.

אומרים....

שאם אדם רוצה להגיד את הדבר הנכון.....עליו לשתוק רוב הזמן

כי כמו שאמרת, מקום האמת בשקט

אמת

כאשר הדיבור הוא דיבור נכון ,בשרות האמת ,וכוונתו טהורה אזי הוא דיבור נכון .בודהה לאחר שהתעורר נשא אין סוף נאומים .תשע שנים להיות בשתיקה זה מספיק זמן .

אומרים ...

שעד יום מותך, אל תאמין לעצמך
כי אולי אולי אחרי 12 שנה של שתיקה, מגלים שתשע זה לא מספיק

"כאשר הדיבור הוא דיבור נכון ,בשרות האמת ,וכוונתו טהורה אזי הוא דיבור נכון "
האמירות האלו לא חרוטות על כיפת הברזל שלנו ועל הפצמרים מעזה?

יחד עם זאת אני יודעת, שההבנה שלי את דבריך מעידה עלי, יותר מאשר עליך או על האמת.
והשקט שאני שומעת, הוא רועש יותר מפינת דיזינגוף גורדון, אז מה לי ולתשע שנים...אשריך.

אומרים ....

את מדברת על מה שאומרים.כאן יש חוויה ישירה .ואם הדיבור הזה מעורר התנגדות אזי היא אצלך ,כי כאן יש כוונה טהורה .אור ואהבה.

סמנטיקה

כוונות טהורות אינן באות ביחס ישיר לאמירה או חוויה...זה מעבר לזה.

מבינה שחוויה אישית זה עניין רגיש מאוד, במיוחד אצל דתיים / רוחניים, מה כבר אפשר להגיד מול אימרות כמו כשתחווה תבין?

באותן מילים כמו שכתבת, מאמין ודתי משתמש אין חדש תחת השמש , בסדר, אז לגלימה הזו קוראים "בודהא" ולאחר "משה"
הגלימות הן אשליה....לא לקשור אותן חזק על הצוואר....לתת להן ליפול.

מי שיש בו ספק , יש עוד מה שייכנס
יש לי התנגדות ממקום שאין בו ספק, זה כן.

תמשיך לדבר זה עוזר לפורום
ערב טוב

ספק...

ממקום שאין ספק ,אין התנגדות.יש הכלה.יש אהבה .השלם מכיל ומאפשר את כל מה שמופיע חדש.הבעיה שלנו היא שתמיד יש לנו בעיה והתנגדות למה שמופיע מעצמו והוא לא אישי .אור ואהבה

lightflake

New member
הדברים שהוא אומר

הם עמוקים ופראקטיים לחלוטין, עם זאת צריך להיות במקום מסויים מבחינת יכולת פרקטית של שקט פנימי על מנת לראות את זה ורוב האנשים כאן פשוט עדיין לא בעלי יכולת כזו ואז דרך פילטר המחשבות זה מפורש בצורה שגויה

לכן המלצה שלי, כל קטע קצר כזה צריך למדוט עליו, בשקט, לנסות לחדור לאמת שהוא מצביע עליה באופן מעשי.

אמת...

רק החוויה הישירה היא האמת.כל ניסיון של הבנה תיאורטית מרחיק אותנו מהאמת . אור ואהבה.

ינוקא1

New member
הדברים שהוא אומר

נראים לי כמו מישהו שמדקלם את כל הסיסמאות שהוא מכיר.

ינוקא1

New member
אני ובודהה חברים טובים.

בודהה היה "מחפש" ומחפש ללא פשרות.
הוא היה אדם אמיתי.
הוא היה אדם עם עומק והבנה.

תאמין לי שאם בודהה היה שומע אינסוף סיסמאות כמו כאן , הוא היה מגיב בדיוק כמוני.

להיות..

להיות ברווח שבין סוף הנשיפה לשאיפה הבאה .זה נאמר קודם ,וזה חוויה ישירה לחלוטין .הסיסמאות הללו מגיעות מהמקום הזה . ההנחיה מכאן מופיעה מאהבה וחמלה .חוויה ישירה זה מה שהאדם מגלה בעצמו על עצמו .יש את המשפט :אל תדון אדם עד שתהיה במקומו " משהו כזה .קל מאוד לעמוד מהצד ולסתור ולהתנגד ,ותראה כמה אנו מפספסים את המתנה שנתנת באהבה וחמלה .

ינוקא1

New member
מה שכתבתי אולי נשמע קנטרני

אבל זו ההרגשה האוטנטית שלי כשאני קורא את כל הסיסמאות הנ"ל.
ואני סומך במאה אחוז על מה שאני מרגיש.

זו הרגשה של חוויה ושאתה נמצא בתוכה , אבל חסר בה מימד ה"קרקוע".
היא לא אמיתית (בעיני) , זו חוויה ש"צפה" על פני השטח , סוג של בועה.

אני בהחלט מאמין לך שאתה חווה את מה שאתה מדבר עליו , אבל אני מרגיש שהיא עדיין לא הגיעה אל המעמקים של ישותך.

מבחינה מסוימת זה כמו סמים : זו הרגשה נפלאה ואפילו רוחנית , אך היא "חסרת שורש". לכן אחריה תבוא נפילה והתפכחות.

מה שיש לי להגיד לך , זה שדווקא כשתבוא אליך הנפילה , אתה תתנפץ אל הסלעים של החיים , תגיע למצב שגם הרוחניות שלך תתנפץ ביחד איתך ,
אז תגיע למקום אמיתי.
אז הרוחניות שלך תבוא גם מהמעמקים. אז גם האור והאהבה שלך יהיו אמיתיים הרבה יותר.

גישה,,,,

המתנה שניתנה בפורום כאן יכולה להיות מאומתת אך ורק בחקירה :מי אני ? כאשר מדיטציה היא כלי נפלא לחקירה הזו .מדובר כאן על חוויה ישירה בלהיות בטבע האמיתי שלנו.אתה כותב כאילו אני נמצא אצלך בטיפול עשרות שנים .כאשר אתה אפילו לא יודע מה שמי .חבל כי אתה מפספס את המתנה .

ינוקא1

New member
הדבר היחיד שאני יכול

להגיד לך זה את מה שאני מרגיש.

אינך נמצא אצלי בטיפול , ואתה אדם חביב טוב וחיובי בלי קשר לכלום.

אבל את מה שאני מרגיש כתבתי , ואני באמת מאחל לך רק טוב.

הדבר ....

תודה על האיחולים.הטוב עבורי הוא בהנחיה לעצור כדי לראות את המציאות כפי שהיא .זו המטרה של ההשתתפות הזמנית בפורום הזה . אור ואהבה.נ.ב -כאשר אתה מרגיש זה מופיע אצלך ולא קשור אלי .זו הפרשנות שלך למילים שנאמרו ללא מניע אישי .מקום טוב לחקירה עצמית .

למעלה