אנבי תנסה להשמע חכמה ^^"

Envious

New member
אנבי תנסה להשמע חכמה ^^"

לפרקים 7-8 ול-FMA בפרקים 7-8 איצ'יגו נאלץ להתמודד עם "אימו" המתה ולהרוג אותה, אם נשווה את זה לפרקים האחרונים של פול מטאל אלכימיסט בהם אדוארד הגיבור, מתמודד מול ההומנקולוס שלמעשה הוא יצר, שהיה אמור להיות אמא שלו. בשני המיקרים הגיבורים היו קשורים לאמא שלהם, ובשני המקרים האמא נהרגה/נפטרה בצורה כלשהי, ולאחר מכן הגיבורים היו צריכים להתייצב מולה, ובעצם "להרוג" אותה שוב. לאחר שהם "הרגו" את אימם, היא אמרה משהו שקשור לעברם או שהיה קשור ליחסים ביניהם לפני המוות. סתם דימיון שמצאתי בין שני המיקרים :X

OferKkK

New member
לא נמאס חכם לשחק אותה חכמים-->

דרך אנימות XD? ברצינות, כול נושא שני כאן האו השווא פילוסופית של דמויות מאנימה לדמויות מהתנ"ך והדרך שבא התנהגותם מבטאת את הקשר הפילוסופי שלהם או מש'ו כזה
בכול מקרא קבלי ח"ח (אין לי מושג מה זה אבל זה משהו טוב!) על ההשקע

JeeChan

New member
אנבי לא צריכה להשמע חכמה היא חכמה

*_* וכן בהחלט יש דמיון בין המקרים וגם כמו שאתי אמרה אמא שלו דומה לאמא של הד *_*. נראה לי שהיוצר של בליץ' ראה סדרות והחליט לקחת מכל סדרה משהו טוב. תראו את דון קאונג'י (אני תמיד מתבלבל עם השם S:) הוא חיקוי מושלם של הדמות של Mr satan מדרגון בול זי. יש לי הרגשה חשודה שהסיבה שבליץ' כל כך מוצלחת היא לא רק בגלל שהיוצר גאון אלא שהוא עשה מחקר לפני כן על אילו דברים צריך לקחת מאילו סדרות. אבל זה רק השערה.

השערות לשלטון!../images/Emo15.gif ולהדגמה קצרה

בליץ'- כי גמני משערת שאיצ'גו לא מכבס לעצמו ת'בגדים (רוקיה עושה את זה- אלא מה? היא כל כך מוכשרת שבין חטיפה לכליאה והוצאה להורג היא מספיקה גם להיות קפלה ואשוחה, גם לסדר פלאשבקים מדהימים, וגם לכבס את הדם מהבגדים של איצ'י!*פרצופ משוגע*) נכון שתסלחו לי על זה?< נכון? אני ציירתי סוי פונג!

Takashi Tomoko

New member
../images/Emo34.gif אבל כמובן שאפחד לא מגיב

למה שאני ציירתי ;_; זה לקח לי המון אומץ לפרסם את זה!

למעלה