אנא עיזרו לי מה כדאי

אנא עיזרו לי מה כדאי

אני רוצא לקנות דיו למדפסת יש לי מוכר שמוכן לשלוח לישראל הוא נתן לי את האפשרויות הבאות Ship to Israel country, the shipping and Handing cost will be: $7.50 via First-Class Mail® International Large Envelope, $14.50 via Priority Mail® International Flat Rate Envelope. Registered Mail™ is optional for the $11.50. מה כדאי מכל האפשרויות האלה בשביל 4 מיכלי דיו האם דואר רשום הכי כדאי? מה הפירוש של האופציה הראשונה והשניה? תודה

טלי5555

New member
פירוש

אופציה א' - המשלוח הזול ביותר מארה"ב. לרוב גם איטי: 3-4 שבועות. אופציה ב': המשלוח היקר ביותר שאינו אקספרס - כשבוע. לא כדאי רשום כיוון שאחריות המשלוח היא על המוכר (מול פייפאל).

שלום טלי

לא הבנתי לגבי אופציה שלישית אם האחריות על המוכר הרי שזה טוב לי בתור קונה אני מבין שבדואר רשום אני חייב לאשר שקיבלתי את המוצר

טלי5555

New member
היי

במסחר באיביי, אחריות הגעת המשלוח לידי הקונה היא של המוכר בלבד. כלומר, עליו לשלוח בדואר רשום המספק מעקב והגנה כנגד דיספיוט בפייפאל (חלק מתנאי תוכנית הגנת המוכר). אם הוא בוחר שלא לשלוח "רשום", הוא לוקח את הסיכון שהלקוח לא יקבל את הסחורה או לפחות יטען כך, היות ואין שום רישום. לכן, אם אתה מזמין מוצר והמשלוח לא מגיע, אתה יכול לפתוח דיספיוט בפייפאל. המוכר יתבקש לספק פרטים והוכחת משלוח. אם שלח בדואר רגיל, אין שום הוכחה ולכן רוב הסיכויים שפייפאל תפסוק לטובתך.

nirbhr

New member
תוודא טוב טוב

שאכן תוכל להשתמש בדיו הנ"ל. אני נתקלתי במקרה של חבר שהזמין מיכלי דיו מאיזור אחר בעולם לאירופה והמדפסת של HP ניאות הלאמר לו שהראש לו מקורי ולכן לא יעבוד. ניר

למעלה