אנא לבעלות הניסיון

מצב
הנושא נעול.

shoov

New member
אנא לבעלות הניסיון

אנא לבעלות הניסיון
אחרי טיפול IVF, הוחזרו עוברים ביום ה'3.11.05. היום היום ה-13 מיום ההחזרה (כולל יום ההחזרה) ביצעתי בדיקת דם וקיבלתי תשובה שלילית. התקשרתי למחלקה ושאלתי האם להפסיק התמיכה. האחות אמרה לי שמכיוון שאני צריכה לבצע את הבדיקה אצלם ביום חמישי, לא להפסיק כלום ולהמשיך כי יש עדיין סיכוי. האמנם?????

העין ה 3

New member
אני מניחה שביצעת את הבדיקה בקופ"ח

אנא לבעלות הניסיון
אחרי טיפול IVF, הוחזרו עוברים ביום ה'3.11.05. היום היום ה-13 מיום ההחזרה (כולל יום ההחזרה) ביצעתי בדיקת דם וקיבלתי תשובה שלילית. התקשרתי למחלקה ושאלתי האם להפסיק התמיכה. האחות אמרה לי שמכיוון שאני צריכה לבצע את הבדיקה אצלם ביום חמישי, לא להפסיק כלום ולהמשיך כי יש עדיין סיכוי. האמנם?????
אני מניחה שביצעת את הבדיקה בקופ"ח
האם אמרו לך שהתשובה שלילית, או שקיבלת גם תוצאה מספרית? אם קיבלת תוצאה מספרית, חשוב לדעת מה היתה התוצאה. אם אמרו לך שהתשובה שלילית, ולא אמרו לך את התוצאה המספרית, קשה לדעת את התשובה לשאלתך. האמת, נשמע קצת תמוה ביום ה-13 מההחזרה, אבל אין לך מה להפסיד.

anguly

New member
יש בתי חולים שזה מועד הבדיקה שלהם

אנא לבעלות הניסיון
יש בתי חולים שזה מועד הבדיקה שלהם
מה שאומר שמועד זה מספיק אמין בהנחה שנעשתה בטא כמותית. אם הבדיקה שנעשתה היא בטא כמותית - אז השלילי הוא שלילי אם נעשתה רק בדיקה איכותית של כן או לא - צריך לעשות בדיקה כמותית

מה הייתה הבטא שעשית בדיקה?

אנא לבעלות הניסיון

shoov

New member
../images/Emo39.gifתודה על התשובות

תודה על התשובות
הבדיקה היא בדיקה איכותית של כן או לא, שבאה בעקבות בדיקת שתן ביתית שערכתי בבוקר (שיצאה כמובן בעלת קו עלוב אחד). האמת היא שאני כבר די מיואשת ואיבדתי תקוה לחלוטין מהטיפול הזה. אני רק מחכה כבר לכוס ענקית של יין כדי להטביע את יגוני, וכדי להגשים פנטזיה צנועה זו אני חייבת כבר לדעת בוודאות את התשובה.

efrat 34

New member
כן או לא זו לא תשובה

תודה על התשובות
הבדיקה היא בדיקה איכותית של כן או לא, שבאה בעקבות בדיקת שתן ביתית שערכתי בבוקר (שיצאה כמובן בעלת קו עלוב אחד). האמת היא שאני כבר די מיואשת ואיבדתי תקוה לחלוטין מהטיפול הזה. אני רק מחכה כבר לכוס ענקית של יין כדי להטביע את יגוני, וכדי להגשים פנטזיה צנועה זו אני חייבת כבר לדעת בוודאות את התשובה.
כן או לא זו לא תשובה
את חייבת בדיקה כמותית גם בכמותית כשהיה לי 16 היה רשום שלילי למרות יש להם ערכים מסוימים תעשי שוב בדיקה כמותית

מצב
הנושא נעול.
למעלה