אמת או שקר? [עכשיו תורי...]

יעל נור

New member
אמת או שקר? [עכשיו תורי...]

מאחר שעל חיי עם החוקית אתם יודעים הרבה יותר מדי מכדי שאוכל לרמות אתכם, להלן שני דברים שקרו (או לא קרו) לי ולאחותי בשתי הזדמנויות שונות של חוםשה משותפת... [או במילים אחרות "כל מה שקרה (אולי) וכל מה שקרה (כמעט) לקרשנדו ולי"...] 1. כשאחותי ואני היינו בטיול בסיני ישבנו לנו בדהב באחת המסעדות על החוף והזוג שהצטרף אלינו במבר הגבול שלף גראס, גילגל והתחיל לעשן. בדיוק באותו רגע עבר שם שוטר מצרי ורצה לעצור את כולנו ורק בגלל ששיחדנו אותו הוא הניח לנו לבסוף והלך. אחותי שנורא פחדה שיבואו לעצור אותנו על שיחוד שוטר הכריחה אותי ללכת לחדר ולארוז הכל ועוד באותו לילה היינו על מונית ספיישל מדהב למסוף הגבול בטאבה (מונית שעלתה לנו הון עתק במונחים של סיני). 2. בטיול של אחותי ושלי בפריז היינו במטרו ועלינו במדרגות באחת המנהרות שמולנו יורד גבר. אני הזדחלתי לאחור כשפתאום הוא עמד מולי, חשף בפניי את איבר מינו וצחק. אני עמדתי המומה כשאחותי רצה למעלה. התעשתתי ורצתי אחריה. כשישבנו במטרו וסיפרתי לה מה קרה היא הייתה בשוק. מסתבר שהיא ברחה כלפי מעלה לא בגלל שהיא ראתה אותו אלא בגלל שהיא שמעה את הרכבת מגיעה הויא הייתה בטוחה שזאת הסיבה שגם אני רצה פתאום. place your bets יעל
|סביבון, סוב, סוב, סוב...|

Falcor28

New member
מממ...

הסיפור הראשון יותר משעשע. ונראה לי שמה שיותר מצחיק יותר אמיתי אז אני אלך על 1

1 ../images/Emo45.gif

(עדיין לא הייתי בסיני! בושששששה!) (ונראה לי שגם אני הייתי בורח בהיסטריה לטאבה....)

2 אמת

למרות שהסיפור הראשון נשמע די משכנע אני אלך על היותר ביזארי זה מסתדר יותר עם המציאות שעולה על כל דמיון

MagiA

New member
about the French.....

Yael, there is no dobut,the Paris history is true....and you knkow what....if it didn't happen to you, it certainly happened to someone else.....ask Shami what I think about the French!

יעל נור

New member
והאמת מצוייה בסיפור מס'...

באמת חשבתם שאני אגלה כל כך מהר? מי עוד לא ניחש? יעל
|חנוכה הוא חג טוב...|

עודד א

New member
ובאותה הזדמנות- המשחק אוטוטו מסתיים

יעל היא האחרונה והתוצאות
מחר

יעל נור

New member
הצרפתים לוקחים את כל הקופה.

בסיני רק פחדנו שיבוא שוטר. הוא לא בא. ואת נסיעת הלילה במחיר המופרז עשינו כי אחותי חלתה ונראה לנו רעיון רע להישאר חולים בסיני.... יעל
|אמי אפתה לביבה לי....|

למעלה