אמש..

מרשמלית

New member
אמש..

מכינה ארוחת ערב, רוצה להכין הכול לפני שיגיע לחתוך, לטבל, לפלפל, להוסיף טעמים עם המון אהבה, לפרוס ... עוד בטרם מגיע הצלצול הכול כבר מוכן על השולחן, את הבישול תשאירי לסוף הוא אומר / פוקד, אני רוצה לבשל איתך. אוהבת לראות אותו מסתובב בתוך הבית שלי ערום, פותח ת'מקרר, טועם נוגס, חסר סבלנות נוגע, מלטף בא מאחור.משאיר את הריח שלו בכל פינה .... עזבי הכול הוא אומר ובואי למיטה.... מממממממ אני חתולה כשהוא בסביבה, חסרת סלנות בצורה מדהימה רוצה הכול מיד ועכשיו,כמו ילדה קטנה, הוא עם חיוך ממזרי, מרגיע מלטף, מחבק, נוגע לא נוגע, מטריף ומשגע כל פינה וכל חלקה בגוף החם והמלא תשוקה שלי..... יוצאת מדעתי מהרכות הפתאומית שגורמת לי ללהוט יותר ויותר....... את כמו תינוקת לא יודעת לדחות סיפוקים הוא תמיד אומר לי ומחייך בסיפוק, יודע בניסיון רב שנים שהוא משיג בדיוק את המטרה, יודע שאני להוטה לספק אותו לגרום לו לעונג.... שומעת את גרגורי ההנאה שלו, את הקול המשתנה כשהמילים יוצאת מפיו.... אני מחבקת אותו מסניפה את הריח שלו לתוכי, הולכת לאיבוד....לא מצליחה להסדיר את נשמתי כשהוא חודר לתוכי וביכולות אשר מדהימות אותי כל פעם מחדש... לוקח אותי ברכות אבל עם המון כוח, בעדינות מלאה בתשוקה, יודעת שעוד מעט הוא יביא אותי לפורקן מדהים.... מממממממ מגרגרת כמו חתולה.... מניחה את את הראש על הכתף ובוכה מסיפוק....מסדירה את נשמותי מביטה בו מחייכת , מסופקת, אוהבת ... החלונות בבית סגורים הוא שואל, כן אני עונה - אז בואי נבשל ערומים הוא מציע....חחחח... הכול כבר מוכן רק בישול אחרון של הכבדים עם הבצל והוא מוסיף תבלינים.....מאושרת לראות אותו ככה, אוהבת לגעת בו כשהוא מבשל, אוהבת לראות אותו אוכל בפה מלא וביד שניה חופן שד והמבט על פניו אומר הכול..... אני לא רוצה שתלך אני אומרת עם דמעות בעיניים.... והוא לא כועס ויודע ברגע להפיג את הכאב... אני כאן גם מחר הוא מרגיע .... אני לא הולך לשום מקום... פשוט לא יכולתי להוציא מילה מהפה מרוב אושר...הזמן עוצר מלכת..... לא יכול להיות משהו יותר טוב מזה הוא אומר, כאילו גונב את המילים מפי, השקט, האווירה, את עושה לי טוב ילדה הוא צחוק, מלקק את אצבעותי בהנאה... את המלון אנחנו אוכלים ביחד במיטה, ביס מתוק ועסיסי מפה לפה הכול נוזל , מלקק את הנוזל המתוק מהצואר שלו....וצחוק של שני ילדים מתגלגל ומעיר את כל השכונה (ככה לפחות הרגשתי...) אמש היה פשוט מדהים.... והערב יודעת שיהיה עוד יותר טוב...הוא שוב אצלי בבית.... מחכה כבר יגיע ערב... (נ)ועההולכת לאיבוד כשהוא בסביבה

../images/Emo57.gif

ואמנם זה לא קורה הרבה אבל השארת אותי חסרת מילים... פשוט כתבת נוגע ומקסים.

מרשמלית

New member
כל פעם מחדש...

אני מנסה לרגש אותו , להפתיע, להעלות חיוך, פרפרים בבטן כמו ילדה בת 16 בגיל הטיפש עשרה שלא יודעת איך לנשק ולגעת... פשוט ככה מרגישה כשהוא בסביבה, או מרים טלפון..... או שולחת הודעת SMS... גם היום הוא אצלי בבית. בדרך כלל אנחנו לא אצלי כשאנחנו ניפגשים, יש לנו מקום קבוע כבר שנים. אני כבר מהבוקר חושבת איך לרגש, מה להכין, איך להפתיע.... יודעת שגם היום יהיה טוב מחכה ומצפה... תודה על התגובות והלוואי ומעט מאבק האהבה הרגש והתחושות ידבק בכם! יום קסום (נ)ועה

מרשמלית

New member
ת'אמת גם אני רעבה...

גם אליו וגם לאכול, לא יודעת אבל משהו באוכל וסקס שמשולבים ביחד, עושה לי את זה. אני פשוט אוהבת לראות אותו לאכול, זה מדהים ואם הוא אוכל ערום זה עוד יותר מדליק...כשהיינו בחופשה בתחילת החודש זה היה ממש כיף כי אפשר היה כל היום להיות ערומים ולבשל ולהכין ולפנק ולהתפנק אני אוהבת לאכול פירות מעליו כאלה כמו אבטיח ומלון שנוזלים לכל עבר ואני אני מלקקת בהנאה, שלא לדבר על גלידה....ושוקולד וקצפת, ודבש אוחחחחחחח מה שאני עושה לו עם הפרודוקטים האלה.....והוא עלי... די !!!!!!!!!!!! אני במשרד !

J oker

New member
למה מעט ??

תשלחי כמה שיותר.....נראה לי שיש לך אבקה טובה.

מרשמלית

New member
אכן כן מהמשובחות

ואמש קיבלתי על כך הוכחה נוספת מקרוב.... ארוחת פסטה מדהימה שוב הוא בישל אני הסתכלתי עליו, על תנועות הגוף, על העכוז, על הדרך בא הוא מתנהל במטבח שלי... אני צמא הוא קורא בקול ואני מוזגת לו את מה שהוא אוהב לשתות, לא טיפשה הוא צוחק, אני צמא למשהו אחר.... הקינוח הפעם היה דובדבנים... בהחלט משהו טוב קורה לנו אולי זה הקיץ, אולי זה אני ואולי זה הוא, האנרגיות בהחלט משדרות משהו טוב... טפו טפו חמסה חמסה... (נ)ועהמטורפת עליו... (שולחת לך קצת אבקה)

JeeNge

New member
איזה כייף.... :]

אין על זה, על האושר הילדותי הזה

למעלה