אמש הותקף צוות של ערוץ 1

AVIV80

New member
אמש הותקף צוות של ערוץ 1

הצוות שסיקר את הכנות לפינוי הותקף על ידי ילדים והכתבת אף נדחפה יש לי מילה אחת כמה עצוב לשמוע שיש בתוך גוש קטיף עשבים שוטים שנוהגים באלימות כלפי אנשים שלא עשו להם כלום אלא רק באו לסקר הגיע הזמן שיטפלו בעשבי השוטים האלה

אריאל5

New member
אני לאראיתי אני הייתי בהפגנה.

מה שמירב מילר אמרה בגלי צה"ל זה שהיא אמרה שבנווה דקלים אורזים את המזוודות ומתחילים לעזוב והיא מודה שזה היה נתון לא נכון אלא שזה מה שהיא חשבה שקורה בתגובה היא הותקפה. לא שאני מצדיק אבל שאתה בא להיתארח וממציא דברים פוגעים בתושבים כאשר הם גם כך במתח רב זה עלול להיגמר באלימות.

אריאל

יש להודות שהפעם היא לא הותקפה ע"י התושבים אלא ע"י האורחים שבאו לסכל את הגירוש

yamee

New member
התקשורת באה לסקר ../images/Emo35.gif

יוליוס שטרייכר היה חף מפשע

אiפטימי

New member
לא באו "לסקר" באו "לשקר"

תקשורת עויינת. הלוואי שהיו מסקרים את הימין באותה אהדה שמסקרים את הפלסטינאים....

יוטו

New member
מה? הרביצו לכתבת של ערוץ חמאס 1?

שיילכו לסקר ברמאאלה .. דבר נכון מאוד שנכתב ברוטר -" האשה הזו עם המקרופון יותר גרועה ממאה שוטרי משמר הגבול "

אiפטימי

New member
ערוץ 1 הוא שלוחה של אל ג`זירה.

חיים יבין עובר קורסים לתקשורת באיראן.

ערוץ 1 = החטא ועונשו !!!!!!!!!!!!!!

הלוואי שערוץ 1 היה מסקר בכזאת להיטות את עשרות אלפי מגורשי המשכנתא ,את 700 אלף הילדים שאין להם מה לאכול, את ההומלסים ברחובות, את האימהות החד הוריות ואת כל העניים המסכנים והסובלים במדינה. זה העונש של ערוץ 1 שהוא מסקר רק את המתנחלים המסכנים שונאי הדמוקרטיה שהבעיה העיקרית שלהם שהצבא לא עושה טרנספר ל-4 מיליון ערבים בגדה וברצועה ומגרש אותם לים ,כך לפי רצון המתנחלים. זה העונש של ערוץ 1 שהוא נותן לגטימציה לאלימות וחוטף את האלימות מהאלימים עצמם.

thearik

New member
כן-

שטנאי דמוקרטיה,4 מיליון,מה שתגיד..אתה חי בסרט!!!

ערוץ 1 הערוץ ערוץ מ שחת שמקבלים

ערוץ 1 הערוץ ערוץ מושחת שמקבלים משכורות מוגזמות וטובות הנאה בשביל לשדר מה שמתאים לממשלה ערוץ 1 הציבור ממן את כול השחיתות שיש בערוץ לא מבין למה הציבור צריך לממן את המושחתים

למעלה